Мацієвський Тарас Євстахійович

Радіолог
Доктор Мацієвський Тарас Євстахійович спеціалізується в області радіологічної діагностики. Надає консультаційні послуги. Володіє такими методами діагностики, як ультразвукове дослідження, рентгенографія, комп'ютерна томографія, магнітно-резонансна томографія, ехокардіографія та ін. Проводить розшифровку результатів досліджень, постановку діагнозу.

Львів вул. Пилипа Орлика, 4 р.Шевченківський

24.04.2017
30 листопада '-1р.
Минулого місяця, після того, як кардіограма показала порушення в роботі серцево-судинної системи, мене направили на ультразвукове дослідження серця. Дану діагностику проводив Мацієвський Тарас. Лікар розумно розшифрував результати ехокардіографії, допоміг мені у лікуванні.
01.05.2017
30 листопада '-1р.
Коли в отоларинголога з’явилася підозра на гайморит, він направив мене на комп’ютерну томографію. КТ робив мені Мацієвський Тарас. Завдяки його сучасній діагностиці мені було призначено ефективне лікування. Дякую Мацієвськрму за допомогу!

Лікар-радіолог надає послуги

• первинний прийом;
  • проведення КТ, МТР, УЗД, рентгенографії, ехокардіографії;
  • розшифровка результатів досліджень.