Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Лікарі травматологи в Вінниці

Послуга Ціна
Консультація травматолога в кліниці «МЦ Статус» 150
Консультація травматолога в кліниці «МЦ Мое здоровье» 160
Травмотолог
34 роки досвіду
7,98
Лікар Фищенко Володимир Олександрович, травматолог, ортопед, доктор медичних наук. Займається лікуванням захворювань та викривлень спини. Проводить реабілітацію пацієнтів із захворюваннями кісток. Завідуючий кафедрою оротопедії та травматологіі ВНМУ.
Ирина
14 лютого '17р.
9
Из всех травматологов, у которых была, он оказался самым компетентным и самым честным. На деньги не разводил, ничего лишнего, ненужного не навязывал. Можно было задать вопрос, если что-то вызывало сомнения или что-то было непонятно. Я так и делала, и ни разу не услышала грубости или недовольного тона.
Записатися на прийомОстанній запис був 2017-07-21
Невролог, Вертебролог
7,35
Лікар Мельник М.Е. виконує професійну діяльність у сфері вертебрології та неврології. Займається діагностикою та лікуванням остеохондрозу, лордозу та неврозів. Ефективно лікує больові синдроми, спазми, запальні процеси та неврологічні захворювання за допомогою лікувальних блокад. Консультує стосовно програм реабілітації захворювань хребта та суглобів.
Валентина
02 листопада '16р.
7
Не думав, що вертебролог зможе допомогти при моїх болях у попереку. Але мені дуже рекомендували Мельника. Зараз мені здається, що головна причина, чому все вийшло, у лікарі. Це він своїми вмілими руками "чаклував" над моєю спиною і домігся просто приголомшливих результатів.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.5
Невролог, Фізіотерапевт, Вертебролог, Мануальний терапевт
35 років досвіду
7,35
Лікар Коваленко Євген Миколайович спеціалізується у сфері мануальної терапії, фізіотерапії, вертебрології та неврології. Здійснює діагностику та лікування остеохондрозу, неврозів, сколіозу, лордозу. Займається відновленням патологічно зміненої біомеханіки опорно-рухового апарату (зняття блоків суглобів, зовнішніх контрактур, відновлення симетрії тіла) за допомогою мануальної терапії. Надає консультації щодо комплексних програм лікування та реабілітації захворювань хребта та суглобів.
Дмитро
08 листопада '16р.
7
Євген Миколайович став шанованим мною доктором, після того, як зняв гострі поперекові болі, які довго мене турбували. Завдяки його допомозі, я знову ходжу без страху, що мене скрутить в будь-який момент.
Записатися на прийом5 онлайн записів
Консультація 150 грн.
Вінниця вул. Ленських подій, 50
Травматолог, Ортопед
17 років досвіду
7,00
Доктор ортопед, травматолог высшей квалификационной категории, специализируется на терапии заболеваний травматологического характера (травмы тазобедренных суставов, верхних и нижних конечностей, предплечья). Семенюк Владимир Николаевич имеет большой опыт в лечении сколиоза, плоскостопия, патологий позвоночника и нарушений форм стоп.
Записатися на прийом
Консультація 160 грн.
Вінниця Хмельницьке шосе, 96г