Лікарі ортопеди у Львові (Франківський)

Травматолог, Ортопед
13 років досвіду
Лікар травматолог-ортопед першої категорії, займається лікуванням переломів за допомогою титанічних еластичних пластин, малоінвазивних хірургічних втручань при переломах кісток. Також допомогає пацієнтам з проблемами клишоногості та плоскостопості.
30 березеня '17р.
Тарас Ярославович є нашим лікарем. Ми звернулись до нього по рекомендації з обширною травмою коліна з метою проведення належного оперативного втручання для усунення наслідків травми. Зараз ми є справді раді, що наш вибір зупинився на Тарасові Ярославовичу. Насамперед ми щиро вдячні за дуже добре проведену операцію. Бо станом на сьогодні це не просто наші слова пацієнтів, - це не одноразові підтвердження інших ортопедів-травматологів реабілітаційного центру під час оглядів коліна при складанні програми реабілітації щодо функціонального відновлення колінного суглобу. Також, хочемо відзначити, що лікар безкорисливо робив для нас більше ніж того вимагав його обовязок. І беручи до уваги наш дуже "свіжий" досвід у спілкуванні з різними лікарями в процесі лікування, - то ми стверджуємо однозначно: Лікар вартий довіри, яких зустрінеш не кожен день! Тарас Ярославович! Дякуємо Вам за терпіння до нас і за Вашу роботу! Успіху Вам і вдячних пацієнтів!
Записатися на прийомОстанній запис був 2017-07-23
Львів вул. Антоновича, 102 р.Франківський
Травматолог, Ортопед
8 років досвіду
Дитячий лікар
Врач-травматолог, хирург, ортопед в области детской травматологии, оказывает услуги по лечению травм различной степени тяжести, проводит малоинвазивные хирургические операции при переломах костей с использованием титановых эластичных пластин. Проводит терапевтические мероприятия по восстановлению подвижности суставов, коррекции врожденной косолапости.
Борис
11 липня '17р.
Найкращий лікар в тій сфері
Записатися на прийомОстанній запис був 2017-07-23
Нейрохірург. Ортопед, Травматолог
20 років досвіду
Доктор травматолог, ортопед, хирург высшей категории профессиональной классификации, специализируется на лечении патологий опухолей головного мозга, гидроцефалии, внутричерепных гематомах и периферической нервной системы. Оказывает помощь в диагностировании и лечении опухолей спинного мозга и позвоночника, сколиоза и кифоза. Мизак Андрей Степанович Специалист по терапии остеохондроза, грыжи диска, стеноза позвоночного канала.
Записатися на прийом
Львів вул. Антоновича, 102 р.Франківський