Лікарі психотерапевти у Львові (Франківський район)

Уляна
Хороший лікар Рекомендую
30 листопада '-1 г.
Владислав
Мене в загальному все біль ніж влаштувало. Лікар дуже позитивний, викликає прихильність до себе. Вислухала, зрозуміла мою проблему, порадила те що неодмінно мені допомогло. Лікар компетентний у своїй справі. Неодмінно прийду ще!
04 лютого '20 г.
Адам
Обстановка комфортна, яка стимулює до відвертої розмови. Лікар, уважно слухала, задавала багато навідних питань. Все дуже сподобалося. Я маю намір, прийти принаймні ще на один сеанс. Таких професіоналів важко знайти в наш час!
29 лютого '20 г.
Психотерапевт
21 рік досвіду
Лікар-психотерапевт надає послуги психотерапевтичного консультування, психотерапії (психодинамічна психотерапія, символдрама, схематерапія). Працює з пацієнтами дорослого віку (від 18 років). Психотерапія скерована на діагностику, опрацювання внутрішньоособитісних та міжособистісних конфліктів, роботу з психосоматичними розладами. При потребі призначає фармакотерапію
Записатися на прийомЗа місяць записані 6 пацієнтів
Львів вул. Володимира Великого, 16 (каб. 609) р.Франківський
Невропатолог
Записатися на прийом3 онлайн записи
Львів вул. Івана-Теодозія Куровця, 10 р.Франківський
Психотерапевт, Психоневролог
21 рік досвіду
Лікар психотерапевт, психоневролог першої категорії. Займається лікуванням психоневрологічних, психосоматичних та психотичних розладів, спеціалізується на лікуванні депресії, тривожності.
Консультація от 550
Психотерапевт, Психолог
21 рік досвіду
Врач Фрик-Палагицкая Наталья Григорьевна – с 15-летним стажем работы, специализируется в психологии и психотерапии. Обратиться к врачу можно с проблемой бесплодия, когда его причиной является нарушение психоэмоционального состояния. Она оказывает помощь в дородовом и послеродовом периоде, предупреждая развитию тяжелой депрессии. Специалист занимается решением проблем в семейный, межличностных отношениях, работает с подростками и дает рекомендации по общению родителей с детьми.
Консультація від 450 грн.