Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Лікарі травматологи в Вінниці

Послуга Ціна
Консультація травматолога в кліниці «МЦ Статус» 200
Консультація травматолога в кліниці «Моє здоров'я» 190
8
8,0
Травмотолог
35 років досвіду
7,98
Лікар Фищенко Володимир Олександрович, травматолог, ортопед, доктор медичних наук. Займається лікуванням захворювань та викривлень спини. Проводить реабілітацію пацієнтів із захворюваннями кісток. Завідуючий кафедрою оротопедії та травматологіі ВНМУ.
Оксана
17 листопада '17р.
10
Чудовий лікар!
Записатися на прийомОстанній запис був 2018-04-21
Невролог, Вертебролог
7,35
Лікар Мельник М.Е. виконує професійну діяльність у сфері вертебрології та неврології. Займається діагностикою та лікуванням остеохондрозу, лордозу та неврозів. Ефективно лікує больові синдроми, спазми, запальні процеси та неврологічні захворювання за допомогою лікувальних блокад. Консультує стосовно програм реабілітації захворювань хребта та суглобів.
Валентина
02 листопада '16р.
7
Не думав, що вертебролог зможе допомогти при моїх болях у попереку. Але мені дуже рекомендували Мельника. Зараз мені здається, що головна причина, чому все вийшло, у лікарі. Це він своїми вмілими руками "чаклував" над моєю спиною і домігся просто приголомшливих результатів.
Записатися на прийомОстанній запис був 2018-04-21
Невролог, Фізіотерапевт, Вертебролог, Мануальний терапевт
36 років досвіду
7,35
Лікар Коваленко Євген Миколайович спеціалізується у сфері мануальної терапії, фізіотерапії, вертебрології та неврології. Здійснює діагностику та лікування остеохондрозу, неврозів, сколіозу, лордозу. Займається відновленням патологічно зміненої біомеханіки опорно-рухового апарату (зняття блоків суглобів, зовнішніх контрактур, відновлення симетрії тіла) за допомогою мануальної терапії. Надає консультації щодо комплексних програм лікування та реабілітації захворювань хребта та суглобів.
Дмитро
08 листопада '16р.
7
Євген Миколайович став шанованим мною доктором, після того, як зняв гострі поперекові болі, які довго мене турбували. Завдяки його допомозі, я знову ходжу без страху, що мене скрутить в будь-який момент.
Записатися на прийомОстанній запис був 2018-04-21
Консультація 150 грн.
Вінниця вул. Кримського, 50
Дитячий хірург, Онколог
17 років досвіду
7,00
Дитячий лікар
Доктор хирург высшей квалификационной категории, заведующий онкогематологического отделения, специализируется на установлении диагноза и проведении лечения абсцесса, гемангиома, гидроцеле и детских онкопатологий. Калинчук Александр Александрович проводит плановые и ургентные операции по удалению доброкачественных и злокачественных опухолей, хирургическому лечению вросшего ногтя.
Записатися на прийом25 онлайн записів
Консультація 190 грн.
Вінниця Хмельницьке шосе, 96г
Хірург, Проктолог
16 років досвіду
7,00
Доктор проктолог, хирург первой квалификационной категории, приоритетным направлением в работе является диагностирование и лечение патологий прямой кишки. Специалист по первичной обработке ран, снятию швов, оперативному вмешательству в параректальной зоне. Мазур Михаил Викторович оказывает помощь пациентам в терапии аноректального свища, геморроя, полипов анального канала и трещин заднего прохода
Записатися на прийомОстанній запис був 2018-04-21
Консультація 190 грн.
Вінниця Хмельницьке шосе, 96г
Дитячий ортопед-травматолог
21 рік досвіду
5,00
Дитячий лікар
Спеціалізується в областях дитячої хірургії, ортопедії і травматології. Займається діагностикою, профілактикою та лікуванням сколіозу, лордозу, кіфозу, дисплазії тазостегнових суглобів і інших вроджених патологій. Проводить профілактичні огляди.
Ксения
18 квітня '18р.
10
Квалифицированный врач любящий своих пациентов. У дочки при рождении диагностировали дисплазию тазобедренного сустава. К Бойко обратились по рекомендации. Он сумел унять мои тревоги. Сейчас носим всякие приспособления. Уже есть улучшения.
Записатися на прийомОстанній запис був 2018-04-21
Консультація 255 грн.
Вінниця вул. Олега Антонова, 29