Шеремета Ганна Іванівна

Гастроэнтеролог
51 рік досвіду
лікар вищої категорії
Шеремета Анна Ивановна имеет 45-летний стаж работы гастроэнтерологом, высшую категорию. В компетенцию врача входит обследование пациента и лечение заболеваний пищеварительного тракта. Обратиться к доктору можно при гастрите, панкреатите, бескаменном холецистите, дуодените, колите, дискинезии билиарных протоков, эзофагите, ГЭРБ, язвенном поражении органов.

Три тижні тому Ганна Іванівна виявила у мене холецистит. Серед симптомів, які були присутні — тяжкість і біль у правому боці, гіркота у роті, відсутність апетиту, загальна слабкість. Результати досліджень це підтвердили. Доктор призначила консервативне лікування та дієту. Хвороба відступила. Спасибі за допомогу!

• 1980 р. — Івано-Франківський національний медичний інститут.

Курси

• 2015 р. — Останній передатестаційний цикл з дитячої гастроєнтерології, Львівський національний медичний університет ім. Д. Галицького.