Лікарі офтальмологи у Львові (Франківський)

Леонід
Лікар виявив катаракту на ранніх стадіях. Я зважилась на операцію. Дуже боявся, що втрачу зір. Але не варто було. Все пройшло без ускладнень. Офтальмолог у мене досвідчений, дуууже багато грамот у нього на стіні висіли. Ще раз вам дякую.
Даша
В око потрапила тирса. Ой не передати, яке це жахливе відчуття чужорідного тіла в оці. Пішла до офтальмолога. Одна коротенька і не дуже приємна процедура і все у нормі! Дякую Вам. Гарне ставлення. Немає метушні. Лише позитивні відгуки!
02 октября '16 г.
Аліка
Квартально ходжу до офтальмолога. Зір падає. Студентка і багато часу проводжу за комп’ютером. Міопія змусила мене одягнути окуляри у підлітковому віці. Всі насміхалися. Тепер перейшла на лінзи. Довгий час не могла підібрати різновид, який мені підходив би. Звернулась до офтальмолога. Лікар з першого разу поцілив у яблучко. Можу носити контактні лінзи цілий день, хоча око дуже чутливе. Дякууууу!
Додати відгук
Оцініть клініку за 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою для клініки)
Офтальмолог
11 років досвіду
Лікар Боднар Х. М. спеціалізується на офтальмології у дорослих. Проводить діагностику та лікування астигматизму, короткозорості, далекозорості, запальних процесів органів зору, підвищеного внутрішньо очного тиску. У своїй роботі використовує метод УЗ-дослідження та тонометрії. Є членом Товариства офтальмологів України.
Олена
12 липня '16р.
Христина гарний офтальмолог та вихована людина. З розумінням підійшла до моєї проблеми, разом ми досягли відмінних результатів.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9,5
Консультація 200 грн.
Львів вул. Академіка Андрія Сахарова, 44/65 р.Франківський
Офтальмолог
6 років досвіду
Дитячий лікар
Лікар офтальмолог другої категорії. Замається лікуванням органів зору пацієнтів дитячого віку, веде консультативний прийом, проводить планові обстеження, підбирає окуляри.
Олег
25 серпня '16р.
Индивидуальный подход к каждому ребенку. Толковые рекомендации, внимательность к мелочам и эффективное лечение. Рекомендую.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8,5
Консультація 275 грн.