Лікарі отоларингологи у Львові (Франківський)

16 років досвіду
Дитячий лікар
Лікар отоларинголог вищої категорії. Займається лікуванням запальних процесів ЛОР-органів, проводить ендоскопічні та малоінвазивні втручання на ЛОР-органах, виконує естетично-реконструктивні операції носа. Закінчив Ужгородський державній університет.
Григорий
09 лютого '17р.
Я занимаюсь боксом, потому травмы это мои постоянные спутники. Однажды во время спарринга мне сломали нос, чем нарушили его основные функции. Восстанавливал я нос у Владимира Михайловича, он прекрасно справился с поставленной задачей, работу выполнил качественно, мне кажется, даже лучше чем было.
Отоларинголог дитячий
13 років досвіду
Дитячий лікар
Лікар оториноларинголог вищої категорії. Займається лікуванням патологій ЛОР-органів пацієнтів дитячого віку, спеціалізується на лікуванні запальних, інфекційних та аллергічних проявів.
01 вересня '16р.
Мне доктор понравился. Рекомендую.
8 років досвіду
Дитячий лікар
Лікар-отоларинголог другої кваліфікаційної категорії. Консультує та лікує дорослих і дітей. Надає лікарську допомогу при закладених гайморових пазухах, абсцесах ЛОР-органів, сірчаних пробках та інших патологіях. Проводить відеоендоскопічний огляд, діагностику та терапію алергічних і запальних захворювань вуха, горла, носа, проблеми храпу, вроджених вад та дефектів слуху. Виконує видалення чужорідного тіла з вуха, промивання пазух носа, розкриття фурункулів, абсцесів, поліпектомію, інше.
Володимир
27 березеня '17р.
Мені доктор Віталія помогла,за що вдячний.побільше таких лікарів..,
Записатися на прийом1 онлайн запис
6 років досвіду
Лікар-отоларинголог Франкків Н.Б. приймає та консультує з приводу лікування і профілактики хвороб вух, горла та носу пацієнтів разного віку. Займається видаленням поліпів із носових пазух. Проводить процедури промивання лакун піднебінних мигдалин, чистить вуха від сірчаних пробок. Має членство у Львівському отоларингологічному товаристві.
Юрій
20 січня '17р.
Дуже уважний і професійний лікар.