Воробйова Л.М.

Стоматолог
Лікар Воробйова Л.М. спеціалізується в області стоматології. Надає найповнішу консультацію стосовно стану зубів та ротової порожнини в цілому. Займається пломбуванням зубів різної складності, усуненням порушень в кореневих каналах зубів, а також їх пломбуванням. Також надає допомогу у разі неправильного прикусу та вростання окремих зубів. Окремим видом зайнятості лікаря є чищення зубів задля позбавлення їх від зубного каменю, а також вибілювання зубів найсучаснішими передовими методами.
Записатися на прийом
Лікар працює в клініці:
Вінниця вул. Пирогова, 3а

Відгуки пацієнтів

Юлія
27 квітня '17р.
Лікувала зуб у Воробйової Л.М. Чудовий лікар, професіонал. Все чітко, якісно, комфортно! Привітна і мила в спілкуванні, що не менш важливо!
Олег
11 лютого '17р.
Мене все влаштовує у роботі Воробйової, третій рік пішов, як я користуюсь її послугами. Гарна жінка, талановитий лікар-стоматолог з великим досвідом. Що мені ще треба?!
Валерия
14 вересня '16р.
Не первый раз лечу зубы у Воробьевой. Грамотный стоматолог, внимательная и аккуратная. Я этому врачу полностью доверяю, поэтому кто в поиске – советую обратиться к ней.
Рита
12 вересня '16р.
Хороший врач, теперь не боюсь стоматологов))
Додати вiдгук
Оцініть лікаря за десятибальною шкалою
(відмітка "10" — найвища оцінка)