Лікарі терапевти у Львові (Франківський район)

Юрій
Максимович Руслана Ярославівна прекрасний фахівець своєї справи. Неодноразово якісно лікувала мене та родину. Ніколи не відмовляла надати необхідну консультацію чи призначити ефективне лікування.
30 листопада '-1 г.
Максимович Руслана Ярославівна гарний лікар терапевт з багаторічним досвілом роботи. Неодноразово допомагала її консультація, оскільки маю певні проблеми з ендокринною системою. Завжди влучні поради та дієві методи лікування та профілактики.
17 лютого '20 г.
Максимович Руслана Ярославівна чудовий спеціаліст терапевт, якому довіряє вся наша родина. Лікар чудово знається на своїй роботі починаючи від звичайної застуди і закінчуючи куди серйознішими хворобами.
03 лютого '20 г.
Марія
Ми дуже задоволені професіоналізмом нашого улюбленого лікаря Максимчук Соломією Ігорівною. Я щаслива що можу отримати хорошу консультацію у будь яку хвилину.
02 липня '17 г.
Терапевт
Терапевт Максимович Руслана Ярославівна займається лікуванням хвороб дихальної, сечовидільної, ендокринної, гепатобіліарної системи, серцево-судинної системи. Діагностує та призначає лікувальну терапію при алергічних захворюваннях.
Сімейний лікар, Педіатр
Лікар сімейної медицини. Займається лікуванням та діагностуванням хвороб загального терапевтичного профілю, лікує гострі респіраторні захворювання, різноманітні алергічні прояви, хвороби судинної та дихальної системи. Закінчила Львівський національний медичний університет ім. Д. Галицького.
Терапевт, Алерголог, Імунолог, Ревматолог
21 рік досвіду
Доктор спеціалізується в області терапії, алергології, імунології та ревматології. Лікує алергічний дерматит, харчову алергію, бронхіальну астму та набряк Квінке. Для кожного пацієнта підбирає індивідуальну терапевтичну програму. Систематично підвищує кваліфікацію на курсах. Веде прийом для дітей с 14 років.
Викликати лікаря додому
Лікар спеціалізується в області терапії. Лікує гостру респіраторну вірусну інфекцію, захворювання дихальної, серцево-судинної і травної систем. При певних показниках вирішує питання щодо термінової госпіталізації пацієнта або його направлення до вузькопрофільного спеціаліста.
Ендокринолог, терапевт
Лікар спеціалізується в області ендокринології та терапії. Приймає пацієнтів із цукровим діабетом, нецукровим діабетом, гіпотиреозом, гіпертиреозом та іншими ендокринологічними патологіями.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Терапевт, лікар функціональної діагностики
Лікар займається наданням допомоги пацієнтам терапевтичного, кардіологічного та пульмонологічного профілю.
Сімейний лікар
Записатися на прийом1 онлайн запис
Львів вул. Івана-Теодозія Куровця, 10 р.Франківський
Семейный врач, терапевт, гастроэнтеролог, кардиолог
Врач-терапевт, гастроэнтеролог, кардиолог, семейный доктор, ему присвоена вторая квалификационная категория. Специализируется на лечении заболеваний, желудка, тонкого и толстого кишечника, кардиосистемы, верхних дыхательных путей, легких, имеет опыт в оказании экстренной помощи при неотложных состояниях, проводит функциональные обследования и расшифровку результатов анализов. Участвует в заседаниях Ассоциации семейных врачей Украины.