Мелько Ірина

Радіолог
Лікар-радіолог другої кваліфікаційної категорії. Спеціалізується в галузі нейрорадіології, дитячої нейрохірургії, діагностики та лікування патологій м'язево-скелетної системи. Проводить радіологічні дослідження абдомінальних та торакальних органів. Надає консультації діагноста. Виконує розшифровку результатів досліджень, постановку і уточнення діагнозу. Приймає участь у щорічних радіологічних конгресах, роботі Європейського товариства радіологів (питання скелетної радіології). Є членом Асоціації радіологів України.

Львів вул. Пилипа Орлика, 4 р.Шевченківський

Богдан
Хороший спеціаліст, на усі питання чітка і грамотна відповідь!
02.05.2017
30 листопада '-1р.
З першої хвилини помітно те, що Мелько Ірина - спеціаліст високого рівня. Вона впевнена у собі, залюбки допомагає пацієнтам. У нашому випадку, вона стала рушійною силою в одужанні дочки. Ми щиро дякуємо їй за встановлення вірного діагнозу.
09.05.2017
30 листопада '-1р.
Патології м'язево-скелетної системи мого сина були визначені лікарями не одразу, що й ускладнило процес лікування. Ми вдячні Мелько Ірині за те, що визначила істинно правдивий, безпомилковий діагноз. Тепер ми проходимо курс лікування, лишилося зовсім трішки до повного одужання.

• 2008 р. - Львівський НМУ ім. Данила Галицького по спеціальністі "Радіологія".

Курси

• Бере участь у курсах ТУ, ПАЦ, у щорічних радіологічні конгреси та конференціях.

• Член ESR (European society of radiology).