Лікарі гастроентерологи у Львові (Франківський)

Микита
Потерпав від здуття живота. Так не зручно ставало в офісі, коли у животі відбувалась «революція». Стримуватися потрібно, але все то витерпіти було важко. Колеги навіть прозвали мене «живіт-барабан». Любили пожартувати на цю тему та підколоти мене. Психологічно непросто було з цим справитись також. А фізично ще важче: коліки, бродіння газів то вверх, то вниз. Жах. Тільки тепер розумію чому ж я відразу не звернувся до лікаря. Гастроентеролог призначив чітко прописану дієту та Алмагель Нео (суспензія). Пройшло 5 днів. Метеоризму як і не було. На щастя, і колегам немає над чим піджартовувати.
Ліза
Після святкування свого дня народження отруїлась. Напевно, салат із майонезом спровокував таке. Точно не знаю, що то було, але блювання і пронос сильно змучили мене. На перший день не після до лікаря. Думала, банальщина, само пройде. На другий день стало ще гірше. Лікар призначив мені так звані «шипучки» для очищення організму і трав’яний настій. Свій організм я не занапастила шкідливими таблетками, а наслідки святкування минули на наступний день.
Додати відгук
Оцініть клініку за 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою для клініки)
Гастроентеролог
11 років досвіду
Дитячий лікар
Лікар гастроентеролог першої категорії. Займається лікуванням органів шлунково-кишкового тракту, спеціалізується на лікуванні дуоденіту, холециститу, виразкової хвороби, панкреатиту. Закінчила Львівський національний медичний університет ім. Данила Галицького.
Кристина
05 жовтня '16р.
Хороший врач! Рекомендую!
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Консультація 275 грн.
Гастроентеролог, Терапевт, УЗД-спеціаліст
18 років досвіду
Доктор Буфан Марія Миронівна спеціалізується на УЗ-діагностиці , загальній терапії та гастроентерологіі . Проводить консультації та медичні огляди. Займається лікуванням хвороб печінки і жовчного міхура. Для діагностики використовує внутрішньошлункову рН-метрію та ультразвукові дослідження черевної порожнини.
Егор
03 серпня '16р.
Проводит недорогую и качественную диагностику.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8,5
Консультація 275 грн.
Сімейний лікар
23 роки досвіду
Дитячий лікар
Доктор Соловей Людмила Васильевна, специалист высшей категории квалификации, оказывает услуги в области семейной медицины и терапии. Занимается лечением и профилактикой различных заболеваний детей и взрослых. На практике использует методы мануальной терапии и грязелечения. Специализируется на осмотре новорожденных, консультации перед прививками, медосмотрами перед посещением учебных заведений.
Лариса
28 вересня '16р.
Лікарка лікує наших діточок. Сучасний грамотний фахівець.
Записатися на прийом6 онлайн записів
Консультація 265 грн.