Лікарі отоларингологи у Львові (Франківський район)

Розумний лікар зі рідкісною рисою - зі здоровим глуздом :) Дуже добрий діагност. Не завжди бере гроші за прийом, якщо потрібні ще додаткові обстеження і ситуація неоднозначна. Дуже порядна людина.
20 лютого '18 г.
леся хмельницький
лікар чудовий фахівець і хороша людина
04 травня '17 г.
Григорий
Я занимаюсь боксом, потому травмы это мои постоянные спутники. Однажды во время спарринга мне сломали нос, чем нарушили его основные функции. Восстанавливал я нос у Владимира Михайловича, он прекрасно справился с поставленной задачей, работу выполнил качественно, мне кажется, даже лучше чем было.
09 лютого '17 г.
Тарас
Робив септопластику і риноплистику, залишився задоволений, що обрав його саме
02 лютого '17 г.
Отоларинголог
Лікар отоларинголог вищої категорії. Займається лікуванням запальних процесів ЛОР-органів, проводить ендоскопічні та малоінвазивні втручання на ЛОР-органах, виконує естетично-реконструктивні операції носа. Закінчив Ужгородський державній університет.
Отоларинголог дитячий
21 рік досвіду
Лікар оториноларинголог вищої категорії. Займається лікуванням патологій ЛОР-органів пацієнтів дитячого віку, спеціалізується на лікуванні запальних, інфекційних та аллергічних проявів. Лікує аденоїди, гайморит, ларингіт, ларинготрахеїт, ларінгофарінгіт, нежить, отит, синусит, тонзиліт, фарингіт.