Лікарі офтальмологи у Львові (Франківський район)

Дуже хороший фахівець та прекрасна людина
30 листопада '-1 г.
Лариса
Оксана Петрівна вилікувала мені запальний процес лівого ока. Лікарка уважна, кваліфікована. Рекомендую як гарного спеціаліста.
21 грудня '19 г.
Хочу виразити свою щиру вдячність прекрасному фахівцеві та справжньому професіоналу – Мартінек Ользі Геогріївні! Вона просто врятувала мене! Коли я почула діагноз «катаракта», то вже прощалася із зором, але завдяки праці цього лікаря зараз у мене все добре. Дякую!
12 березеня '19 г.
Офтальмолог
Займається видаленям сторонніх тіл з кон*юнктиви та рогівки, лікуванням гострих та хронічних захворювань ока. Виконує діагностику, таку як УЗД,контактна та безконтактна тонометрія,тонографія та інш.
Записатися на прийом14 онлайн записів
Офтальмолог
Спеціаліст займається діагностикою та лікуванням офтальмологічних патологій. Виконує офтальмоскопію очного дна і видалення стороннього тіла з ока. Лікує кон'юнктивіт, ячмінь, катаракту і глаукому, сльозоточивість і порушення зору. Займається підбором окулярів для зору.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Офтальмолог дитячий
Лікар-офтальмолог першої кваліфікаційної категорії. Займається лікуванням органів зору пацієнтів дитячого віку, веде консультативний прийом, проводить планові обстеження, підбирає окуляри.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.5