Лікарі онкологи в Вінниці

Консультація дитячого онколога в кліниці «Моє здоров'я» 350
Консультація онколога в кліниці «Хелс Клінік» 300
Акушер-гінеколог, Онкогінеколог
14 років досвіду
Лікар гінеколог-онколог вищої кваліфікаційної категорії спеціалізується на діагностиці та лікуванні злоякісних пухлин жіночої репродуктивної системи. Доктор медичних наук, займається проведенням хірургічних лапароскопічних операцій з ціллю лікування міоми матки та ендометріозу. Також виконує пластику статевих губ.
Наталія
10 квітня '17р.
Лікар від Бога дуже вдячна Андрію Миколайовичу.
Записатися на прийомОстанній запис був 2018-05-24
Консультація 550 грн.
Вінниця ул. Хмельницкое Шоссе, 96г
Онколог, Хірург
18 років досвіду
Лікар Шевня Богдан Петрович спеціалізується в області хірургії та онкології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам, хворим на онкологічні захворювання. Лікар проводить скринінг раку, визначає лікувальну тактику новоутворень з вибором консервативного чи оперативного методу, діагностує пухлини. Спеціалізується на видаленні доброякісної пухлини молочної залози та видаленні дороякісних та злоякісних пухлин середостіння. Має вищу категорію з онкохірургії. Головний лікар МЦ Альтермедіка.
Олена
14 листопада '16р.
Шевня безумовно відмінний хірург-онколог, я у нього лікувалася і дуже йому вдячна. Якщо раптом якась пухлина, Богдан Петрович обов'язково допоможе, але краще всім бажаю уникнути хвороби.
Записатися на прийомОстанній запис був 2018-05-24
Консультація 270 грн.
Вінниця вул. Литвиненко, 40
Онколог
Мельник Наталя Володимирівна надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам, хворим на онкологічні захворювання.
Записатися на прийом5 онлайн записів
Консультація 300 грн.
Вінниця вул. Стрілецька, 1 (офіс 166)