Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Лікарі онкологи в Житомирі

6
7,0
Онколог
13 років досвіду
7,98
Лікар Кошмеринскька Аліна Миколаївна спеціалізується в області онкології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з новоутвореннями доброякісного та злоякісного характеру. Лікар займається лікуванням пухлинної патології внутрішніх органів та систем організму. Спеціалізується на взятті онкомаркерів для швидкої діагностики пухлинного захворювання. Також займається визначенням та проведенням ефективної хіміотерапії.
Тетяна
02 грудня '17р.
10
Дуже добрі спогади залишились після відвідування лікаря Аліни Миколаївни. Коли ти не в собі при захворюванні, вона з тобою як з дитиною. Дуже приємна при спілкуванні. Уважна і обережна при обстеженні. Дуже добре прооперувала. Дякую.
Записатися на прийомОстанній запис був 2018-04-26
Житомир вул . Велика Бердичівська , 43 район
Онколог
15 років досвіду
7,40
Лікар другої категорії Станкевич Інна Станіславівна спеціалізується в області онкології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з доброякісними та злоякісними новоутвореннями внутрішніх органів, шкіри, лімфатичних вузлів. Лікар займається лікуванням онкологічних захворювань різної локалізації та ступеню поширеності. Спеціалізується на візначенні онкомаркерів до різних типів новоутворень, проведенні хіміотерапії онкологічним хворим.
Лидия
08 листопада '16р.
7
У меня приятные впечатления от посещения Инны Станиславовны. Во-первых она отличный и компетентный онколог, ну а во-вторых поставленный ей диагноз избавил меня от страхов, опухоль не обнаружили. Браво!
Записатися на прийомОстанній запис був 2018-04-26
Житомир вул . Велика Бердичівська , 43 район
Мамолог, Проктолог, Онкохірург
34 роки досвіду
5,00
Теймураз Сулікович спеціалізується в області мамології, проктології та онкохірургії. Лікар проводить консультативний прийом, радіохвильове лікування, діагностику рака прямої кишки. Лікує анальні тріщини, геморой методом HAL-RAR, анальний свербіж, гемороїдальні вузли методом лігування латексними кільцями.
Записатися на прийом
Консультація 250 грн.
Житомир вул. Леха Качинського, 4