Сподарук Наталія Миколаївна

Стоматолог
Лікар Сподарук Наталія Миколаївна фахівець в галузі стоматології. Спеціалізується на пломбуванні і видаленні зубів мудрості. Діагностує та лікує захворювання пульпіту та пародонтозу. Надає послуги з відбілювання та чищенням зубів від зубного каменю. Також займається естетичною реставрацією зубів, володіє сучасними системами обтурації кореневих каналів. Консультує щодо професійної гігієни ротової порожнини та профілактики утворення пошкоджень на емалі.
Вінниця вул. 600-річчя, 60

Тамила
Наталья Николаевна профессионал! Лечила и протезировала зубы в октябре, очень внимательное отношение к пациентам, особенно когда жутко боишься зубных врачей. Всегда позаботиться о своём пациенте, расскажет и объяснит курс лечения! Дальнейшее лечение только у вас.
Надія
Після лікування в нашій районній клініці зубний біль не припинився. Вирішила не ризикувати, записалась до Сподарук. Доктор встановила, що мені погано прочистили зуб. І довелося прибирати пломбу, чистити і пломбувати знову. Наталя зробила все швидко, зараз з зубом все в порядку.
Валерий
Наталья Николаевна лечила мне пульпит. Теперь боли нет))