Ревматологи в Вінниці

Консультація лікаря-равматолога(бесіда, огляд, аналіз наявних даних, при необхідності направлення на дообстеження) в клініці «Хелс Клінік» 450
Консультація ревматолога в клініці «Oxford Medical» 450
Консультація лікаря дитячого ревматолога (бесіда) протягом 20 хв. *лікар вищої категорії, доцент, КМН в кліниці «МЕДОК (MEDOK), медичний центр» 1000
Консультація лікаря дитячого ревматолога (бесіда) протягом 20 хв. *лікар вищої категорії, доцент, КМН в кліниці «МЕДОК (MEDOK), медичний центр на Соборній» 1000
Консультація лікаря дитячого ревматолога (бесіда) протягом 20 хв. *лікар вищої категорії, доцент, КМН в кліниці «МЕДОК (MEDOK), медичний центр в Барі» 1000
Консультація лікаря дитячого ревматолога (бесіда) протягом 20 хв. *лікар вищої категорії, доцент, КМН в кліниці «МЕДОК (MEDOK), медичний центр на Зодчих» 1000
Соколов Юрій Романович
Консультувався в Центрі "Моє здоров'я" у ревматолога Галютіної Олени Юріївни. Лікаря підбирав по позитивним відгукам на ФБ в групах "Білий список Вінниці" та "Лікарі Вінниці". Прийшов до лікаря вже з готовими аналізами, котрі здав заздалегідь в лабораторії "Меділабс". Консультація пройшла результативно, через місяць вже маю позитивну динаміку. Лікар приємний в спілкуванні, знає свою справу... Центр сподобався, персонал на ресепшен привітний, заздалегідь нагадує про відвідання лікаря. Розрахуватись можна як готівкою, так і картою. Рекомендую лікаря та Центр!
30 листопада '-1 г.
Ревматолог, кардіолог
Лікар займається діагностикою та лікуванням дистрофічних та запальних уражень суглобів. Спеціалізується на терапії серцево-судинних патологій. Здійснює ведення пацієнтів протягом усього періоду лікування. Лікує артрити, хворобу Бехтерева, остеопороз, васкуліт, подагру та остеоартроз.
Вінниця проспект Юності 16 Б
Ревматолог-кардіолог
Ревматолог, УЗД-терапевт
Лікар Жученко Анна Олександрівна пропонує пацієнтам послуги терапевта та ревматолога. Проводить консультативний прийом пацієнтів. Займається діагностикою та лікуванням захворювань терапевтичного профілю. Спеціалізується на лікуванні хвороб органів дихання, серцево-судинної системи, хвороб шлунка, суглобів.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-03-19
Вінниця вул. Стрілецька, 1 (оф. 166)