Зинь Дмитрий Николаевич

Отоларинголог
Врач специализируется на диагностике, профилактике и лечении ЛОР-заболеваний. Лечит гайморит, ринит, ангину, фарингит, серные пробки, отит и полипы носовой полости. Занимается извлечением из носа и ушей инородных предметов. Выполняет продувание слуховых труб и промывание полости носа.

Інга
Ми до цього лікаря і раніше ходили. Дуже любимо його, як фахівця і довіряємо йому. Уважний, ввічливий, професіонал. І не одні ми до нього звертаємося, а також багато наших знайомих, і всім він подобається. Безперечно варто відвідати його!
Соломія
Прекрасний лікар! Я в повному захваті! Ми знаємо його давно, була дочка у нього, і зять. Це лікар, якого ми просто обожнюємо, тому що він справжній кваліфікований фахівець, до нього йдеш з впевненістю в те, що він реально допоможе. Рекомендую!

• 2017 г. — Национальный медицинский университет им. А. А. Богомольца. Медицинский факультет № 2 Специальность по диплому: лечебное дело.
  • 2017-2019 г. — Национальная медицинская академия последипломного образования им. П. Л. Шупика. Кафедра оториноларингологии на базе КЗКОР, КОКЛ.