Лікарі мамологи у Львові (Франківський район)

Дарья
Делала у Ивана трансконъюктивальную пластику век. Сколько себя помню, постоянно были мешки под глазами. всегда из-за них комплексовала. Пришла к Ивану на консультацию. Он сказал, что их легко можно удалить и даже без швов! Сделали операцию, а через 3 дня вышла на работу. Всем рекомендую доктора! Профессионал, тактичный и с положительным настроем.
Диана
Делала у Ивана Вадимовича уколы диспорта. Искала именно у хирурга, чтобы пройти эту процедуру! Очень внимательный и аккуратный врач. Хожу только к нему!
Юлія
Компетентний лікар!
19.04.2017
Лікувати захворювання щитоподібної залози виявилося нелегкою справою. Консервативні методи не давали бажаних результатів. Я вирішила згодитися на оперативне втручання. Олександр Володимирович тоді робив мені операцію. Завдяки його вмінням і високому рівню кваліфікації операція пройшла успішно. Тепер проблем з щитоподібною залозою у мене не має.
Пластичний хірург
Пластичний хірург клініки Vidnova. Пройшов багато навчальних практичних курсів. Щорічно відвідує наукові конференції з хірургії та естетичної медицини. Проводить пластичні операції за показаннями.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Консультація безкоштовно
Львів вул. Івана-Теодозія Куровця 10 р.Франківський
Мамолог, Пластичний хірург
Лікар­-хірург вищої кваліфікаційної категорії, кандидат медичних наук. Виконує всі види оперативних втручань на органах черевної порожнини, заочеревенному просторі, щитоподібній залозі, м'яких тканинах. Проводить апендектомії, грижосічення зовнішніх гриж (у тому числі із застосуванням алопластики), холецистектомії (лапароскопічним методом), біліодігестивні операції, геміколектомії, резекції кішківника, торакоцентез та ін. Член Всеукраїнської асоціації хірургів України.