Масинник Юстина

Радіолог
Лікар-радіолог другої кваліфікаційної категорії. Спеціалізується в галузі дитячої нейрорадіології, діагностики та лікування патологій кістково-суглобової системи. Надає консультації діагноста. Здійснює розшифровку результатів досліджень, постановку і уточнення діагнозу. Проходила стажування в Україні та за кордоном (Польща).

Львів вул. Пилипа Орлика, 4 р.Шевченківський

29.04.2017
30 листопада '-1р.
У моєї дочки проблеми з кістками та суглобами були ще з народження. Лікувалися ми довго, проте результати бажали кращого. Масинник Юстина дала нам нову надію на одужання. Її сучасні методи діагностики стали причиною зміни лікування. Результат довго чекати не прийшлося. Тепер наша дочка здорова.
06.05.2017
30 листопада '-1р.
З тяжкою хворобою внука ми з лікарями боролися не один рік. І проблема була, навіть, не в помилковому лікуванні, а в не точно поставленому діагнозі. Сучасне діагностування Масинник Юстни стало вирішальним поштовхом до одужання онука. ЇЇ вклад у лікування хлопчика просто безцінний.

• 2005 р. - Львівський державний медичний університет ім. Д. Галицького по спеціальністі "Лікар-радіолог".

Курси

• 2006 р. - Стажування на базі обласної лікарні протягом 13 місяців (Ольштин, Польща);
  • Стажування на базі кафедри радіології Collegium Medicum Ягелонського університету (Краків, Польща);
  • Стажування на базі Радіологічного відділення Сentrum zdrowia dziecka Międzylesie (Варшава, Польща).