Сторінка 2. Онкологи у Львові

Ігор
Виявив захворювання та призначив ефективні методи лікування. Я сам лікар і можу впевнено сказати, що Горін - справжній професіонал.
23 вересня '16 г.
Артур
К Горину привозил на консультацию жену. Толковый доктор, все доступно объяснил, посоветовал.
28 червеня '16 г.
Нина
Ранняя диагностика онкологического заболевания стала для меня настоящим спасением. В результате курса медикаментозной терапии у Ильи Ивановича Горина обошлось без оперативного вмешательства. Нахожусь под постоянным контролем у доктора.
09 лютого '17 г.
Алла
Доктор великолепный! Квалифицированный специалист! Профессионал!
12 жовтня '16 г.
Жанна
Вдячна лікарю за підтримку на протязі усього лікування
11 серпня '16 г.
Женя
Таких специалистов побольше бы в наши государственные клиники. У него лечилась моя мама, и благодаря его правильно выбранному подходу и методу лечения мама сейчас полностью выздоровела. Дай бог ему и всей его семье крепкого здоровья!
13 лютого '17 г.
Онколог Проктолог
Заслужений лікар України спеціалізується на проктології та онкохірургії. Займається лікуванням таких хвороб, як: проктит, тріщина заднього проходу, дивертикулярна хвороба кишечника, геморой, поліп прямої кишки та анального каналу. Автор друкованих праць, співавтор патентів
УЗД спеціаліст
Лікар займається діагностикою захворювань серцево-судинної, травної та ендокринологічної систем за допомогою ультразвукового обладнання. Виконує УЗД м'яких тканин та суглобів, УЗД органів черевної порожнини і малого тазу.
Акушер-гінеколог
кваліфікований акушер-гінеколог, спеціаліст по веденню вагітності, підбору контрацепції, радіохвильовій і лазерній хірургії в гінекологічній сфері. Володіє повним спектром діагностичних методик