КТ (комп'ютерна томографія) в Вінниці

3D реконструкція 200 грн.
Додатковий запис обстеження на диск 50 грн.
Додатковий друк плівки 150 грн.
Знайдено 12 клінік

Працюють по:

Сб
Дмитро
На протязі більше двох років обстежуюсь та лікуюсь в цій прекрасній клініці. Дуже зручний спосіб запису на прийом як до сімейного лікаря та спеціалістів. Персонал ввічливий, уважний, приємне спілкування . Якщо цінуєте свій час та хочеш отримати кваліфіковану медичну допомогу то це в центр " Моє здоров'я". Своїм сімейного лікарем Богуславським Анатолієм Ігоревичем дуже задоволений , призначає індивідуальне лікування і що приємно є зворотний зв'язок, турбується чи є покращення чи прдіяли ліки. Всім раджу цей центр діагностики та лікування.
Гончаренко Світлана Олександрівна
Гарне ставлення, як до пацієнта, дуже задоволена
26 декабря '23 г.
Микола
Проходив в медичному центрі на Хм. шосе, 92 курс масажу. Сподобалось, гарний фахівець, гарна людина, спеціаліст своєї справи! Дякую!
Дятел Світлана
Сьогодні була в клініці Моє здоровʼя, на прийомі у гінеколога Карпенко Наталія Вікторівна , це найкращий гінеколог в якого я була
Людмила Володимирівна
Хочу подякувати всьому персоналу клініки "Моє здоров'я" на пр.Юності, 18. Відмітити професіоналізм лікаря Паненко Максима Васильовича та всієї команди, яка працює із ним. Персонал дуже привітний та уважний. Перед та післяопераційний період пройшов на "позитиві" як з моєї сторони так і з боку команди клініки) Добра усім, здоров'я та миру Вам! Один невеликий мінус, що саме на пр. Юності, в клініці не має можливості розрахунку карткою. А в загальному все на "відмінно"
Рекомендуємо!!
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
Вінниця ш. Хмельницьке, 92 (пов. 2)
Багатопрофільний медичний центр "Моє здоров’я" займається діагностикою, лікуванням та профілактичними діями по 15 напрямкам дорослої та дитячої медицини.
Працює з 09:00-18:00
Вінниця, вул. Янгеля, 58
Вінниця, проспект Юності 16 Б
6,0
Вінниця вул. Хмельницьке шосе, 84
Центр СКТ діагностики "Нейромед" на Хмельницькому шосе 84 надає пацієнтам послуги в області інструментальної діагностики, а саме комп'ютерної томографії.
  • СКТ головного мозку та кісток черепа/ або основи черепа 1 100
Працює з
Пн: 08:00-17:00 Вт: 08:00-17:00 Ср: 08:00-17:00 Чт: 08:00-17:00 Пт: 08:00-17:00
Альтамедика
Вінниця вул. Литвиненко, 40
Багатопрофільний медичний центр "Альтамедика" займається діагностикой та лікуванням по 9 напрямкам: гінекологія, дерматовенерологія, гастроентерологія, невропатологія, маммологія, хірургія, урологія, ендокринологія та терапія.
Працює з 09:00-18:00
5,5
Вінниця, вул. Магістратська, 44А
5,5
Вінниця вул. Соборна, 46 А
Медичний центр "Салютем" — це багатопрофільний лікувально-діагностичний заклад, в якому пацієнтові надається кваліфікована допомога відповідно до передових медичних стандартів. Прийом пацієнтів в клініці ведуть досвідчені лікарі з багаторічним досвідом практичної діяльності. Відвідувачам "Салютем" пропонуються адекватні ціни на всі види послуг, якими можна...
Працює з 08:00-17:00
5,3
Вінниця, вул. Замостянська, 20А/43
5,2
Вінниця ш. Хмельницьке, 108
Медичний центр "Євро Медсервіс" був відкритий у 2010 році, спеціалізується на проведенні магнітно-резонансної діагностики та спіральної комп’ютерної томографії.
Працює з 08:00-20:00
Сб: 08:00-20:00 Нд: 08:00-20:00
Вінниця вул. Грибоєдова, 3 (оф. 323)
Медичний центр "Медіскан" спеціалізований в сфері комп’ютерного сканування та томографії внутрішніх органів пацієнта.
Працює з 08:00-19:00