Онкологи в Вінниці

Очень внимательный и высокопрофессиональный врач.Рекомендую.
27 листопада '17 г.
Александра
Появились уплотнения в груди, решила обратиться к хорошему врачу, так и попала на прием к Богдану Петровичу. Прошла маммографию, осмотр, никаких лишних анализов, сразу поставил диагноз, все четко и по делу.
05 травня '16 г.
Олена
Шевня безумовно відмінний хірург-онколог, я у нього лікувалася і дуже йому вдячна. Якщо раптом якась пухлина, Богдан Петрович обов'язково допоможе, але краще всім бажаю уникнути хвороби.
14 листопада '16 г.
Лера
Дуже гарний лікар! Була в нього на операції, ніяких ускладнень після не виникло, результатом безпосередньо лікування також задоволена
30 листопада '-1 г.
Довгий час були проблеми з циклом, але я не звертала на це уваги, потім почалися болі, тому вирішила звернутися до лікаря. Порадили Андрія Миколайовича, він оглянув мене, призначив деякі аналізи та обстеження. Виявилося, що це міома матки і потрібна операція. На щастя, Григорович проводить такі втручання лапарскопічно. Він блискуче провів операцію, відновлення було безпроблемним під його наглядом і керівництвом.
12 січня '17 г.
Наталія
Лікар від Бога дуже вдячна Андрію Миколайовичу.
10 квітня '17 г.
Гінеколог, гінеколог-онколог
Лікар займається діагностикою та лікуванням гінекологічних захворювань. Здійснює ведення стаціонарних пацієнтів. Проводить хірургічні втручання лапароскопічним методом. Спеціалізується на пластичній хірургії. Лікує ендометріоз, полікістоз яєчників, ендометрит та лейкоплакію шийки матки.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-03-19
Вінниця ш. Хмельницьке, 92 (пов. 2)
Вінниця проспект Юності 16 Б
Онколог
Наталя Володимирівна спеціалізується в галузі онкології. Займається діагностикою доброякісних та злоякісних пухлинних утворень. Веде консультаційний прийом. Розробляє індивідуальні схеми лікування за сучасними методиками, проводить специфічну профілактику онкологічних захворювань.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.7
Вінниця вул. Стрілецька, 1 (оф. 166)
Онколог, Хірург
Лікар Шевня Богдан Петрович спеціалізується в області хірургії та онкології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам, хворим на онкологічні захворювання. Лікар проводить скринінг раку, визначає лікувальну тактику новоутворень з вибором консервативного чи оперативного методу, діагностує пухлини. Спеціалізується на видаленні доброякісної пухлини молочної залози та видаленні дороякісних та злоякісних пухлин середостіння. Має вищу категорію з онкохірургії. Головний лікар МЦ Альтермедіка.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Вінниця вул. Литвиненко, 40
Акушер-гінеколог, Онкогінеколог
Лікар гінеколог-онколог вищої кваліфікаційної категорії спеціалізується на діагностиці та лікуванні злоякісних пухлин жіночої репродуктивної системи. Доктор медичних наук, займається проведенням хірургічних лапароскопічних операцій з ціллю лікування міоми матки та ендометріозу. Також виконує пластику статевих губ.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-03-19
Консультація від 550 грн.
Вінниця ул. Хмельницкое Шоссе, 96 Г