Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Дитячі стоматологи в Вінниці

8
8,0
Стоматолог
7,98
Дитячий лікар
Лікар Тягар Ганна Олександрівна фахівець у сфері стоматологічних послуг. Консультує стосовно небезпечності карієсу та необхідності його лікування, пояснює роль профілактичних оглядів та основних способів гігієни ротової порожнини у дітей і дорослих. Володіє сучасними технологіям лікування карієсу. Займається лікуванням, пломбуванням і видаленням молочних зубів. Також займається лікуванням пульпіту та пародонтозу.
Юлія
01 листопада '17р.
10
Чудовий лікар. Хто знає де зараз працює Анна Олександрівна, чи може в когось є її контакти? Буду дуже вдячна.
Записатися на прийомОстанній запис був 2018-04-26
Вінниця вул. 600-річчя, 60
Стоматолог
9 років досвіду
7,60
Дитячий лікар
Лікар Рибакова Т. В. спеціалізується на наданні стоматологічних послуг дорослим та дітям. Для діагностики стану ротової порожнини використовує рентгенологічні методи дослідження. Виконує виправлення прикусу, естетичну реставрацію, процедури вибілення зубів та протезування.
Анастасия
23 серпня '16р.
10
На приемы была с ребенком. Врач определил тип нарушения прикуса малыша, сейчас находимся на лечении.
Записатися на прийом
Вінниця вул. Пирогова, 3а
Стоматолог
7,60
Дитячий лікар
Лікар-стоматолог займається виявленням, усуненням проблем, пов’язаних із станом зубів та ротової порожнини. Спеціалізується в лікуванні карієсу, флюсу, пародонтозу. Надає медичну допомогу пацієнтам із захворюваннями молочних зубів. Лікує та пломбує зубні кореневі канали. Проводить профілактичну роботу з дітьми, дорослими людьми щодо гігієни ротової порожнини, профілактики утворення пошкоджень на емалі, своєчасного отримання стоматологічних послуг.
Юля
09 вересня '16р.
9
Обращалась для профилактического осмотра. Зубки здоровые)))
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Вінниця вул. Пирогова, 3а
Стоматолог
7,60
Дитячий лікар
Лікар Мороз О. виконує професійну діяльність в сфері стоматології. Здійснює первинний огляд стану ротової порожнини, зубів. Діагностує виявлені захворювання, ушкодження чи патологічні дефекти. Спеціаліст займається лікуванням, пломбуванням молочних зубів. Проводить необхідні медичні маніпуляції вразі виникнення карієсу, пародонтозу, ураження пародонту, флюсу. Надає пацієнту доступну інформацію про наявність каменів, ушкоджень на емалі, виникнення запалення ясен.
Сергій
13 серпня '16р.
8
Дякую за допомогу!
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Вінниця вул. Пирогова, 3а