Лікарі ортопеди у Львові (Франківський)

Травматолог, Ортопед
14 років досвіду
Лікар травматолог-ортопед першої категорії, займається лікуванням переломів за допомогою титанічних еластичних пластин, малоінвазивних хірургічних втручань при переломах кісток. Також допомогає пацієнтам з проблемами клишоногості та плоскостопості.
30 березеня '17р.
Тарас Ярославович є нашим лікарем. Ми звернулись до нього по рекомендації з обширною травмою коліна з метою проведення належного оперативного втручання для усунення наслідків травми. Зараз ми є справді раді, що наш вибір зупинився на Тарасові Ярославовичу. Насамперед ми щиро вдячні за дуже добре проведену операцію. Бо станом на сьогодні це не просто наші слова пацієнтів, - це не одноразові підтвердження інших ортопедів-травматологів реабілітаційного центру під час оглядів коліна при складанні програми реабілітації щодо функціонального відновлення колінного суглобу. Також, хочемо відзначити, що лікар безкорисливо робив для нас більше ніж того вимагав його обовязок. І беручи до уваги наш дуже "свіжий" досвід у спілкуванні з різними лікарями в процесі лікування, - то ми стверджуємо однозначно: Лікар вартий довіри, яких зустрінеш не кожен день! Тарас Ярославович! Дякуємо Вам за терпіння до нас і за Вашу роботу! Успіху Вам і вдячних пацієнтів!
Записатися на прийом39 онлайн записів
Консультація 330 грн.
Львів вул. Антоновича, 102 р.Франківський
Нейрохірург. Ортопед, Травматолог
21 рік досвіду
Доктор травматолог, ортопед, хирург высшей категории профессиональной классификации, специализируется на лечении патологий опухолей головного мозга, гидроцефалии, внутричерепных гематомах и периферической нервной системы. Оказывает помощь в диагностировании и лечении опухолей спинного мозга и позвоночника, сколиоза и кифоза. Мизак Андрей Степанович Специалист по терапии остеохондроза, грыжи диска, стеноза позвоночного канала.
Вероника
24 травня '18р.
ВРАЧ с большой буквы Мне помог очень Большое спасибо Вам Андрей Степанович и Вашей команде Храни Вас Бог
Записатися на прийомОстанній запис був 2018-05-27
Консультація 430 грн.