Лікарі пульмонологи в Вінниці

Послуга Ціна
Консультація пульмонолога в кліниці «МЦ Мое здоровье» 190
Онколог, Хірург
17 років досвіду
Лікар Шевня Богдан Петрович спеціалізується в області хірургії та онкології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам, хворим на онкологічні захворювання. Лікар проводить скринінг раку, визначає лікувальну тактику новоутворень з вибором консервативного чи оперативного методу, діагностує пухлини. Спеціалізується на видаленні доброякісної пухлини молочної залози та видаленні дороякісних та злоякісних пухлин середостіння. Має вищу категорію з онкохірургії. Головний лікар МЦ Альтермедіка.
Олена
14 листопада '16р.
Шевня безумовно відмінний хірург-онколог, я у нього лікувалася і дуже йому вдячна. Якщо раптом якась пухлина, Богдан Петрович обов'язково допоможе, але краще всім бажаю уникнути хвороби.
Записатися на прийомОстанній запис був 2017-12-16
Консультація 270 грн.
Вінниця вул. Литвиненко, 40
Алерголог
11 років досвіду
Лікар Богомолов Артемій Євгенович, спеціаліст у галузі алергології, кандидат медичних наук, доцент. Надає консультаційні послуги. Займається діагностикою різноманітних алергічних захворювань (термографія, спірометрія, алергопроби і т.д.) та розробкою індивідуального курсу лікування атопічного дерматиту, алергічного риніту, кропив’янки тощо.
Ніна
23 жовтня '16р.
Зараз я вже розумію, що мені пощастило потрапити на прийом до Богомолова! Дуже уважний і турботливий алерголог, а також висококваліфікований фахівець. Призначені їм ліки, та отримані рекомендації дуже мені допомогли.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.5
Консультація 180 грн.
Вінниця Хмельницьке шосе, 101а
Терапевт, Пульмонолог
Лікар Сідоров Андрій Анатолійович, терапевт, пульмонолог. Спеціалізується в галузі діагностування та лікування атопічної бронхіальної астми, вегето-судинної дистонії та вродженого пороку серця. Проводить сегментектомію легенів.
Сергей
11 лютого '17р.
Наша семья очень благодарна Андрею Анатольевичу. Мало того, что он нас принял в выходной день (т.к мы иногородние). Внимательно изучил наши мед. документы с большой историей. Очень понятно, грамотно, доступно рассказал и показал нам нашу проблему, назначил хорошее лечение.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Вінниця вул. Тімірязєва, 34
Пульмонолог, Кардіолог
Лікар Якименко Ганна В’ячеславівна, спеціалізується в галузі пульмонології та кардіології. Займається діагностикою та лікуванням захворювань дихальної та серцево-судинної системи. Здійсню лікування хропіння та атопічної бронхіальної астми. Проводить пункційну біопсію легенів та інгаляційну терапію.
Юрий
27 листопада '17р.
Очень приятная женщина,прекрасный доктор. Дай Боже чтобы в Украине все доктора были такими как Анна Вячеславовна.
Записатися на прийомОстанній запис був 2017-12-16
Вінниця вул. Тімірязєва, 34
Пульмонолог
Пульмонолог вищої кваліфікаційної категорії, кандидат медичних наук. Надає консультаційні послуги з питань лікування патологій дихальної системи. Проводить торакоскопію, спірометрію,медіастіноскопію, пікфлоуметрію, медіастинотомію, бронхографію та інші види діагностики. Займається лікуванням різноманітних захворювань дихальної системи.
Анатолій
28 вересня '16р.
Дякую Бугая, що допоміг своєчасно розібратися з постановкою правильного діагнозу. Вчасно направив на необхідні дослідження, завдяки чому ситуація вирішилася в позитивну сторону.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Вінниця Хмельницьке шосе, 101а
Фтизіатр
Лікар Тхоровський Михайло Анатолієвич, кандидат медичних наук. Спеціалізується на питаннях що стосуються пульмонології. Займається лікуванням захворювань органів дихання і нижніх дихальних шляхів, викликаних різними алергенами. Проводить лікування пневмоній, бронхіту, емфіземи, бронхіальної астми. До компетенції пульмонолога входить вивчення захворювань органів дихання, а саме, легких, трахеї, плеври, бронхів.
Записатися на прийом5 онлайн записів
Консультація 150 грн.
Вінниця вул. Стрілецька, 1 (офіс 166)