Тягар Ганна Олександрівна

Стоматолог
Лікар Тягар Ганна Олександрівна фахівець у сфері стоматологічних послуг. Консультує стосовно небезпечності карієсу та необхідності його лікування, пояснює роль профілактичних оглядів та основних способів гігієни ротової порожнини у дітей і дорослих. Володіє сучасними технологіям лікування карієсу. Займається лікуванням, пломбуванням і видаленням молочних зубів. Також займається лікуванням пульпіту та пародонтозу.
Вінниця вул. 600-річчя, 60

Юлія
Чудовий лікар. Хто знає де зараз працює Анна Олександрівна, чи може в когось є її контакти? Буду дуже вдячна.
Наталя
Тягар - улюблений стоматолог моєї доньки. Дуже милий лікар, вміє спілкуватись з дітьми, а роботу свою виконує на 5 с плюсом. Тому ми вже не перший раз і думаю не останній завітали вчора до Ганни на прийом. Як завжди, залишились задоволені!
Эдуард
Приходил с ребенком для профилактического осмотра. Зубки все целые))
Ганна Олександрівна одна з небагатьох стоматологів, кому я можу довірити свою дитину. Доброзичлива, мені подобається її ставлення і турбота про маленьких пацієнтах. Вони не бояться лікуватися у цього лікаря.

Лікар-стоматолог надає послуги

• первинний прийом;
  • первинна консультація;
  • консультування дорослих та дітей з приводу гігієни ротової порожнини;
  • лікування та пломбування молочних зубів;
  • видалення молочних зубів.

Лікар-стоматолог займається лікуванням хвороб

• карієс;