Лікарі гастроентерологи у Львові (Франківський)

Потерпав від здуття живота. Так не зручно ставало в офісі, коли у животі відбувалась «революція». Стримуватися потрібно, але все то витерпіти було важко. Колеги навіть прозвали мене «живіт-барабан». Любили пожартувати на цю тему та підколоти мене. Психологічно непросто було з цим справитись також. А фізично ще важче: коліки, бродіння газів то вверх, то вниз. Жах. Тільки тепер розумію чому ж я відразу не звернувся до лікаря. Гастроентеролог призначив чітко прописану дієту та Алмагель Нео (суспензія). Пройшло 5 днів. Метеоризму як і не було. На щастя, і колегам немає над чим піджартовувати.
Додати відгук
Оцініть клініку за 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою для клініки)
Гастроентеролог дитячий
10 років досвіду
Дитячий лікар
Лікар гастроентеролог першої категорії. Займається лікуванням органів шлунково-кишкового тракту, спеціалізується на лікуванні дуоденіту, холециститу, виразкової хвороби, панкреатиту. Закінчила Львівський національний медичний університет ім. Данила Галицького.
Світлана
12 липня '16р.
Дитині стало краще. Я дуже за це вдячна.
Записатися на прийомОстанній запис був 2017-12-14
Консультація 330 грн.
Гастроентеролог, Терапевт, УЗД-спеціаліст
17 років досвіду
Лікар вищої категорії, кандидат медичних наук Буфан Марія Миронівна спеціалізується на УЗ-діагностиці, загальній терапії та гастроентерологіі. Проводить консультації та медичні огляди. Займається лікуванням хвороб печінки і жовчного міхура. Для діагностики використовує внутрішньошлункову рН-метрію та ультразвукові дослідження черевної порожнини.
Егор
03 серпня '16р.
Проводит недорогую и качественную диагностику.
Записатися на прийом58 онлайн записів
Консультація 430 грн.
Ендоскопіст
12 років досвіду
Викликати лікаря додому
Доктор Семерак Ирина Ярославовна, специалист второй квалификационной категории, занимается инструментальной диагностикой верхнего отдела желудочно-кишечного тракта, проводит контроль за терапевтическими мероприятиями. Выполняет эзофагоскопию, гастроскопию, фиброгастродуоденоскопию, биопсию. Участник Ассоциации эндоскопистов Украины.
Олег
14 серпня '16р.
Был у нее на диагностике. Проявила себя с наилучшей стороны.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8