Сторінка 3. Стоматологи в Вінниці

Афанасий
Выполнила мне отбеливание зубов. Теперь улыбаюсь от души))
12 вересня '16 г.
Мирослава
Хочу висловити величезну подяку Наталії Олександрівні! Протягом місяця їздила до неї на прийом і вилікувала всі проблемні зуби. На завершення, відбілювання зробила. Дуже відповідально доктор ставиться до своєї роботи.
26 жовтня '16 г.
Андрій
У Наталі Олександрівни я отримую стоматологічні послуги найвищого рівня. Це стосується якості всіх робіт, відношення до пацієнта. Для мене Деркач найкращий стоматолог, буду наполягати, щоб моя жінка також до неї перейшла лікуватись. Тут я знаю, що гроші будуть витрачені не даремно – 100%!
16 лютого '17 г.
Денис
Протезирование прошло на высоком уровне!
07 серпня '16 г.
Сергій Борисович спасибі Вам величезне за Ваше терпіння, уважність, тактовність! Ви не тільки відмінний лікар, але і дуже хороша людина. Успіхів вам!
03 липня '16 г.
Лариса
Мне нужна была консультация по поводу изменения прикуса. Теперь все решено, надеюсь на положительные результаты.
04 липня '16 г.
Стоматолог-ортопед
Лікар Усатий В. Ю. спеціалізується в галузі ортопедії. Специфіка діяльності полягає в створенні та встановленні протезного містка чи імплантату. Професійно відновлює відламані, пошкоджені зуби, нарощує нові частинки. Володіє технологією різних видів протезування (комбіноване, мікропротезування). Займається усуненням дефектів прикусу, відновленням нормальної посмішки.
Стоматолог
Лікар Рибакова Т. В. спеціалізується на наданні стоматологічних послуг дорослим та дітям. Для діагностики стану ротової порожнини використовує рентгенологічні методи дослідження. Виконує виправлення прикусу, естетичну реставрацію, процедури вибілення зубів та протезування.
Стоматолог
Лікар-стоматолог, спеціалізується у галузі реставраційної, естетичної, терапевтичної, ортодонтичної а хірургічної стоматології. Виконує реставраційне виправленні форми, кольору, положення зубів. Проводить установку сучасних видів протезів, мостів та коронок. Займається реабілітацією та стабілізацією за допомогою міні-імплантатів складних протезів. Надає послуги з терапії захворювань порожнини рота, видалення зубів.
Вінниця вул. Архітектора Артинова, 13
Стоматолог
Лікар Антонець Н.В. спеціалізується в області стоматології. Надає початкову та подальшу консультацію стосовно стану ротової порожнини, стану здоров’я зубів та їх можливих відхилень. Займається лікуванням карієсу, пародонтиту, пародонтозу. Широка професійна діяльність спрямована на лікування кореневих каналів, їх пломбування та пломбування зубів. Є значний досвід та пратика в лікуванні пульпіту та флюсу. У разі необхідності лікар проводить допоміжну діагностику з метою перевірки раніше поставленого діагнозу та уточнення щодо лікування.
Стоматолог
Лікар Тягар Ганна Олександрівна фахівець у сфері стоматологічних послуг. Консультує стосовно небезпечності карієсу та необхідності його лікування, пояснює роль профілактичних оглядів та основних способів гігієни ротової порожнини у дітей і дорослих. Володіє сучасними технологіям лікування карієсу. Займається лікуванням, пломбуванням і видаленням молочних зубів. Також займається лікуванням пульпіту та пародонтозу.
Стоматолог
Лікар Сподарук Наталія Миколаївна фахівець в галузі стоматології. Спеціалізується на пломбуванні і видаленні зубів мудрості. Діагностує та лікує захворювання пульпіту та пародонтозу. Надає послуги з відбілювання та чищенням зубів від зубного каменю. Також займається естетичною реставрацією зубів, володіє сучасними системами обтурації кореневих каналів. Консультує щодо професійної гігієни ротової порожнини та профілактики утворення пошкоджень на емалі.
Стоматолог
Лікар Мороз О. виконує професійну діяльність в сфері стоматології. Здійснює первинний огляд стану ротової порожнини, зубів. Діагностує виявлені захворювання, ушкодження чи патологічні дефекти. Спеціаліст займається лікуванням, пломбуванням молочних зубів. Проводить необхідні медичні маніпуляції вразі виникнення карієсу, пародонтозу, ураження пародонту, флюсу. Надає пацієнту доступну інформацію про наявність каменів, ушкоджень на емалі, виникнення запалення ясен.
Стоматолог-ортопед, хірург
Лікар Михайло Борисович спеціалізується в області ортопедичної та хірургічної стоматології, член Асоціації імплантологів України. Консультує щодо лікування та профілактики аномалій, деформацій і пошкоджень зубів. На високому рівні проводить знімне та незнімне протезування зубів, встановлює протезні містки. Володіє сучасними методиками імплантації. Також проводить просте та складне видалення зубів, операції по видаленню зуба мудрості.
Стоматолог
Лікар Воробйова Л.М. спеціалізується в області стоматології. Надає найповнішу консультацію стосовно стану зубів та ротової порожнини в цілому. Займається пломбуванням зубів різної складності, усуненням порушень в кореневих каналах зубів, а також їх пломбуванням. Також надає допомогу у разі неправильного прикусу та вростання окремих зубів. Окремим видом зайнятості лікаря є чищення зубів задля позбавлення їх від зубного каменю, а також вибілювання зубів найсучаснішими передовими методами.
Стоматолог-ортодонт
Стоматолог-ортодонт спеціалізується на усуненні аномалій зубо-щелепного апарату. На основі встановленого діагнозу та типу патології консультує щодо способів лікування. Використовує новітні методики у виправленні неправильного прикусу, нестандартного розташування зубних дуг і неприродного розміру зубів. Надає послуги зі встановлення різних види ортодонтичних брекетів, вирівнювання зубів капами, а також корегування прикусу пластинами.