Радіологи в Вінниці

Валерия
Выполняла мне рентген коленного сустава, все просто и эффективно. Спасибо!
11 серпня '16 г.
Олег
Спасибі Світлані Григорівні за її високий професіоналізм і впевненість в роботі, доброзичливість до пацієнтів. Відмінний діагност, для неї немає складнощів в оцінці результатів дослідження.
21 жовтня '16 г.
Светлана Ивановна выполняла мне рентген. Все быстро и качественно!
17 серпня '16 г.
Евгения
Проходила у Світлани МРТ. Мені її рекомендували знайомі. Прекрасно провела дослідження, чітко, грамотно. Найдрібніші деталі у висновку зазначила, все точно, допомогло для постановки діагнозу.
05 серпня '16 г.
Рентгенолог-радиолог
Рентгенолог, специалист по организации управления системой здравоохранения. Владеет методами рентгенографии, компьютерной и магнитно-резонансной томографии. Проводит исследования головы, позвоночника и суставов.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.5
Радіолог
Лікар спеціалізується в області радіології. Виконує комп'ютерну та магнітно-резонансну томографію, УЗД внутрішніх органів і систем, електрокардіографію, рентгенографію. Систематично підвищує свою кваліфікацію на курсах по радіології. Здійснює прийом дорослих та дітей.
Записатися на прийом1 онлайн запис