Cервіс пацієнтів "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Алергологи в Вінниці

27
8,0
9
Анна
Огромная благодарность доктору!
19 вересня '16 г.
9
Валерия
Намучилась я со своей аллергией. По рекомендации подруги обратилась к Наталье Михайловне. Она прекрасный специалист – изучила историю болезни, полностью пересмотрела и назначила новое лечение. Совсем другое дело – я на много лучше себя чувствую
01 серпня '16 г.
10
Марина
Хочу всем своим знакомым и незнакомым рекомендовать самого классного врача-аллерголога Суркову Наталью Михайловну. Она относится к такой категории врачей, которые любят свою профессию и всеми силами стараются помочь своим пациентам.
13 лютого '17 г.
10
Олена
Суркова Н.М. призначила лікування та вилікувала алергію у сина. Дуже приємна в спілкуванні і вміє знаходити з дітками спільну мову. Висококваліфікований спеціаліст.
12 червеня '17 г.
10
Даша
Найкращий лікар! І дуже добра людина! Вдячність від усієї сім'ї!
06 лютого '18 г.
9
Максим
Спасибо доктору за назначенное лечение! Соблюдаю диету и чувствует себя отлично!
09 вересня '16 г.
Додати відгук
Оцініть клініку за 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою для клініки)
*Вказуйте номер, з якого записувались через наш сервіс
* На порталі likarni.com публікуються відгуки лише тих клієнтів, що були записані через наш сервіс
Алерголог
8,73
Дитячий лікар
Лікар Суркова Наталія Михайлівна спеціалізується в галузі алергології. Надає консультації алерголога. Займається діагностикою та лікуванням харчової алергії, алергічного дерматиту, риніту тощо.
Консультація 180 грн.
Алерголог
37 років досвіду
8,57
Лікар Стремедловський Борис Антонович, алерголог вищої категорії. Надає консультаційні послуги з питань діагностики, лікування та профілактики алергічних захворювань. Зокрема спеціалізується на лікуванні алергічного дерматиту, риніту та кашлю. Проводить алергопроби.
Консультація 180 грн.
Пульмонолог, Кардіолог
8,20
Лікар Якименко Ганна В’ячеславівна, спеціалізується в галузі пульмонології та кардіології. Займається діагностикою та лікуванням захворювань дихальної та серцево-судинної системи. Здійсню лікування хропіння та атопічної бронхіальної астми. Проводить пункційну біопсію легенів та інгаляційну терапію.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Вінниця вул. Тімірязєва, 34
Терапевт, Пульмонолог
7,82
Лікар Сідоров Андрій Анатолійович, терапевт, пульмонолог. Спеціалізується в галузі діагностування та лікування атопічної бронхіальної астми, вегето-судинної дистонії та вродженого пороку серця. Проводить сегментектомію легенів.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.3
Вінниця вул. Тімірязєва, 34
Алерголог
32 роки досвіду
7,65
Дитячий лікар
Лікар вищої категорії Прусська Оксана Михайлівна спеціалізується в області алергології. Проводить консультацію пацієнтів, надає вичерпну інформацію стосовно іх здоров’я та можливих наслідків хвороби. Взяття алергопроб дозволяє поставити правильний діагноз та розпочати своєчасне лікування. Лікує алергію на поверхні шкіри, слизових оболонках, а також бронхіальну астму та набряк легенів. При лікуванні практикує медикаментозну терапію задля зниження симптомів алергії, та лікування супутних патологій. Надає консультацію після одужання пацієнта з метою попередження повторних захворювань.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Консультація 450 грн.
Сімейний лікар
6 років досвіду
6,00
Викликати лікаря додому
Дитячий лікар
Лікар здійснює прийом пацієнтів (дорослих та дітей) із захворюваннями внутрішніх органів. Лікує ГРВІ, пневмонію, бронхіальну астму, легкі травми, анемію, гастрит, хронічну втому, риніт, холецистит та гіпертонічну хворобу. Консультує з питань вакцинації та правильного харчування.
Записатися на прийом5 онлайн записів
Консультація 400 грн.
Вінниця ш. Хмельницьке, 92 (пов. 2)
Вінниця проспект Юності 16 Б
Алерголог
54 роки досвіду
5,60
Професор Пухлик Борис Михайлович спеціалізується у галузі алергології. Проводить консультації з оптимальних методів вирішення проблем алергічних захворювань, вивчає механізми їх виникнення та розвитку, методи профілактики, діагностики та лікування. Займається лікуванням сезонних алергій, алергічного дерматиту, риніту, висипань та алергічного кашлю. Виконує алергопроби (алергологічні панелі).
Консультація 180 грн.