Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Лікарі дієтологи в Вінниці

Послуга Ціна
Консультація дієтолога в кліниці «Радамед» 200
Консультація дієтолога в кліниці «Центр-В» 150
4
7,0
Дієтолог
10 років досвіду
8,45
Лікар Багрій Віта Володимирівна спеціалізується в області дієтології. Надає початкову та подальшу консультацію з приводу правильного харчування, здорового образу життя та корегування відхилень від норми ваги. Індивідуально підходить до вирішення проблем пацієнтів, призначая кожному свою дієту та комплекс фізичних вправ. Лікує ожиріння всіх стадій, допомогає у досягненні бажаної ваги, застосовуючи тільки медичні засоби лікування, що включають той чи інший тип технології здорового харчування. Надає подальшу консультацію після лікування та медичні поради фахівця.
Вікторія
07 листопада '16р.
8
Віта Володимирівна просто чарівниця! Спасибі їй величезне за розроблену для мене систему харчування і досягнуті результати. Мені не віриться, що вага дійсно почала знижуватися.
Записатися на прийомОстанній запис був 2017-10-24
Консультація від 150 грн.
Вінниця вул. Пирогова, 3а
Вінниця вул. Академіка Ющенко, 8
Вінниця вул. Келецька, 99б
Ендокринолог
7 років досвіду
7,35
Лікар другої категорії Іванчук Олександр Володимирович спеціалізується в галузі ендокринології. Надає консультаційні послуги з питань необхідності консервативного та оперативного лікування різноманітних патологій ендокринної системи. Проводить діагностику та терапію збоїв гормонального фону, рівню цукру в крові, захворювань щитовидної залози тощо.
Марина Андріївна
06 вересня '16р.
8
Була приємно здивована ефективним лікуванням у Іванчука. Надалі збираюся спостерігатися у цього досить таки молодого, компетентного, доктора. Величезне йому спасибі!
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Консультація 120 грн.
Вінниця вул. Олега Антонова, 29 (Карла Маркса)
Вінниця Хмельницьке шосе, 96г
Ендокринолог
5,00
Катерина Василівна спеціалізується на діагностиці, лікуванні та профілактиці захворювань ендокринної системи. Лікар лікує цукровій та нецукровий діабет, ожиріння різної етіології, захворювання щитовидної залози. Проводить корекцію доз препаратів вазопресину, цукрознижуючої терапії.
Записатися на прийомЗа місяць записан 1 пацієнт
Консультація 180 грн.
Вінниця вул. Соборна, 46а