Стоматологія Вінінтермед

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

Приватна стоматологічна клініка “Вінінтермед” почала роботу у 1991 році, надає пацієнтам всі види стоматологічної допомоги від діагностики до сучасного лікування. В штаті лікарні кандидат медичних наук, фахівці вищої категорії кваліфікації.

Послуги, які надає заклад:

• профілактичний огляд і консультація лікаря;
  • ортопантомографічна рентгенографія;
  • комп’ютерна томографія;
  • цефалографія;
  • лазерна діагностика;
  • радіовізіографія;
  • чистка ротової порожнини;
  • відбілювання зубної емалі;
  • ендодонтичне лікування з мікроскопом;
  • художня реставрація;
  • терапія пародонту;
  • хірургічне видалення зубів;
  • імплантація;
  • протезування;
  • виправлення прикусу;
  • лікування молочних зубів.

Переваги клініки - високотехнологічне обладнання, можливість проведення навчальних курсів та трансляцій, високий рівень обслуговування, власна зуботехнічна лабораторія, програма безпеки від інфекцій, сучасні стоматологічні матеріали та технології.

Місце знаходження - вул. Пирогова, 3-А.

• Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

Стоматологія Вінінтермед, вартість послуг:

• Рентген зуба
  • Ортопантомограмма (панорамний знімок зубів)
  • Консультація стоматолога
  • Чищення зубів
  • Чищення зубів від зубного каменю
  • Вибілювання зубів
  • Вініри на зуби
  • Лікування кісти зуба
  • Видалення зубів
  • Складне видалення зуба
  • Видалення молочного зуба у дитини
  • Операція видалення зуба мудрості

Відгуки та оцінки клініки

Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
Відмітка "10" – найвища оцінка
Дарина
Я приєднуюся до позитивних відгуків щодо Соловйової. Була її пацієнткою. Доктор зберегла мені зуб, на який інші махнули рукою і відправляли видаляти. Відмінний стоматолог!
Надія
Чудінович прекрасний лікар! Спокійний, упевнений і уважний. Я зазвичай болісно переношу стоматологічні маніпуляції, але в цей раз лікування зуба пройшло відмінно! Дякую!
Олександр
Броцька класний стоматолог! Лікування у неї завжди ефективне, адекватне. Доброзичлива, пам'ятає своїх постійних пацієнтів, вміє підтримати розмову. Рекомендую.
Денис
Чудінович дійсно професіонал своєї справи. Якщо якісь складності або проблемні зуби, то раджу до цього стоматолога на консультацію записуватися. Лікування теж дуже якісне.
Георгий
Лечил зубы неделю назад. Боль не беспокоит. Спасибо!
Дмитро
, лікар Куцик А.В.
Дуже рекомендую Куцик всім, хто шукає грамотного лікаря-парадонтолога. Вона чудовий фахівець, акуратна, доброзичлива, ввічлива. Кваліфіковане лікування гарантую, тому що сам впевнився.
Ганна
Кузьменко чудовий, компетентний лікар. Непросто знайти стоматолога, настільки добре розбирається в своїй справі і чуйного по відношенню до пацієнтів.
Сабина
Выполнял протезирование. Спасибо за красивую улыбку))
Буквально сьогодні була у Літвінова. Дуже рада, що зупинила свій вибір саме на ньому. Доктор дуже приємний в спілкуванні, все пояснює. При виборі метода лікування нічого не нав'язує, прислухається до побажань пацієнта.
Леонід
, лікар Усатий В.Ю.
У Усатого лікуюся я і батьки. У мене зауважень немає -все добре, батькам нарощував і виправляв зуби, теж відмінно. Любить пункутальність, щоб пацієнти не запізнювалися.
Инна
Обращалась для лечения кариеса. Результатом довольна!
Валерия
Не первый раз лечу зубы у Воробьевой. Грамотный стоматолог, внимательная и аккуратная. Я этому врачу полностью доверяю, поэтому кто в поиске – советую обратиться к ней.
, лікар Дідик А.В.
Була на прийомі у Дідик. Все пройшло чудово. Було зовсім не страшно, лікувалась із знеболенням. Ціна послуг приємно порадувала. Дякую!
Рита
Хороший врач, теперь не боюсь стоматологов))
Тимур
, лікар Рябов Т.В.
Лечил у доктора флюс. Сейчас симптомов болезни нет. Спасибо.
Юля
, лікар Сацюк М.О.
Обращалась для профилактического осмотра. Зубки здоровые)))
Тетяна Кирілівна
Ланчава найкращий стоматолог! Хочу сказати їй величезне спасибі, як самому чуйному, найталановитішому лікарю-ендодонтисту! Дякую за Ваші руки, за розуміння і підтримку!
Андрій
, лікар Гулько О.А.
Ну що тут скажеш - Гулько стоматолог з великої літери. Врятувала мої майже безнадійні 2 зуба, витратила на мене купу часу. Здається,відмінними результатами залишився задоволений не тільки я, але і доктор переживала за якість своєї роботи.
Лиза
, лікар Торута О.А.
Долго мучилась от зубной боли. Наконец-то решилась на визит к стоматологу. Сейчас ничего не беспокоит.
Анастасия
На приемы была с ребенком. Врач определил тип нарушения прикуса малыша, сейчас находимся на лечении.
Тетяна
, лікар Сацюк М.О.
Досить давно мій синок лікував у цього лікаря зубки, ставили дві пломби. Сацюк дуже професійно і уважно працює, вміє знаходити спільну мову з дітьми.
Сергій
, лікар Мороз О.В.
Дякую за допомогу!
Стелла
, лікар Рябов Т.В.
Цілеспрямовано записалася на прийом до Рябова, бо чула про нього схвальні відгуки. Лікування у цього лікаря виправдало мої найкращі очікування. Уважний і відповідальний стоматолог!
Юра
Поставили диагноз пульпит. Уже после первого визита к врачу ощутил значительное улучшение.
Евгений
Каждые полгода прохожу профилактический осмотр. Обслуживанием доволен.
Аліна
Попадюк грамотний стоматолог з багаторічними професійними навичками! Легко поставила мені діагноз, і лікування провела блискуче, хоча у мене був запущений випадок. Браво!
Ирма
Три дня назад пломбировала зуб. Думала, что будет больно, но обошлось)))
Вадим
, лікар Мороз О.В.
Мороз чудовий лікар-стоматолог. Справжній професіонал своєї справи. Буду звертатися ще!
Віктор
, лікар Торута О.А.
Чоловік дуже задоволений лікуванням у Торути. З огляду на те, що у нього проблемні зуби (років 3 не лікував), лікар виявляє велике терпіння і старанність. Сумлінний стоматолог!
Лідія
Я вже не перший раз звертаюся до Сукманської. Дуже задоволена, рука у неї легка та й лікар вона великий профі. Матеріали у неї якісні, все надійно робить. Дуже дякую!
Ангелина
, лікар Гулько О.А.
Спасибо за красивую улыбку)))
Мілана
Антонець наш сімейний зубний лікар можна сказати. Спочатку лікувалась сама, зараз і чоловік. Завжди вчасно прийом, лікування найнеобхідніше, без зайвих нав'язливих витрат. Подобається!
Валентина
Всім батькам хотілося б порадити, щоб у них була можливість лікувати свою дитину у Рибакової. Дуже приємна жінка, прекрасно справляється з дітьми. Моя дочка у неї в кріслі забуває про біль, не боїться повторно приходити. 5 балів, однозначно!
Геннадий
, лікар Усатий В.Ю.
Необходима коррекция прикуса, обратился к врачу, сейчас прохожу обследование для определения тактики лечения. Всем доволен.
Михаил
, лікар Дідик А.В.
Понравилось обслуживание. Теперь зубы здоровые.
Дарья
, лікар Куцик А.В.
Заметила потемнение зубов от кофе. Обратилась для отбеливания, отличный результат.
Эдуард
11 мая '16г.
Обращался для отбеливания зубов. Хорошие результаты.
Станислав
10 мая '16г.
Не люблю стоматологов с детства, но терпеть боль больше не мог. Все прошло хорошо. Результатом доволен.
Таисия
09 мая '16г.
Консультировалась по поводу восстановления зуба после травматического повреждения. На днях решусь на процедуру.
Роман
04 мая '16г.
Когда опухла щека, пришлось идти к врачу. Все прошло очень хорошо. Спасибо!

Лікарі клініки Стоматологія Вінінтермед

Обрати фах
  • Стоматолог
очистити
Записатися на прийом
Зверніть увагу на інші клініки:
Вінниця вул. Архітектора Артинова, 36
Стоматологічна клініка “Дент Лайф” працює з 2006 року, займається діагностикой та лікуванням захворювань зубів та ясен, приділяє особисту увагу ендодонтичній терапії із використанням мікроскопу.
Записатися на прийом
Вінниця вул. Зодчих, 18 (м-н Поділля)
Приватна клініка відновної медицини “Фармоза” спеціалізується в галузі косметології, трихології та дерматології.
Вінниця вул. Келецька, 41
Багатопрофільний медичний центр “Статус” пропонує пацієнтам повний набір медичних послуг за 16 напрямками для дорослих та дітей, проводить діагностику та лікування багатьох захворювань.
Пн — Пт: 08:00-20:00 Сб: 09:00-18:00 Н: 09:00-18:00
Вінниця вул. Магістратська, 20
Стоматологічна клініка “StomaLine” пропонує усі види стоматологічної медичної допомоги при лікуванні та профілактиці захворювань зубів та ясен.