Диба Анжела Ярославівна

Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-спеціаліст
21 рік досвіду
головний лікар
Лікар - акушер-гінеколог вищої категорії, головний лікар медичного центру "NOVO". Надає послуги з лікування захворювань вульвовагініт, гіперплазія ендометрія, дисплазії шийки матки жіночого безпліддя та ін.
Записатися на прийом

або звертайтеся за телефоном:

+38 (032) 232-82-01 +38 (067) 460-40-30 +38 (050) 302-68-50 +38 (073) 002-53-44
Лікар працює в клініці:
Львів вул. Пилипа Орлика, 4 р.Шевченківський

Відгуки пацієнтів

Світлана
12 червеня '17р.
Дуже задоволена прийомом в п.Анджели Ярославівни. У мене були незначні відхилення по гормонах. Знаю на прикладі своєї знайомої з подібною ситауцією, коли гінеколог відразу призначив купу гормональних препаратів. Врезультаті, знайома мала проблеми з вагою(. П. Анджела, ж пояснила,що може вплинути на гормональний збій, пояснила чому цей показник є не настільки критичний,щоб одразу призначати лікування і понижувати його. Також порекомендувала обстеження в ендокринолога і перевірку гормонів щитовидної залози.І головне, вона заспокоїла, що все добре, і нема причин переживати)) З рештою, пройшло 4 місяця і все прекрасно!!!Пила лиш вітаміни, призначені нею!
Людмила
18 липня '16р.
Рекомендую послуги Анжели Ярославівни, справжній фахівець
Додати вiдгук
Оцініть лікаря за десятибальною шкалою
(відмітка "10" — найвища оцінка)

Інформація про лікаря

Освіта

• 1989 р. - Львівський національний медичний університет ім. Д. Галицького по спеціальністі "Лікувальна справа".

Курси

• 2010 р. - ПАЦ (передатестаційний цикл) за спеціальністю "Ультразвукова діагностика" та присвоєння другої кваліфікаційної категорії;
  • 2013 р. - ПАЦ за спеціальністю "Акушерство та гінекологія" та присвоєння вищої кваліфікаційної категорії;
  • 2014 р. - ПАЦ за спеціальністю "Організація і управління охороною здоров'я".

Участь в асоціаціях
  • Член Асоціації акушерів-гінекологів України;
  • Член Асоціації фахівців УЗ-діагностики України.