Савчак Ольга Романівна

Лікар кардіолог, фахівець функціональної діагностики, УЗД фахівець
лікар вищої категорії
Консультація
Викликати додому
Лікар займається діагностикою та лікуванням захворювань серцево-судинної системи. Здійснює прийом дорослих та дітей. Виїжджає додому до пацієнтів. Виконує електрокардіографію та холтерівське моніторування ЕКГ. Лікує вроджені та набуті вади серця, гіпертонічну хворобу, стенокардію, аритмію, ішемічну хворобу серця та інші патології.

Софія
Найкращий кардіолог евер, допомогла моїй бабулі у лікуванні захворювання серця
Жанна
Прекрасний спеціаліст)
Марта
Чудовий лікар, рекомендую! Дякую))
Світлана
Дякую колективу МЦ Веромед, за професіоналізм, розуміння, і душевну, родинну атмосферу) Зокрема хочу подякувати ще і кардіологу Савчак О. Р. Лікар від Бога!
Остап
Робив ЕКГ та ЕХО у ВероМеді. Оля Романівна призначила хороше лікування, тому тепер я здоровий, дякую!

• 2004 - Львівський Державний Медичний університет ім. Данила Галицького. Терапія.

• 2004-2005р інтернатура на базі терапевтичного відділення ДЗ КЛ ДТГО ЛЗ та кафедри терапії ФПДО ЛДМУ спеціалізація «терапія»
  • 2007р курс спеціалізації «кардіологія»
  • 2013р курси ТУ «Клінічна електрокардіографія»
  • 2017р стажування на базі відділення інтервенційної кардіології м Забже, Польща
  • 2018р курси ТУ «Функціональна діагностика (основи ехокардіографії)»
  • 2019р закінчила Приватний вищий навчальний заклад «Європейський університет», за спеціальністю « Менеджмент організацій охорони здоров я»
  • 2020р спеціалізація «функціональна діагностика»

• Асоціація превентивної та антиейджинг медицини