Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Лікарі ревматологи в Вінниці

Послуга Ціна
Консультація ревматолога в кліниці «МЦ Мое здоровье» 190
Консультація ревматолога в кліниці «Хелс Клінік на Хмельницькому» 150
Консультація ревматолога в кліниці «Хелс Клінік на Стрілецькій» 150
Консультація ревматолога в кліниці «МЦ Статус» 160
2
7,0
Ревматолог
7,95
Лікар Ромигайла Наталія Володимирівна, терапевт, спеціалізується в галузі ревматології. Надає консультації з питань профілактики та лікування захворювань, пов’язаних із суглобами та тканинами. Проводить визначення рівня імуноглобулінів та дослідження синовіальної рідини. Здійснює гемосорбцію, стернальну пункцію та мембранний плазмаферез.
Инна
15 серпня '16р.
9
Я еще не встречала такого внимательного врача. Процедуры проводит совершенно безболезненно, к ней не страшно записываться на прием.
Записатися на прийомОстанній запис був 2017-12-15
Консультація 150 грн.
Вінниця вул. Стрілецька, 1 (офіс 166)
Ревматолог, Терапев
7,00
Лікар Жученко Анна Олександрівна пропонує пацієнтам послуги терапевта та ревматолога. Проводить консультативний прийом пацієнтів. Займається діагностикою та лікуванням захворювань терапевтичного профілю. Спеціалізується на лікуванні хвороб органів дихання, серцево-судинної системи, хвороб шлунка, суглобів.
Записатися на прийом
Консультація 150 грн.
Вінниця вул. Стрілецька, 1 (офіс 166)
Терапевт, Ревматолог
7,00
Лікар Літовченко Ірина Володимирівна спеціалізується на питаннях терапевтичного та ревматологічного профілів. Займається діагностикою та лікуванням вірусних та інфекційних захворювань, хронічних бронхітів, бронхіальної астми, пневмонії. Допомагає пацієнтам із захворюванням суглобів, ревматизмом, хворобами сполучної тканини. Лікування кожного пацієнта проходить за індивідуальною програмою, з урахуванням особливостей організму та наявних патологій.
Записатися на прийомЗа місяць записан 1 пацієнт
Консультація 150 грн.
Вінниця вул. Стрілецька, 1 (офіс 166)