Лікарі психотерапевти у Львові (Франківський)

Після розлучення почала страждати він панічних атак. Постійне сплутання думок в голові, задишка та безсоння змусили мене активно приймати міри. Я записалася на прийом до психотерапевта. Розповіла про усі симптоми про потовиділення, поколювання кінцівок і т. д. Лікар призначив антидепресанти. Ситуація була критична, тому валер’янкою справа не закінчилась.
Як тільки я переживала якісь зміни у своєму житті, стреси чи щось подібне, ніколи не могла нормально заснути. Мій мозок настільки збуджувався, що я до 7 ранку лежала та дивилась у стелю. Наступний день був змарнований. Падала моя продуктивність і уважність. Через це ледь не втратила роботу. На щастя, звернулась до кваліфікованого лікаря, який призначив лікування та декілька дієвих методів аби швидко заснути. До снодійного справа не дійшла, бо це було б дуже радикально. І у 18 років не хочу до них звикати. Дякую за правильно підібрану терапію.
Пережила багато трагічних подій у житті. Взагалі-то трималась стійко. Ніколи не брала лікарняних. Працювала, щоб забути про свій біль. Однак, рано чи пізно цей біль бере гору над вами. Я впала у глибоку депресію. Апатія та постійний подавлений настрій надзвичайно виснажили мене. Прекрасно усвідомлювала, що треба діяти, бо так і до самогубства недалеко. На сайті likarni.com записалась на онлайн консультацію, бо не хотіла виходити з будинку. Спробувала вирішити проблему в онлайн-режимі. Дякувати Богові, мій психотерапевт після 10 сеансів зробив з мене іншу людину. Я довірилась цій людині і вдячна за його професіоналізм.
Додати відгук
Оцініть клініку за 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою для клініки)
Психотерапевт, Психоневролог
14 років досвіду
Лікар психотерапевт, психоневролог першої категорії. Займається лікуванням психоневрологічних, психосоматичних та психотичних розладів, спеціалізується на лікуванні депресії, тривожності.
Юрий
24 липня '16р.
Грамотный специалист, помогла мне преодолеть трудный период в жизни. Спасибо.
Записатися на прийомОстанній запис був 2017-11-23
Консультація 350 грн.
Львів вул. Антоновича, 102 р.Франківський
Психотерапевт, Психолог
14 років досвіду
Клінічний психолог, пренатальний психотерапевт, спеціалізується на вирішенні проблем психоемоційного безпліддя. Здійснює психитерапевтичний супровід до та після вагітності.
Записатися на прийом7 онлайн записів
Консультація 400 грн.
Львів вул. Академіка Андрія Сахарова, 44/65 р.Франківський
Психолог
2 роки досвіду
Врач психотерапевт, психолог, специалист в области семейной психотерапии. Оказывает консультативные услуги по лечению стрессов, депрессий, панических атак. Помогает пациентам с обсессивно-компульсивными расстройствами, заниженной самооценкой, расстройством личности. Сердюк Кристина Васильевна базируется в своей работе на методах аналитической, поведенческой и когнитивной психотерапии. гештальт-терапии, психосинтезе и антистрессовых техниках.
Записатися на прийом2 онлайн записи
Консультація 400 грн.