Чубучна Ірина Іванівна

лікар вищої категорії
кандидат медичних наук
доцент кафедри внутрішньої медицини
Викликати лікаря додому
Лікар займається комплексним лікуванням хвороб серцево-судинної системи. Також спеціалізується на лікуванні захворювань терапевтичного профілю. Приймає пацієнтів з ішемічною хворобою серця, аритмією, інфекціями сечовивідних шляхів, виразкою шлунка.

Іван
Звернувся до п. Ірини Чубучної з проблемою запаморочення в стані спокою та під час незначної фізичної активності. Дякую за комплексний підхід до мого лікування. Відразу відчутно, що вона є професіоналом у своїй справі. Відчув полегшення відразу ж на наступний день після прийому.
Олександр
Відчував задишку при підйомі на третій поверх. Мені порадили лікаря-кардіолога Чубучну Ірину Іванівну. Після консультації та відповідних дообстежень отримав курс лікування. Вже протягом двох місяців нічого не турбує.
Світлана
В листопаді звернулась в «Медичний центр «Норімед Плюс», де потрапила на прийом до лікаря-кардіолога Чубучної Ірини Іванівни. Саме її мені рекомендували як провідного фахівця у своїй справі. Лікар спершу вислухала всі мої скарги, враховуючи мій похилий вік, їх виявилось багато. Далі призначила мені курс лікування, дала корисні поради. Не часто зустрічаються такі чуйні лікарі, що здатні працювати з літніми пацієнтами. Хочу подякувати Ірині Іванівні за її професіоналізм. А також, велике спасибі за хорошу організацію праці і люб’язний персонал в даному МЦ. Я і надалі буду продовжувати лікування тут, рекомендуватиму своїм знайомим.
Володимир
У віці 45 років я переніс інфаркт. Не міг проходити тривалу дистанцію, відчував втому, мав задишку. За рекомендацією лікаря – кардіолога Чубучної Ірини Іванівни пройшов курс реабілітації в «Медичному центрі «Норімед Плюс», де вже після перших занять відчув приплив сил, стабілізувались тиск і пульс. Дякую за комплексний підхід щодо мого лікування та реабілітації в подальшому.
Вікторія
Звернулась до п. Ірини Чубучної з проблемою щодо коливань тиску протягом тривалого часу. Вона правильно підібрала медикаменти. Зараз прекрасно себе почуваю. Тиск врегулювався. Дякую Вам, п. Ірино.
Іван
Хочу висловити щиру подяку прекрасному лікарю, професіоналу у своїй сфері, і просто чуйній людині, Чубучній Ірині Іванівні. Коли я звернувся за допомогою, він швидко поставив діагноз, призначив ефективне лікування. В її особі я отримав і психологічну допомогу і підтримку в непростій ситуації. Ірина Іванівна пояснила мені причини і можливий прогноз перебігу хвороби.
Настя
Звернулась до лікаря-кардіолога Чубучної Ірини Іванівни з проблемою щодо частих коливань тиску, набряку ніг. Після докладного та якісного збору анамнезу вона скоригувала прийом медикаментів і вже на наступний день стан здоров’я нормалізувався . На разі після консультації минуло 10 днів. Самопочуття відмінне, пройшла тахікардія, задишка та набряки ніг, тиск і пульс прийшли в норму. Надалі рекомендуватиму Чубучну Ірину Іванівну.
Тіна
Хочу висловити щиру подяку лікарю-кардіологу Ірині Чубучній, яка комплексно підійшла до вирішення моєї проблеми. На всі питання п. Ірина дала вичерпні відповіді на високому професійному рівні. Прийом у лікаря залишив дуже приємне враження і впевненість в тому, що моє здоров’я в надійних руках.
Христина
Висловлюю щиру подяку Ірині Іванівні Чубучній, лікарю з великої літери. Вона дала вичерпну інформацію про стан моєї серцево-судинної системи, рекомендувала дообстеження в лікаря-ендокринолога. Мені неймовірно приємно було проходити лікування в даного лікаря, і зокрема в «МЦ»Норімед Плюс».

• 1987 р. — З відзнакою Львівський державний медичний інститут, лікар-гігієніст-епідеміолог.
  • 2010 р. — Український католицький університет. Сертифікатна програма з біоетики «На службі охорони життя».

• 1991 р. — Пройшла курси вдосконалення у Всесоюзному науковому центрі медичної реабілітації та фізичної терапії (Москва).
  • 1991 р. — Курси рефлексотерапії на факультеті удосконалення лікарів та провізорів Львівського медичного інституту.
  • 1998 р. — Підвищення кваліфікації (3 місяці) у клініці кардіології медичного центру післядипломної освіти у Варшаві.

• Член Лікарського товариства у Львові.
  • Голова клубу імені Юрія Липи.
Додаткова інформація
  • Нагороджена медаллю «За працю та звитягу в медицині» (2011).
  • Нагороджена багатьма грамотами та подяками від ЛНМУ імені Данила Галицького, обкому профспілок та громадських організацій.

Лікар займається лікуванням захворювань

• ішемічна хвороба серця;
  • артеріальна гіпертензія;
  • аритмія;
  • кардіоміопатії;
  • хронічне обструктивне захворювання легень;
  • інфекції сечовивідної системи;
  • порушення холерестичного обміну;
  • метаболічні процеси;
  • пептична виразка шлунку.
Схожі спеціалісти:
Эндоваскулярный хирург, интервенционный радиолог, интервенционный кардиолог, сосудистый хирург
Кардиолог, врач неотложных состояний