Cервіс пацієнтів "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

MHT Clinic у Львові

6.7
Wi-Fi
Оплата карткою
Безкоштовна парковка
Львів, (Арена Львів), вул. Карла Мікльоша, 27 (оф. 121)
р.Сихівський
Записатися на прийом

або дзвоніть за телефонами:

Інші філії мережі:
Київ вул. Драгомирова, 18 (оф. 7)

м.Дружбы народов

12 5

м.Выдубичи

42 13

м.Лыбедская

32 6
 • Про клініку
 • Ціни на послуги
 • Відгуки
 • Лікарі

MHT Clinic у Львові — це сучасна клініка, що спеціалізується на відновленні волосяного покриву на голові. На території центру використовують сучасні методики впливу, які довели високу ефективність. Боротьба з випаданням волосся — це комплексний процес. Правильна організація індивідуального відновлення у поєднанні з інноваційними методиками є гарантом отримання якісного результату. І що найголовніше, все відбувається в комфортних умовах!

Лікарі клініки спеціалізуються на лікуванні:

 • андрогенної алопеції;
 • рубцевої алопеції;
 • тракційної алопеції.

Облисіння — це захворювання, яке зустрічається в будь-якому віці. Вплинути на його розвиток можуть провокуючі фактори, а також спадковість. Вирішити питання і відновити природний волосяний покрив здатні сучасні методи впливу. Передові технології в комплексі з роботизованим пристроєм ARTAS — це безболісна трансплантація волосся.

Технологія трансплантації з використанням сучасного обладнання — це послуга, що з'явилася не так давно. Тепер кожен бажаючий може скористатися передовими методиками відновлення волосистої частини голови і назавжди забути про облисіння.

MHT Clinic зробила справжній прорив в боротьбі з проблемою випадіння волосся. Багаторазові дослідження, практичні напрацювання і ефективний вплив на уражену ділянку сприяють природному відновленню волосяного покриву. Трансплантація — це майбутнє, яке вже настало.

У медичному центрі прийом ведуть кваліфіковані фахівці, які проводять повноцінну діагностику і консультацію, а потім складають індивідуальний план по відновленню. Скористатися послугою може кожен пацієнт!

Процедура трансплантації — повністю безболісний процес. Відновлення волосяного покриву відбувається за наступним алгоритмом:

 • оцінка стану волосистої частини голови;
 • консультація;
 • діагностика;
 • визначення індивідуальної схеми впливу
 • трансплантація.

Всі маніпуляції проводяться в стінах медичного центру. Трансплантація з використанням американського роботизованого пристрою дозволяє зробити все швидко і безболісно. Технологія штучного інтелекту зводить інвазивність процедури до мінімуму. Після маніпуляції на шкірі не залишається шрамів і рубців. Все абсолютно безпечно!

Фахівці клініки супроводжують пацієнта на всіх етапах — від консультації до трансплантації. Допомога доступна всім і кожному. Після процедури пацієнт отримує рекомендації та поради по догляду за волоссям.

Вартість трансплантації визначається в індивідуальному порядку, з урахуванням ступеня облисіння і бажаного результату. Проконсультуватися з цього питання можна з фахівцями нашого центру абсолютно безкоштовно!

Записуйтеся на першу консультацію за вказаними номерами телефонів. Ми допоможемо вам відновити природний волосяний покрив швидко і безболісно.

 • Ціни на послуги
 • Відгуки
 • Лікарі

MHT Clinic у Львові, вартість послуг:

Ціни на послуги можуть відрізнятись від вказаних на сайті. Точну ціну Вам озвучить наш оператор під час запису на прийом.

 • Консультація трихолога з тріхоскопіей 400
 • Графт пересадженого волосся від 40

Відгуки та оцінки клініки

Немає відгуків та оцінок клініки
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
Відмітка "10" – найвища оцінка
* На порталі likarni.com публікуються відгуки лише тих клієнтів, що були записані через наш сервіс

Лікарі клініки MHT Clinic у Львові

Габа Марина Євгенівна
Хірург, трихолог
8,00
Консультація безкоштовно
Записатися на прийом
Рудницька Христина Ігорівна
Трихолог
8,00
Консультація безкоштовно
Записатися на прийом
Серняк Вікторія Ростиславівна
Трихолог
8,95
Консультація от 400
Записатися на прийом
Обрати фах
 • Трихолог
 • Хірург
очистити
Записатися на прийом

** Інформація, що отримана від адміністрації клініки згідно з договором про надання послуг запису пацієнтів, перевірена і актуальна.

Зверніть увагу на інші клініки:
Львів м. Трускавець, вул. Городище, 8
6,0
Ріксос-Прикарпаття (Rixos-Prykarpattya) — це спеціалізований курортний комплекс, що розташувався в мальовничому місці. Трускавець приваблює своєю природою, чистим повітрям та неймовірною атмосферою. Унікальне місце Прикарпаття є його візитною карткою. Оздоровлення здійснюється не тільки за рахунок комплексу підібраних операцій, але і завдяки цілющим водам.
Записатися на прийом
Пн — Пт: 00:00-23:59 Сб: 00:00-23:59 Н: 00:00-23:59
Львів м. Броди, вул. Золота, 22
6,0
Записатися на прийом
Пн — Пт: 09:00-18:00 Сб: 09:00-15:00
Перший сімейний ім.Святого Єремії медичний центр — це спеціалізована установа, основний напрямок діяльності якої полягає в наданні послуг в сфері охорони здоров'я для сімей. У клініці працює кваліфікований персонал, який надає комплексну допомогу в питаннях лікування більшості захворювань.
Записатися на прийом
Пн — Пт: 08:00-20:00 Сб: 09:00-17:00
Львів м. Трускавець, вул. П. Сагайдачного, 14 А
6,0
Лісова пісня — це курортний готель, який надає розширений комплекс послуг по відновленню та оздоровленню організму. Розташувався комплекс в мальовничому місці в самому серці Трускавця. Це величезний будинок, де можна проживати, відпочивати, отримувати медичні послуги та оздоровлюватися завдяки природнім джерелам.
Записатися на прийом
Пн — Пт: 00:00-23:59 Сб: 00:00-23:59 Н: 00:00-23:59