Гайда Ігор Євгенович

УЗД-спеціаліст
Лікар ультразвукової діагностики вищої кваліфікаційної категорії, завідувач відділенням ультразвукової діагностики, кандидат медичних наук. Проходив стажування та працював у провідних клініках Великобританії, США та Канади. Спеціалізується на проведенні доплерографії судин. Виконує загальні ультразвукові дослідження, а також УЗД для спостереження за внутрішньоутробним розвитком плоду і своєчасного виявлення ускладнень вагітності.

Лина Денисенко
22 квітня '17р.
Уже один раз была на УЗИ у Игоря Евгеньевича. Осталась довольна. Теперь появились осложнения в ходе беременности и меня снова отправили пройти диагностику. Я даже не сомневалась, сразу записалась к Гайде на прием. Он не подвел ми ожидания. Проблему выявил сразу. Спасибо за добросовестное и качественное УЗИ.
Катя
06 квітня '17р.
У меня сложная беременность. Приходиться часто контролировать развитие плода. На УЗИ хожу к Игорю Евгеньевичу. Доверяю ему полностью. Он профессионально делает своюработу в этом сомневаться не приходиться. Знаю, если будут какие-то отклонения, он не пропустит. УЗИ делает на совесть.
Роман
Щороку перевіряюсь у Ігора Євгенійовича, довіряю йому як висококваліфікованому спеціалісту
Схожі спеціалісти:
УЗИ-специалист, Кардиолог, Терапевт