Сторінка 4. Стоматологи в Вінниці

Афанасий
Выполнила мне отбеливание зубов. Теперь улыбаюсь от души))
12 вересня '16 г.
Мирослава
Хочу висловити величезну подяку Наталії Олександрівні! Протягом місяця їздила до неї на прийом і вилікувала всі проблемні зуби. На завершення, відбілювання зробила. Дуже відповідально доктор ставиться до своєї роботи.
26 жовтня '16 г.
Андрій
У Наталі Олександрівни я отримую стоматологічні послуги найвищого рівня. Це стосується якості всіх робіт, відношення до пацієнта. Для мене Деркач найкращий стоматолог, буду наполягати, щоб моя жінка також до неї перейшла лікуватись. Тут я знаю, що гроші будуть витрачені не даремно – 100%!
16 лютого '17 г.
Денис
Протезирование прошло на высоком уровне!
07 серпня '16 г.
Сергій Борисович спасибі Вам величезне за Ваше терпіння, уважність, тактовність! Ви не тільки відмінний лікар, але і дуже хороша людина. Успіхів вам!
03 липня '16 г.
Лариса
Мне нужна была консультация по поводу изменения прикуса. Теперь все решено, надеюсь на положительные результаты.
04 липня '16 г.
Стоматолог-ендодонтист
Лікар Чудінович І. М. спеціалізується в сфері ендодонтної стоматології. Проводить повну консультацію щодо стану кореневих каналів. Виявляє патологічні зміни внутрішньої частини зуба. Займається пломбуванням та лікуванням зубних каналів. Працює з дотриманням інноваційних методик лікування. Під час професійної діяльності користується збільшувальними приладами. Здійснює попередню діагностику за рентгенівськими знімками.
Стоматолог-парадонтолог
Лікар-стоматолог займається виявленням та лікуванням захворювань, що відносяться до парадонтології. Спеціалізується в діагностиці, наданні медичної допомоги у випадках виявлення пародонтозу, запальних процесів пародонту, пульпіту, флюсу та різних інфекційних запаленнях. Проводить консультаційну та профілактичні роботи задля попередження ускладнень перебігу хвороби.
Стоматолог-хірург
Стоматолог-хірург високого рівня, член Асоціації стоматологів України та Голова Вінницького Центру Асоціації імплантологів України, головний лікар стоматології. Спеціалізується в області хірургічної стоматології та щелепно-лицевої хірургії. На високому професійному рівні проводить просте та складне видалення зубів, видалення капюшона зуба мудрості, ретенованних і дистопованних зубів мудрості, а також лікування кісти зуба.
Вінниця вул. 600-річчя, 60
Стоматолог-парадонтолог
Стоматолог-парадонтолог надає послуги з виявлення та лікування захворювань ясен. Здійснює цілісний огляд ротової порожнини, проводить додаткові обстеження. Діагностує ураження тканини навколо зуба та її складових компонентів. Надає медичну допомогу при пародонтозі, запаленнях пародонту, пульпіту, флюсу. Також займається проведенням консультації, профілактичної роботи щодо попередження уражень тканини ясен.
Стоматолог
Лікар Броцька О. Ф. спеціалізується в області стоматології. Надає повну консультацію стосовно стану зубів пацієнта, а також його ротової порожнини загалом. Займається лікуванням зубів різної складності, включаючи лікування кореневих каналів з використанням найпередових методів діагностики. Окремим видом спеціалізації є пломбування зубів та їх каналів з подальшим дослідженням їх стану. Художня реставрація зубів - той вид професійної діяльності, який вирізняє лікаря Броцьку, надаючи їй перевагу як високоякісному спеціалісту. Окрім того, лікар займається вибілюванням зубів, використовуючи найсучасніші методи.
Стоматолог
Лікар Гунченко Володимир Леонідович спеціалізується в галузі стоматології. Проводить профілактичні огляди, консультує з питань оптимальних методів профілактики та лікування захворювань порожнини рота. Займається терапією захворювань зубів та ясен. Надає послуги з імплантації та протезування зубів, чищення зубів від зубного каменю, професійного вибілювання зубного ряду.
Вінниця вул. Архітектора Артинова, 13
Стоматолог
Лікар Царик Наталя Петровна спеціалізується в галузі стоматології. Проводить профілактичні огляди. Займається лікуванням та пломбуванням зубів та зубних каналів, терапією пародонтиту та пародонтозу тощо. Надає послуги з чищення зубів від зубного каменю, професійного вибілювання зубного ряду.
Вінниця вул. Архітектора Артинова, 13
Стоматолог
Лікар-стоматолог займається виявленням, усуненням проблем, пов’язаних із станом зубів та ротової порожнини. Спеціалізується в лікуванні карієсу, флюсу, пародонтозу. Надає медичну допомогу пацієнтам із захворюваннями молочних зубів. Лікує та пломбує зубні кореневі канали. Проводить профілактичну роботу з дітьми, дорослими людьми щодо гігієни ротової порожнини, профілактики утворення пошкоджень на емалі, своєчасного отримання стоматологічних послуг.