Кононенко Виктория Викторовна

Отоларинголог
Занимается лечением широкого спектра заболеваний ЛОР-органов, выполняет манипуляционные процедуры: промывание миндалин, придаточных пазух, удаление инородных тел, пункции и т.д.

Олександр
Відмінний спеціаліст! Звертався за допомогою до цього лікаря. Одразу помітно що Вікторія Вікторівна справжній професіонал у своїй сфері! Опитала, оглянула та призначила лікування. Поліпшення відмітив наступного дня. Зараз все добре.
Юлія
Хороший лікар! Прийом пройшов добре, у невимушеній обстановці. Якість надання послуг на найвищому рівні! Призначене лікування ефективне, та швидко почало допомагати. У майбутньому буду звертатися лише до цього спеціаліста!

• Днепропетровская государственная медицинская академия (ДГМА)-2017 г. Факультет 1-й лечебный, специальность-лечебное дело.
  • 2017-2019- интернатура по специальности отоларингология.

• Ежегодные традиционные конференции Украинского научного медичинского сообщества врачей-отоларингологов
  • Научно-практичные конференции проэкта «Школа доказової медицини»
  • Конференции ЛОР-общества (ОКБМ)
  • Курсы по специализации лор-онкологія (2019 г.), м. Запоріжжя, ЗМАПО.
  • 29.11.19- Майстер-курс « PedSmart» м.Дніпро.