Димитрашко Антонина Ильинична

Невролог, вертебролог
Врач второй категории
Врач занимается выявлением, лечением и профилактикой неврологических заболеваний. В работе использует современные и традиционные методики. Лечит последствия черепно-мозговых травм и последствия сосудистых нарушений. Принимает пациентов с синдромом вегетативной дистонии, патологиями межпозвоночных дисков. Выезжает на дом к пациентам.

Григорий
Приділила більше часу ніж зазвичай. Дуже грамотно все пояснила, мені в іншій клініці за 5 відвідувань не дали стільки інформації, скільки вона змогла дати мені за годину. Я зрозуміла чому я хвора, і що мені потрібно робити. Лікар-професіонал!
Свелана
Лікар дуже уважна, дуже багато розпитує про те як хвороба почалася. Проговорили ми близько години, лікар досконально вивчила проблему. Сумнів що лікування буде успішним в мене не залишилося! Лікування допомогло дуже швидко. Дякую!

• 2018 г. — Одесский национальный медицинский университет.