Лікарі алергологи в Вінниці

Послуга Ціна
Консультація алерголога в кліниці «Салютем» 160
Консультація алерголога в кліниці «МЦ Статус» 150
Бесіда-консультація дитячого алерголога (кандидат медичних наук) в кліниці «Медичний центр Альтамедика Плюс» 100
Дерматовенеролог
Дитячий лікар
Лікар Мельник В. В. спеціалізується на лікуванні захворювань дерматовенерологічного профілю, має вищу кваліфікаційну категорію. Проводить терапію висипів на шкірі, псоріазу, екземи, дерматиту, грибкових уражень та захворювань, що передаються статевим шляхом. Проводить комплексні обстеження та профілактичні огляди. Брав участь у практичних та наукових конференціях.
Анжела
09 січня '17р.
Чудовий спеціаліст, завжди знайде причину захворювання та дасть корисні поради.
Записатися на прийомОстанній запис був 2017-05-27
Вінниця вул. Магістратська, 3/7 (колишня "1 Травня")
29 років досвіду
Лікар Стремедловскій Борис Антонович спеціалізується в області алергології. Надає повну консультацію з приводу алергічних захворювань. Проводить збір анамнезу, огляд поверхні шкіри, аналіз крові, аускультацію, бактеріологічний посів, серологічні і молекулярно-біологічні (ПЦР) дослідження. Лікує сезонний алергічний риніт, бронхіальну астму, харчову алергію, екзему, свербіж, наслідки укусів комах та дерматит алергичної природи. Практикує взяття алергопроб та проведення алергологічної панелі. Надає профілактичну консультацію та поради стосовно уникання сезонних алергенів.
03 липня '16р.
Каждый год весной из-за аллергии мучаюсь с красными глазами, насморком. После обращения к Борису Антоновичу удалось добиться контролируемого состояния. Теперь я в курсе, как себя вести, какие лекарства употреблять, чтобы не обращать внимание на эту проблему. Спасибо!
Записатися на прийом
Вінниця вул. Пирогова, 3а
Вінниця вул. Академіка Ющенко, 8
Вінниця вул. Келецька, 99б
30 років досвіду
Лікар Стремедловський Борис Антонович, алерголог вищої категорії. Надає консультаційні послуги з питань діагностики, лікування та профілактики алергічних захворювань. Зокрема спеціалізується на лікуванні алергічного дерматиту, риніту та кашлю. Проводить алергопроби.
Максим
09 вересня '16р.
Спасибо доктору за назначенное лечение! Соблюдаю диету и чувствует себя отлично!
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
25 років досвіду
Дитячий лікар
Лікар вищої категорії Прусська Оксана Михайлівна спеціалізується в області алергології. Проводить консультацію пацієнтів, надає вичерпну інформацію стосовно іх здоров’я та можливих наслідків хвороби. Взяття алергопроб дозволяє поставити правильний діагноз та розпочати своєчасне лікування. Лікує алергію на поверхні шкіри, слизових оболонках, а також бронхіальну астму та набряк легенів. При лікуванні практикує медикаментозну терапію задля зниження симптомів алергії, та лікування супутних патологій. Надає консультацію після одужання пацієнта з метою попередження повторних захворювань.
Карина
06 вересня '16р.
Оксана Михайлівна чудовий, думаючий доктор і небайдужа людина! Взялася нам допомогти і позбавила нашу дитину від цих жахливих нападів алергії. Дуже вдячні!
Вінниця вул. Пирогова, 3а
Вінниця вул. Академіка Ющенко, 8
Вінниця вул. Келецька, 99б
Дитячий лікар
Лікар Суркова Наталія Михайлівна спеціалізується в галузі алергології. Надає консультації алерголога. Займається діагностикою та лікуванням харчової алергії, алергічного дерматиту, риніту тощо.
13 лютого '17р.
Хочу всем своим знакомым и незнакомым рекомендовать самого классного врача-аллерголога Суркову Наталью Михайловну. Она относится к такой категории врачей, которые любят свою профессию и всеми силами стараются помочь своим пациентам.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
28 років досвіду
Лікар Корицька Ірина Володимирівна спеціалізується у галузі алергології, доцент, к.м.н. Надає консультації з діагностування та лікування алергічного риніту, атопічного дерматиту, кропив’янки та інших алергічних реакцій. З метою виявлення причини виникнення алергії лікар проводить алергопроби (алергологічні панелі).
04 лютого '17р.
Сдавала аллергопробы у доктора Корицкой Ирины Владимировны. У меня на коже появились высыпания непонятного характера.Врач диагностировал крапивницу. Предложил эффективные препараты. Результатом довольна.
Дерматовенеролог
15 років досвіду
Дерматовенеролог, спеціалізується на дерматології, трихології та косметології, має першу кваліфікаційну категорію. Виконує процедури з лікування шкіри та волосся, володіє методиками терапії шкірно-венеричних хвороб. Володіє методами біодепіляції, пілінгу, хіромасажу, міопластичного масажу тіла, мезотерапії. Головний лікар МЦ Фармоза.
Вероніка
23 жовтня '16р.
З'явилися висипання на шкірі, навіть соромилася виходити на вулицю. Прийшла на прийом до Сачук. Доктор вразила своїми знаннями і впевненістю. Дотримуючись призначеного Наталією лікування протягом тижня позбулася своєї проблеми. Клас!
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Вінниця вул. Зодчих, 18 (м-н Поділля)
Дитячий лікар
Лікар вищої категорії Чирка Ольга Вікторівна спеціалізується в галузі алергології. Займається діагностуванням та профілактикою алергічних захворювань різної етіології. Проводить алергопроби з подальшим лікуванням алергічного риніту, дерматиту, кашлю тощо.
Максим
15 серпня '16р.
Благодарю за полезную консультацию.
Записатися на прийомОстанній запис був 2017-05-27
11 років досвіду
Лікар Богомолов Артемій Євгенович, спеціаліст у галузі алергології, кандидат медичних наук, доцент. Надає консультаційні послуги. Займається діагностикою різноманітних алергічних захворювань (термографія, спірометрія, алергопроби і т.д.) та розробкою індивідуального курсу лікування атопічного дерматиту, алергічного риніту, кропив’янки тощо.
Ніна
23 жовтня '16р.
Зараз я вже розумію, що мені пощастило потрапити на прийом до Богомолова! Дуже уважний і турботливий алерголог, а також висококваліфікований фахівець. Призначені їм ліки, та отримані рекомендації дуже мені допомогли.
Терапевт, Пульмонолог
Лікар Сідоров Андрій Анатолійович, терапевт, пульмонолог. Спеціалізується в галузі діагностування та лікування атопічної бронхіальної астми, вегето-судинної дистонії та вродженого пороку серця. Проводить сегментектомію легенів.
Сергей
11 лютого '17р.
Наша семья очень благодарна Андрею Анатольевичу. Мало того, что он нас принял в выходной день (т.к мы иногородние). Внимательно изучил наши мед. документы с большой историей. Очень понятно, грамотно, доступно рассказал и показал нам нашу проблему, назначил хорошее лечение.
Записатися на прийом
Вінниця вул. Тімірязєва, 34