Божок Евгений Николаевич

Маммолог, радиолог-маммолог
Врач высшей категории
кандидат медицинских наук
Консультация 1700 грн
Врач-диагност, специалист по радиологии, кандидат медицинских наук. Специализируется в области маммологии, выявление и лечение онкологических заболеваний молочных желез. Предоставляет экспертные консультации. Владеет современными методами исследования, в том числе методом магнитно-резонансной томографии. Осуществляет расшифровку результатов исследований, постановку диагноза.

Дария
Евгения Николаевича мне посоветовали . Попала на приём . Врач очень хороший ! Рекомендую
26.04.2017
30 ноября '-1г.
Після того як мені поставили діагноз «фіброаденома грудей», я вже почала вважати, що це вирок. Проте на прийомі у лікаря Євгена я зрозуміла, що не все так погано. Його сучасні методи лікування і позитивне налаштування допомогли мені впоратися з хворобою. Зараз я здорова і розумію, що головне, це не втрачати надії й знайти гарного лікаря.
03.05.2017
30 ноября '-1г.
Божок Євген допоміг діагностувати мені захворювання. Нещодавно він робив мені магнітно-резонансну томографію. Лікар зробив діагностику, інтерпретував результати. Після цього мені був поставлений остаточний діагноз. Зараз я лікуюся. Я вдячна лікарю за те, що він визначив проблему мого організму.

• Научная степень - кандидат медицинских наук.