Диба Анжела Ярославівна

Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-спеціаліст
головний лікар
Лікар акушер-гінеколог вищої категорії, головний лікар медичного центру "NOVO". Диба Анжела Ярославівна працює переважно з вагітнами жінками, займається обстеженням та супроводом вагітності до пологів, дбає про стан здоров'я плода та жінки під час виношування. До лікаря звертаються за наявності захворювань статевої системи у жінок, кровотеч, больових відчуттів внизу живота, а також при безплідді. Анжела Ярославівна володіє сучасними методами ультразвукової діагностики під час вагітності, виконує сканування плода на різних термінах.
Консультація

Світлана
Дуже задоволена прийомом в п.Анджели Ярославівни. У мене були незначні відхилення по гормонах. Знаю на прикладі своєї знайомої з подібною ситауцією, коли гінеколог відразу призначив купу гормональних препаратів. Врезультаті, знайома мала проблеми з вагою(. П. Анджела, ж пояснила,що може вплинути на гормональний збій, пояснила чому цей показник є не настільки критичний,щоб одразу призначати лікування і понижувати його. Також порекомендувала обстеження в ендокринолога і перевірку гормонів щитовидної залози.І головне, вона заспокоїла, що все добре, і нема причин переживати)) З рештою, пройшло 4 місяця і все прекрасно!!!Пила лиш вітаміни, призначені нею!
Рекомендую послуги Анжели Ярославівни, справжній фахівець
Мирослава
Рекомендую всім! Вона дуже розумна і професіонал своєї справи! Анжела Ярославівна найкраща! Дай Боже їй здоров'я і всього найкращого і від щирого серця дякую їй за все!
Марійка Володимирівна (Рівне)
Найкращий лікар - Гінеколог у світі.

Лікар акушер-гінеколог надає послуги:

• ведення вагітності;
  • УЗД для вагітних.

Лікар акушер-гінеколог займається лікуванням:

• вульвовагініт;
  • гіперплазія ендометрія;
  • дисплазія шийки матки;
  • папіломавірусна інфекція;
  • жіноче безпліддя та ін.

• 1989 р. — Львівський національний медичний університет ім. Д. Галицького по спеціальності "Лікувальна справа".

• 2010 р. — ПАЦ (передатестаційний цикл) за спеціальністю "Ультразвукова діагностика" та присвоєння другої кваліфікаційної категорії;
  • 2013 р. — ПАЦ за спеціальністю "Акушерство та гінекологія" та присвоєння вищої кваліфікаційної категорії;
  • 2014 р. — ПАЦ за спеціальністю "Організація і управління охороною здоров'я".

• Член Асоціації акушерів-гінекологів України;
  • Член Асоціації фахівців УЗ-діагностики України.