Цимбалюк Анна Степановна

Кардиолог, врач экстренной медицины, остеопат, врач народной и нетрадиционной медицины
Врач первой категории
Вызов на дом
Доктор специализируется на медицине неотложных состояний, кардиологии, нетрадиционной медицине, биодинамической остеопатии. Проводит: кардиологический прием, снятие и расшифровка кардиограммы, спирометрия, кранио-сакральная терапия, висцеральный купажный массаж, биопунктура, АГТП, массаж, гидромассаж, в/в инфузии, оказание неотложной помощи

Я вже не в перше відвідую дану клініку. У клініці мені дуже все подобається, все як завжди пройшло дуже добре. Лікар професійна та привітна, на всі мої запитання відповідала зрозуміло та чітко. Всі рекомендації по лікуванню прописала. Дякую!
Ілля
15 января '24г.
Дуже добрий медичний центр. Кваліфіковані лікарі. Відмінні процедури і індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Дякую Цимбалюк Анні Степанівні за лікування і чудові результати
Андрій
10 января '24г.
Професіонал з великої літери , чудовий діагност. Лікар допомогла моїй мамі при пробемі з високим таском і постійними головними болями
Сніжана
02 января '24г.
Кардіолог з великої літери
Сергій
Величезне дякую лікарям медичного центру Цимбалюк А.С, спеціалісту УЗД Босому О,А за увагу до нас, неслухняних пацієнтів, які завжди до останнього вагаються. Дякую Вам за любов та повагу до пацієнтів
На прийомі мені дуже сподобалося. Раніше була у інших лікарів, є з чим порівняти. Все доступно розповіли, показали, пояснили. Так само лікар провела спеціальний тест, про який мені раніше тільки розповідали. Я залишилася задоволена.
Світлана
Уже порекомендувала лікаря. Це настільки добрий, душевний професіонал, що просто слів немає. Якби все лікарі були такими як вона, напевно, було б менше страждають. Вона не тільки лікує тіло, а й лікує душу! Я сама медик і я в захваті від неї!

• 2015 НМУ им Богомольца

• ИВП остеопатия, телесно ориентированная терапия, биодинамическая остеопатия
  • Курс Heel «Школа практикующего врача»
  • Профессиональная школа «Критические врожденные пороки сердца»
  • Научно-практическая конференция «Функциональная диагностика сердечно-сосудистых болезней»
  • Семинар «Аритмология простыми словами»
  • Научно-практическая конференция «Практические аспекты внутренней медицины»

• Украинская академия биологической медицины
  • Ассоциация специалистов сердечно-сосудистой патологии Укр кардио

Врач-кардиолог, врач народной и нетрадиционной медицины предоставляет услуги

• Консультативный прием
  • Регистрация ЭКГ
  • Оказание экстренной помощи
  • Спирометрия
  • Сеансы остеопатии
  • Висцеральный массаж
  • Краниосакральная терапия

Врач-кардиолог, врач народной и нетрадиционной медицины занимается лечением заболеваний

• Лечение заболеваний сердечно-сосудистой системы
Похожие специалисты:
Кардиолог, терапевт, УЗИ-специалист
Семейный врач, кардиолог, врач функциональной диагностики