Воробйова Л.М.

Стоматолог
Лікар Воробйова Л.М. спеціалізується в області стоматології. Надає найповнішу консультацію стосовно стану зубів та ротової порожнини в цілому. Займається пломбуванням зубів різної складності, усуненням порушень в кореневих каналах зубів, а також їх пломбуванням. Також надає допомогу у разі неправильного прикусу та вростання окремих зубів. Окремим видом зайнятості лікаря є чищення зубів задля позбавлення їх від зубного каменю, а також вибілювання зубів найсучаснішими передовими методами.
Вінниця вул. Пирогова, 3 А

Юлія
27 квітня '17р.
Лікувала зуб у Воробйової Л.М. Чудовий лікар, професіонал. Все чітко, якісно, комфортно! Привітна і мила в спілкуванні, що не менш важливо!
Олег
Мене все влаштовує у роботі Воробйової, третій рік пішов, як я користуюсь її послугами. Гарна жінка, талановитий лікар-стоматолог з великим досвідом. Що мені ще треба?!
Валерия
Не первый раз лечу зубы у Воробьевой. Грамотный стоматолог, внимательная и аккуратная. Я этому врачу полностью доверяю, поэтому кто в поиске – советую обратиться к ней.
Рита
Хороший врач, теперь не боюсь стоматологов))
Ванда
Чудовий лікар, досвідчений і уважний. Мені, сину і чоловікові спасала зуби у таких випадках, за які інші дантисти боялися братись.

Лікар-стоматолог надає послуги

• первинна консультація;
  • пломбування зубів різної складності;
  • видалення зубного каменю;
  • відбілювання зубів.