Кондрацька Оксана Михайлівна

Кардіолог
Лікар спеціалізується на лікуванні захворювань серцево-судинної системи. Проводить комплексні діагностичні маніпуляції, огляд та консультує пацієнтів по загальнім питанням. Лікує інфаркт, ішемічне захворювання серця, гіпертонічне захворювання, тромбози, тромбофлебіти, стенокардію. Використовує сучасні методики.

Максим
Проблемы с сердцем начались недавно. Я обратился к Кондрацкой Оксане Михайловне. Кстати, очень хороший специалист. Внимательная и спокойная, назначила лечение и дала много полезных советов по образу жизни. Теперь я спокоен за свое здоровье.
Марія
Дуже хороший спеціаліст, чуйна добра.Зверталась з мамою.Ми задоволенні від результату лікування.Тепер тільки до неї.
Роман
Був на обстеженні та консультації. Оксана Михайлівна чудовий спеціаліст. Рекомендую всім...

• Львівський національний медичний університет ім. Данила Галицького факультет — лікувальна справа, спеціалізація лікаря-терапевта.
  • НМАПО ім. П. Л. Шупика, спеціалізація: лікар-кардіолог.

• Європейська асоціація кардіологів.
  • 2 професійних сертифікати.
Схожі спеціалісти:
Кардиолог, терапевт, врач семейной медицины
Кардиолог, врач экстренной медицины, остеопат, врач народной и нетрадиционной медицины
Кардиолог, терапевт, УЗИ-специалист