Кравченко Юлія Петрівна

Кардіолог
Лікар вищої категорії Кравченко Юлія Петрівна спеціалізується в області кардіології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з захворюваннями серцево-судинної системи. Лікар займається лікуванням вегетосудинної дистонії, порушень ритму та провідності серця, ішемічної хвороби серця, запальних уражень стінок серця. Спеціалізується на проведенні ритмокардіографії, електрокардіографії, лікуванні набутих вад серця, судинних порушень.

Леонід
Кращого кардіолога за Кравченко мені годі і шукати. Мав змогу переконатись, що під наглядом Юлії Петрівни в мене буде повний порядок. Останні півтора року чудово себе почуваю, ніякого серцевого болю чи приступів.
Отличный специалист. Всем довольна
Наталя
Якось звернувся зі скаргами на здоров'я до Кравченко. Доктор призначила мені лікування і змусила задуматися про шкідливі звички. Через місяць вже було помітно поліпшення самопочуття. Продовжую консультуватися у лікаря, все влаштовує.