Лікарі офтальмологи у Львові (Франківський)

Лікар виявив катаракту на ранніх стадіях. Я зважилась на операцію. Дуже боявся, що втрачу зір. Але не варто було. Все пройшло без ускладнень. Офтальмолог у мене досвідчений, дуууже багато грамот у нього на стіні висіли. Ще раз вам дякую.
Додати відгук
Оцініть клініку за 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою для клініки)
Офтальмолог дитячий
11 років досвіду
Дитячий лікар
Лікар офтальмолог другої категорії. Замається лікуванням органів зору пацієнтів дитячого віку, веде консультативний прийом, проводить планові обстеження, підбирає окуляри.
Олег
25 серпня '16р.
Индивидуальный подход к каждому ребенку. Толковые рекомендации, внимательность к мелочам и эффективное лечение. Рекомендую.
Записатися на прийом26 онлайн записів
Консультація 330 грн.
Львів вул. Антоновича, 102 р.Франківський
Офтальмолог
12 років досвіду
Викликати лікаря додому
Лікар Боднар Х. М. спеціалізується на офтальмології у дорослих. Проводить діагностику та лікування катаракти, глаукоми, відшарування сітківки, інфекційних захворювань ока. Виконує дослідження очного дна, субкон'юнктивальні ін'єкції, видалення сторонніх тіл з ока, введення препаратів в халязіон, корекцію порушень рефракції.
Олена
12 липня '16р.
Христина гарний офтальмолог та вихована людина. З розумінням підійшла до моєї проблеми, разом ми досягли відмінних результатів.
Записатися на прийомОстанній запис був 2018-01-18
Консультація 400 грн.