Лікарі гастроентерологи у Львові (Франківський)

Микита
Потерпав від здуття живота. Так не зручно ставало в офісі, коли у животі відбувалась «революція». Стримуватися потрібно, але все то витерпіти було важко. Колеги навіть прозвали мене «живіт-барабан». Любили пожартувати на цю тему та підколоти мене. Психологічно непросто було з цим справитись також. А фізично ще важче: коліки, бродіння газів то вверх, то вниз. Жах. Тільки тепер розумію чому ж я відразу не звернувся до лікаря. Гастроентеролог призначив чітко прописану дієту та Алмагель Нео (суспензія). Пройшло 5 днів. Метеоризму як і не було. На щастя, і колегам немає над чим піджартовувати.
Ліза
Після святкування свого дня народження отруїлась. Напевно, салат із майонезом спровокував таке. Точно не знаю, що то було, але блювання і пронос сильно змучили мене. На перший день не після до лікаря. Думала, банальщина, само пройде. На другий день стало ще гірше. Лікар призначив мені так звані «шипучки» для очищення організму і трав’яний настій. Свій організм я не занапастила шкідливими таблетками, а наслідки святкування минули на наступний день.
Додати відгук
Оцініть клініку за 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою для клініки)
Гастроентеролог
11 років досвіду
Дитячий лікар
Лікар гастроентеролог першої категорії. Займається лікуванням органів шлунково-кишкового тракту, спеціалізується на лікуванні дуоденіту, холециститу, виразкової хвороби, панкреатиту. Закінчила Львівський національний медичний університет ім. Данила Галицького.
Консультація 275 грн.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Львів вул. Антоновича, 102 р.Франківський
Гастроентеролог, Терапевт, УЗД-спеціаліст
18 років досвіду
Доктор Буфан Марія Миронівна спеціалізується на УЗ-діагностиці , загальній терапії та гастроентерологіі . Проводить консультації та медичні огляди. Займається лікуванням хвороб печінки і жовчного міхура. Для діагностики використовує внутрішньошлункову рН-метрію та ультразвукові дослідження черевної порожнини.
Консультація 275 грн.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8,5