Лікарі мамологи в Вінниці

Консультація мамолога в кліниці «Берегиня» 250
Консультація мамолога в кліниці «Омеда» 205
Онколог, Хірург
18 років досвіду
Лікар Шевня Богдан Петрович спеціалізується в області хірургії та онкології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам, хворим на онкологічні захворювання. Лікар проводить скринінг раку, визначає лікувальну тактику новоутворень з вибором консервативного чи оперативного методу, діагностує пухлини. Спеціалізується на видаленні доброякісної пухлини молочної залози та видаленні дороякісних та злоякісних пухлин середостіння. Має вищу категорію з онкохірургії. Головний лікар МЦ Альтермедіка.
Олена
14 листопада '16р.
Шевня безумовно відмінний хірург-онколог, я у нього лікувалася і дуже йому вдячна. Якщо раптом якась пухлина, Богдан Петрович обов'язково допоможе, але краще всім бажаю уникнути хвороби.
Записатися на прийомОстанній запис був 2018-05-24
Консультація 270 грн.
Вінниця вул. Литвиненко, 40
Гінеколог-ендокринолог, Мамолог
9 років досвіду
Саган Вікторія Ярославна акушер-гінеколог другої кваліфікаційної категорії. Проводить консультації як гінеколог-ендокринолог, мамолог, виконує фотокольпоскопія. Проводить діагностику і терапію вірусних та інфекційних захворювань сечостатевої системи, лактостазу, маститу та інших гінекологічних захворювань.
Елизавета
28 вересня '16р.
От общения с Викторией остались крайне позитивные впечатления. Внимательна во всем – от осмотра пациента и до назначения ему лечения. Очень знающий и компетентный доктор, мне она внушает доверие.
Записатися на прийомОстанній запис був 2018-05-24
Консультація 225 грн.
Вінниця вул. Олега Антонова, 29
Онколог, Мамолог
15 років досвіду
Олександр Олександрович проводить діагностику та лікування патології молочних залоз. Лікує мастопатію, мастодинію, гінекомастію у чоловіків. Спеціалізується на своєчасному виявленні новоутворень молочних залоз.
27 листопада '17р.
Очень внимательный и высокопрофессиональный врач.Рекомендую.
Записатися на прийом25 онлайн записів
Консультація 200 грн.