Сторінка 2. Стоматологи в Вінниці

Афанасий
Выполнила мне отбеливание зубов. Теперь улыбаюсь от души))
12 вересня '16 г.
Мирослава
Хочу висловити величезну подяку Наталії Олександрівні! Протягом місяця їздила до неї на прийом і вилікувала всі проблемні зуби. На завершення, відбілювання зробила. Дуже відповідально доктор ставиться до своєї роботи.
26 жовтня '16 г.
Андрій
У Наталі Олександрівни я отримую стоматологічні послуги найвищого рівня. Це стосується якості всіх робіт, відношення до пацієнта. Для мене Деркач найкращий стоматолог, буду наполягати, щоб моя жінка також до неї перейшла лікуватись. Тут я знаю, що гроші будуть витрачені не даремно – 100%!
16 лютого '17 г.
Денис
Протезирование прошло на высоком уровне!
07 серпня '16 г.
Сергій Борисович спасибі Вам величезне за Ваше терпіння, уважність, тактовність! Ви не тільки відмінний лікар, але і дуже хороша людина. Успіхів вам!
03 липня '16 г.
Лариса
Мне нужна была консультация по поводу изменения прикуса. Теперь все решено, надеюсь на положительные результаты.
04 липня '16 г.
Стоматолог-ортопед
Лікар-ортопед займається питаннями протезування. Надає консультації з питань вибору виду протезування, особливостей встановлення та приживання зубних імплантатів. Спеціалізується на змінному та незмінному протезуванні з дотриманням інноваційних методик лікування. Проводить роботу зі встановлення протезних містків та імплантатів. Займається лікуванням пацієнтів з патологічною стертістю зубів.
Стоматолог-парадонтолог
Лікар Куцик А. В. професійний парадонтолог. Допомагає хворим вилікувати пародонтоз, парадонтит, карієс, флюс, пульпіт. Діагностує наявні проблеми з яснами. Здійснює розгладження зубної поверхні від наявних каменів, нальоту. В складних випадках здійснює хірургічний вплив. Також проводить профілактичну роботу стосовно актуальності чи необхідності звернення за допомогою.
Стоматолог
Лікар Гульк О. А. займається професійною діяльністю в стоматології. Поводить лікування карієсу, пульпіту, пародонтозу. Консультує з приводу наявних проблем, профілактичних засобів. Призначає прийом медикаментів у випадках інфекційних захворюваннях ротової порожнини, запаленнях ясен. Пломбує зуби, кореневі канали, здійснює естетичну реставрацію. Здійснює очищення та відбілювання посмішки.
Стоматолог
Лікар Студинська Галина Михайлівна виконує професійну діяльність в сфері стоматології. Проводить огляд загального стану зубів та ясен, консультує з питання методів лікування та профілактики зубних захворювань. Займається лікуванням і пломбуванням зубів, а також кореневих каналів. Надає послуги з відбілювання та чищенням зубів від зубного каменю. Лікує пульпіт і пародонтоз.
Стоматолог-гігієніст
Стоматолог-гігієніст, закінчила Могилів-Подільський медичний коледж. Надає послуги професійного вибілювання зубів, чищення зубів від зубного каменю, зокрема чищення ультразвуком. Займається лікуванням та профілактикою деяких захворювань ясен та зубів. Проводить консультації з питань найбільш ефективних методів догляду за гігієною ротової порожнини.
Стоматолог-ортопед
Лікар-ортопед спеціалізується в питаннях протезування. Надає ортопедичну консультацію про різновиди імплантації, специфіку відновлення посмішки. Займається встановленням імплантатів, зубних протезів, коронок. В функції обов’язків входить відновлення частини зуба чи пошкодженої коронки. Слідкує за станом ротової порожнині пацієнта в період протезування, приживання імплантатів.
Стоматолог-ендодонтист
Стоматолог-ендодонт використовує передові технології під час професійної діяльності. Лікар надає послуги діагностики в області кореневих каналів. Лікує та пломбує зубні корені. Надає медичну допомогу вразі виявлення гранульомі чи кісти. Консультує пацієнтів про особливості процесу лікування, профілактику зубних захворювань. Має досвід роботи із збільшувальними приладами, рентгенівськими знімками.
Стоматолог
Лікар Кудря Ірина Миколаївна спеціалізується в галузі стоматології. Поводить консультації з питань профілактики та лікування захворювань зубів. Спеціалізується на лікуванні та пломбуванні зубів та кореневих каналів. Займається лікуванням карієсу, пародонтиту, пульпіту тощо. Надає послуги чищення зубів від зубного каменя.
Вінниця вул. Архітектора Артинова, 13
Стоматолог
Лікар Присяжний Дмитро Олександрович спеціалізується в галузі стоматології, зокрема реставраційної та естетичної стоматології та ендодонтії. Проводить профілактичні огляди і консультації з питань лікування та пломбування зубів та каналів. Займається терапією захворювань зубів та ясен, а саме пульпіту, пародонтиту, пародонтозу та ін. Виконує процедуру чищення зубів від зубного каменю.
Стоматолог-парадонтолог
Лікар-стоматолог з галузі парадонтології. Займається лікуванням пародонту, пародонтозу, флюсу, пульпіту. Надає повну консультації про причини виникнення захворювання, його симптоми, можливі ускладнення та способи лікування. Поводить профілактичні бесіди щодо попередження виникнення запальних процесів ясен. Надає медичну допомогу пацієнтам з різними формами захворювань.