Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Лікарі онкологи в Полтаві

14
8,0
Акушер-гінеколог, Онколог
8,49
Лікар вищої категорії Петрук Віктор Леонтійович спеціалізується в області гінекології та онкології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу жінкам з запальними та онкологічними захворюваннями внутрішніх та зовнішніх статевих органів. Лікар займається лікуванням міоми матки, запальних та грибкових захворювань шийки матки, онкологічних патологій. Спеціалізується на виявленні онкомаркерів раку молочної залози, шийки матки, яєчників.
Ольга
13 червеня '18р.
10
Декілька років вже спостерігаюсь у Віктора Леонтійовича. Лікар від Бога. Дуже уважний, професіонал своєї справи. Рекомендую!
Записатися на прийомОстанній запис був 2018-06-23
Полтава вул. Степового фронту, 29
Гінеколог, Онколог
42 роки досвіду
8,15
Лікар Кравцова Антоніна Павлівна спеціалізується в області гінекології та онкології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу жінкам з запальними захворюваннями внутрішніх статевих органів. Лікар займається терапією онкологічних захворювань жіночої статевої системи, видаленням лейкоплакії на шийці матки. Спеціалізується на проведенні кольпоскопії, біопсії шийки матки для подальшого гістологічного дослідження біоптата.
Світлана
23 червеня '17р.
9
Дуже хороший професіональний лікар і людина
Записатися на прийомОстанній запис був 2018-06-23
Онколог, Хірург
16 років досвіду
7,98
Лікар першої категорії Муковоз О. Є. спеціалізується в області хірургії та онкології, мамології. Лікує рак молочних залоз, проводить профілактику злоякісних пухлин хірургічним чи консервативним шляхом.
Алла
02 березеня '17р.
9
У Оксаны Евгеньевны двойная работа. Ей нужно быть не только прекрасным онкологом, но и умелым психологом. По нескольку раз на дню ей нужно сообщать страшные диагнозы, не каждый человек это выдержит. Но она успешно справляется со своей работой. Рекомендую.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.5
Полтава вул. Сінна, 37
Акушер-гінеколог, Онколог
7,82
Лікар вищої категорії Філоненко Світлана Миколаївна спеціалізується в області акушерства та гінекології, онкології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу жінкам з запальними та раковими захворюваннями внутрішніхта зовнішніх статевих органів. Лікар займається веденням вагітності на всіх термінах, терапією раку шийки матки, яєчників, молочних залоз. Спеціалізується на виявленні онкомаркерів молочної залози, проведенні біопсії шийки матки.
Виктория
26 січня '18р.
10
Супер врач!
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.5
Полтава вул. Степового фронту, 29