Лікарі косметологи у Львові (Франківський)

Дерматолог
12 років досвіду
Дитячий лікар
Лікар Блищак Юлія Збігнєвна спеціалізується на діагностиці та лікуванні хвороб дерматологічного профілю. Видаляє родимки та новоутворення за допомогою радіохвильових технологій. Надає послуги фотоомолодження та лазерної епіляції. Має членство в Українській Асоціації лікарів-дерматологів та косметологів.
Юрій
23 травня '17р.
Вперше у Юлії Збігнєвни консультувався ще у 2009 році. Потім коли вона була в декреті ходив до інших лікарів. Хочу вам сказати, що кращого фахівця у Львові немає. Вона дійсно професіонал. Всім своїм друзям завжди рекомендую тільки її.
Записатися на прийомОстанній запис був 2017-05-25
Консультація 275 грн.
Львів вул. Антоновича, 102 р.Франківський
Косметолог
29 років досвіду
Засновник та головний лікар Леся Євгенівна фахівець косметолог вищої категорії. Має великий досвід з надання медичних послуг у галузі дерматокосметології, лазерної косметології, та багатьох інших послуг по догляду за шкірою обличчя та тіла.
Анжела
20 листопада '16р.
Давно шукала для себе хорошого косметолога, і ось пощастило - познайомилася з Білик. Культурна і доброзичлива, чудово розбирається в косметологіі. Я їй повністю довіряю.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10