Скляров Сергій Володимирович

Дерматовенеролог
Лікар Скляров Сергій Володимирович спеціалізується в області дерматовенерології. Надає повну консультацію щодо шкірних та венеричних захворювань. Проводить діагностику та лікування псоріаза, себорейного дерматита, гонореї, папіломи, акне, постакне, гострих кондилом. Володіє дерматоскопією та дермабразією. Також проводить лікування шляхом мікродермабразії. Успішно практикує лазерний вид видалення грибка з поверхні шкіри та слизових. Лікує контактний дерматит та іхтіоз. Консультує з приводу вже вилікованих захворювань задля попередження їх повторного виникнення.

Тамара
10 января '17г.
У меня внезапно появились высыпания на коже. Испугалась всякой заразы и пошла к специалисту. Выбрала клинику ближе к дому. А врач там оказался великолепный. Успокоил меня, назначил пару анализов. худшие мои опасения не подтвердились. А вот лечение доктора мазями очень помогло. Рекомендую.