Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Лікарі онкологи в Полтаві

Акушер-гінеколог, Онколог
9,98
Лікар вищої категорії Петрук Віктор Леонтійович спеціалізується в області гінекології та онкології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу жінкам з запальними та онкологічними захворюваннями внутрішніх та зовнішніх статевих органів. Лікар займається лікуванням міоми матки, запальних та грибкових захворювань шийки матки, онкологічних патологій. Спеціалізується на виявленні онкомаркерів раку молочної залози, шийки матки, яєчників.
Дарья
02 жовтня '16р.
10
Осмотром довольна. Рекомендую.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8,5
Полтава вул. Степового Фронту, 29
Акушер-гінеколог, Онколог
9,98
Лікар вищої категорії Філоненко Світлана Миколаївна спеціалізується в області акушерства та гінекології, онкології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу жінкам з запальними та раковими захворюваннями внутрішніхта зовнішніх статевих органів. Лікар займається веденням вагітності на всіх термінах, терапією раку шийки матки, яєчників, молочних залоз. Спеціалізується на виявленні онкомаркерів молочної залози, проведенні біопсії шийки матки.
Таня
26 жовтня '16р.
8
На консультацию идти было страшно, но все обошлось. Благодарю
Записатися на прийом
Полтава вул. Степового Фронту, 29
Онколог, Хірург
15 років досвіду
9,98
Лікар першої категорії Муковоз О. Є. спеціалізується в області хірургії та онкології, мамології. Лікує рак молочних залоз, проводить профілактику злоякісних пухлин хірургічним чи консервативним шляхом.
Степан
02 жовтня '16р.
9
Грамотный специалист. Выполняла вскрытие гнойника.
Записатися на прийом
Консультація 290 грн.
Полтава Жовтневий район
Гінеколог, Онколог
41 рік досвіду
9,97
Лікар Кравцова Антоніна Павлівна спеціалізується в області гінекології та онкології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу жінкам з запальними захворюваннями внутрішніх статевих органів. Лікар займається терапією онкологічних захворювань жіночої статевої системи, видаленням лейкоплакії на шийці матки. Спеціалізується на проведенні кольпоскопії, біопсії шийки матки для подальшого гістологічного дослідження біоптата.
Оленка
04 вересня '16р.
9
Найкраща лікарка, багато знає. Уважно ставиться до мене. Спасибі
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9