Cервіс пацієнтів "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

MHT Clinic у Львові

8.1
Wi-Fi
Оплата карткою
Безкоштовна парковка
Львів, (Арена Львів), вул. Карла Мікльоша, 27 (оф. 121)
р.Сихівський
Записатися на прийом

або дзвоніть за телефонами:

Інші філії мережі:
Київ вул. Драгомирова, 18 (оф. 7)

м.Зверинецкая

12 5

м.Выдубичи

42 13

м.Лыбедская

32 6
 • Про клініку
 • Ціни на послуги
 • Відгуки
 • Лікарі

MHT Clinic у Львові — це сучасна клініка, що спеціалізується на відновленні волосяного покриву на голові. На території центру використовують сучасні методики впливу, які довели високу ефективність. Боротьба з випаданням волосся — це комплексний процес. Правильна організація індивідуального відновлення у поєднанні з інноваційними методиками є гарантом отримання якісного результату. І що найголовніше, все відбувається в комфортних умовах!

Лікарі клініки спеціалізуються на лікуванні:

 • андрогенної алопеції;
 • рубцевої алопеції;
 • тракційної алопеції.

Облисіння — це захворювання, яке зустрічається в будь-якому віці. Вплинути на його розвиток можуть провокуючі фактори, а також спадковість. Вирішити питання і відновити природний волосяний покрив здатні сучасні методи впливу. Передові технології в комплексі з роботизованим пристроєм ARTAS — це безболісна трансплантація волосся.

Технологія трансплантації з використанням сучасного обладнання — це послуга, що з'явилася не так давно. Тепер кожен бажаючий може скористатися передовими методиками відновлення волосистої частини голови і назавжди забути про облисіння.

MHT Clinic зробила справжній прорив в боротьбі з проблемою випадіння волосся. Багаторазові дослідження, практичні напрацювання і ефективний вплив на уражену ділянку сприяють природному відновленню волосяного покриву. Трансплантація — це майбутнє, яке вже настало.

У медичному центрі прийом ведуть кваліфіковані фахівці, які проводять повноцінну діагностику і консультацію, а потім складають індивідуальний план по відновленню. Скористатися послугою може кожен пацієнт!

Процедура трансплантації — повністю безболісний процес. Відновлення волосяного покриву відбувається за наступним алгоритмом:

 • оцінка стану волосистої частини голови;
 • консультація;
 • діагностика;
 • визначення індивідуальної схеми впливу
 • трансплантація.

Всі маніпуляції проводяться в стінах медичного центру. Трансплантація з використанням американського роботизованого пристрою дозволяє зробити все швидко і безболісно. Технологія штучного інтелекту зводить інвазивність процедури до мінімуму. Після маніпуляції на шкірі не залишається шрамів і рубців. Все абсолютно безпечно!

Фахівці клініки супроводжують пацієнта на всіх етапах — від консультації до трансплантації. Допомога доступна всім і кожному. Після процедури пацієнт отримує рекомендації та поради по догляду за волоссям.

Вартість трансплантації визначається в індивідуальному порядку, з урахуванням ступеня облисіння і бажаного результату. Проконсультуватися з цього питання можна з фахівцями нашого центру абсолютно безкоштовно!

Записуйтеся на першу консультацію за вказаними номерами телефонів. Ми допоможемо вам відновити природний волосяний покрив швидко і безболісно.

 • Ціни на послуги
 • Відгуки
 • Лікарі

MHT Clinic у Львові, вартість послуг:

Ціни на послуги можуть відрізнятись від вказаних на сайті. Точну ціну Вам озвучить наш оператор під час запису на прийом.

 • Графт пересадженого волосся від 40
 • Консультація трихолога з тріхоскопіей 1 200

Відгуки та оцінки клініки

Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
Відмітка "10" – найвища оцінка
* На порталі likarni.com публікуються відгуки лише тих клієнтів, що були записані через наш сервіс
Михайло
18 грудня '23р.
Задоволений результатом . Дуже хороші спеціалісти . Рекомендую
10
Юліан
10 квітня '23р.
Робив у них пересадку, дуже задоволений, пройшов всього місяць і вже бачу перші результати, однозначно рекомендую!
10

Лікарі клініки MHT Clinic у Львові

Серняк Вікторія Ростиславівна
Трихолог
8,85
Консультація от 800
Записатися на прийом
Обрати фах
 • Трихолог
очистити
Записатися на прийом

** Інформація, що отримана від адміністрації клініки згідно з договором про надання послуг запису пацієнтів, перевірена і актуальна.

Зверніть увагу на інші клініки:
Львів м. Броди, вул. Золота, 22
6,7
Стоматологічна клініка Харченка — це сучасний центр допомоги пацієнтам, які страждають від захворювань зубів, а також прагнуть поліпшити естетичний вигляд зубного ряду. Більшість маніпуляцій виконується з анестезією, що гарантує відсутність больових відчуттів.
Записатися на прийом
Пн — Пт: 09:00-18:00 Сб: 09:00-15:00
Приватна дитяча поліклініка "Веселка" на вул. Щирецька – це медичний заклад з лікувально-діагностичним напрямком роботи, який надає послуги, як дорослим, так і пацієнтам дитячого віку.
Записатися на прийом
Пн — Пт: 08:00-20:00 Сб: 08:00-20:00 Н: 09:00-20:00
Лікуванням займаються кваліфіковані спеціалісти, з використанням інноваційних технологій. Клініка RIKOTA працює з пацієнтами будь-якого віку.
Записатися на прийом
Пн — Пт: 09:00-20:00 Сб: 09:00-20:00
«Gastrolife» — вузькоспеціалізована клініка гастроентерології та дієтології, де першочерговим та основним напрямком є турбота про кожного пацієнта, високий кваліфікаційний рівень лікарів та дотримання сучасних протоколів діагностики та лікування.
Записатися на прийом
Пн — Пт: 08:00-18:00 Сб: 08:00-18:00