Вінінтермед, стоматологія

Вінниця, вул. Пирогова, 3 А
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Приватна стоматологічна клініка “Вінінтермед” почала роботу у 1991 році, надає пацієнтам всі види стоматологічної допомоги від діагностики до сучасного лікування. В штаті лікарні кандидат медичних наук, фахівці вищої категорії кваліфікації.

Послуги, які надає заклад:

• профілактичний огляд і консультація лікаря;
  • ортопантомографічна рентгенографія;
  • комп’ютерна томографія;
  • цефалографія;
  • лазерна діагностика;
  • радіовізіографія;
  • чистка ротової порожнини;
  • відбілювання зубної емалі;
  • ендодонтичне лікування з мікроскопом;
  • художня реставрація;
  • терапія пародонту;
  • хірургічне видалення зубів;
  • імплантація;
  • протезування;
  • виправлення прикусу;
  • лікування молочних зубів.

Переваги клініки - високотехнологічне обладнання, можливість проведення навчальних курсів та трансляцій, високий рівень обслуговування, власна зуботехнічна лабораторія, програма безпеки від інфекцій, сучасні стоматологічні матеріали та технології.

• Ціни на послуги
  • Відгуки

Вінінтермед, стоматологія, вартість послуг:

• Рентген зуба
  • Ортопантомограмма (панорамний знімок зубів)
  • Консультація стоматолога
  • Чищення зубів
  • Чищення зубів від зубного каменю
  • Вибілювання зубів
  • Вініри на зуби
  • Лікування кісти зуба
  • Видалення зубів
  • Складне видалення зуба
  • Видалення молочного зуба у дитини
  • Операція видалення зуба мудрості
  • Пластика вуздечки язика

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Миколайчука Світлана
Хочу залишити позитивний відгук Соловйова І.О . Лікували дитині зубки у медикаментозному сні , дитині 3 рочки,все зробили дуже добре . Дякуємо лікарю ,вона майстер своєї справи .
Гота Юлія
Хочу висловити щиру вдячність лікарю стоматологу Шевчук Юлії Володимирівні та асистенту Владі за чудове відношення до діток, професіоналізм у своїй справі та вміння знаходити спільну мову з дітьми! Неодноразово ставили пломбочки моєму синові, лікували зубки. Все професійно, швидко, безболісно та цікаво! Дитина з задоволенням ходить в стоматологію! Лікар враховує особливості пацієнта та в кінці на дитину чекає якесь заохочення. Дуже приємно, що є такі професіонали та просто чудові люди! Рекомендую!!!
Микола Януш
Ми з дружиною щиро вдячні Шевчук Юлії Володимирівні лікарю стоматологу Вінінтермед за неймовірно прекрасне відношення до своєї роботи. Нашій трирічній донечці лікар пломбувала корені передніх молочних зубів та повністю відреставрувала їх. Попри наші хвилювання, прокинувшись після сну дитина була радісна, бадьора та посміхалась. Юлія Володимирівна та її команда професіонали вищого рівня, які сумлінно та дуже відповідально підходять до кожного випадку, з повагою та щирим бажанням допомогти роблять своїх пацієнтів щасливішими. ДЯКУЄМО ВАМ,Юлія Володимирівна!!!за Ваші золоті руки!!!
Ларіса
Дякую Петрунько Катерині за професійний підхід і гарне ставлення до дитини. Все було на найвищому рівні.
Ірина
Тепер це наш сімейний стоматолог - 10 з 10!
Ярослав
Советую всем
Богдан
Оставляю позитивний відгук. Дуже відмінний лікар, лікує мої зуби змалечку, все на найкращому рівні. Мені вилікували зуб який всі казали рвати. Дуже гарний спеціаліст.
Нич Алла
29.11.2018 р. Був на прийомі мій син (9 років), результати перевершили всі сподівання. Рекомендую.
Наталія
, лікар Дідик А.В.
Оцінка 10 з 10. У попередньому відгуку чомусь автоматично проставлена оцінка 7.
Наталія
, лікар Дідик А.В.
Чудовий лікар! Рекомендую! Посмішка дитини тепер на відмінно. Впродовж лікування (носіння брекетів) постійно надавались консультації, спілкування з лікарем приємне, результат відмінний. Відповідальний.
ЛІКАР ВІД БОГА
ЛІКАР ВІД БОГА Таких лікарів одиниці
Ілона
, лікар Рябов Т.В.
Відповідальний та кваліфікований лікар. Дякую.
Наталі
11 квітня '18р.
, лікар Дідик А.В.
дуже приємний лікар, все доступно пояснює, привітний до дитини
Люда
Хочу подякувати Соловйовій І.О., чудовий лікар! Чого не можу сказати про Шевчук А. Так полікувала зуб що сутки їсти не могла(! А зуб турбував ще довго...
Олександр
Дуже талановитий лікар. Тетяні Анатоліївні вдалось поєднати у собі високий професіоналізм, любов до роботи та дбайливе відношення до пацієнтів. Хочеться подякувати щиро за працю.
Юлія
Найкращий стоматолог якого я знаю! 11 років назад вилікувала у неї свої зуби і наступний раз приїхала через 8 років! Якісна робота і сервіс. Один мінус - попередній запис довгий. Минулий раз хвора мужньо робила сою роботу. Не хворійте, дякую вам!
Олена
Відмінне знання своєї справи, високий професіоналізм , щирість, доброзичливість - все це про Олену Феліксівну.Приїзджаю до неї з Немирова , жодного разу не пошкодувала
Юлія
25 квітня '17р.
Лікувала зуб у Воробйової Л.М. Чудовий лікар, професіонал. Все чітко, якісно, комфортно! Привітна і мила в спілкуванні, що не менш важливо!
Вера
Врач Антонец заслуживает, чтобы о ней написали только хороший отзыв, человек работает так добросовестно, полностью выкладывается для пациентов. Берется даже за самую сложную работу и делает все безупречно и аккуратно. Приемом всегда довольна на 100%.
Валентина Павловна
Выражаю огромную благодарность доктору Литвинову за его золотые руки - он сделал то, что другим врачам было не под силу многие годы. Я искренне благодарна судьбе, что привела меня к этому замечательному ортопеду и я наконец смогла восстановить свою улыбку и стала нормально есть.
Микола
Повний спектр стоматологічних послуг отримую у Броцької вже на протязі 2 років. Не було жодного приводу поставити під сумнів високу кваліфікацію лікаря. Крім якісного лікування, отримав багато корисних порад від неї. Так що, повністю задоволений сервісом!
Олег
Мене все влаштовує у роботі Воробйової, третій рік пішов, як я користуюсь її послугами. Гарна жінка, талановитий лікар-стоматолог з великим досвідом. Що мені ще треба?!
Дарина
Я приєднуюся до позитивних відгуків щодо Соловйової. Була її пацієнткою. Доктор зберегла мені зуб, на який інші махнули рукою і відправляли видаляти. Відмінний стоматолог!
Надія
Чудінович прекрасний лікар! Спокійний, упевнений і уважний. Я зазвичай болісно переношу стоматологічні маніпуляції, але в цей раз лікування зуба пройшло відмінно! Дякую!
Олександр
Броцька класний стоматолог! Лікування у неї завжди ефективне, адекватне. Доброзичлива, пам'ятає своїх постійних пацієнтів, вміє підтримати розмову. Рекомендую.
Денис
Чудінович дійсно професіонал своєї справи. Якщо якісь складності або проблемні зуби, то раджу до цього стоматолога на консультацію записуватися. Лікування теж дуже якісне.
Георгий
Лечил зубы неделю назад. Боль не беспокоит. Спасибо!
Дмитро
, лікар Куцик А.В.
Дуже рекомендую Куцик всім, хто шукає грамотного лікаря-парадонтолога. Вона чудовий фахівець, акуратна, доброзичлива, ввічлива. Кваліфіковане лікування гарантую, тому що сам впевнився.
Ганна
Кузьменко чудовий, компетентний лікар. Непросто знайти стоматолога, настільки добре розбирається в своїй справі і чуйного по відношенню до пацієнтів.
Сабина
Выполнял протезирование. Спасибо за красивую улыбку))
Буквально сьогодні була у Літвінова. Дуже рада, що зупинила свій вибір саме на ньому. Доктор дуже приємний в спілкуванні, все пояснює. При виборі метода лікування нічого не нав'язує, прислухається до побажань пацієнта.
Леонід
, лікар Усатий В.Ю.
У Усатого лікуюся я і батьки. У мене зауважень немає -все добре, батькам нарощував і виправляв зуби, теж відмінно. Любить пункутальність, щоб пацієнти не запізнювалися.
Обращалась для лечения кариеса. Результатом довольна!
Валерия
Не первый раз лечу зубы у Воробьевой. Грамотный стоматолог, внимательная и аккуратная. Я этому врачу полностью доверяю, поэтому кто в поиске – советую обратиться к ней.
, лікар Дідик А.В.
Була на прийомі у Дідик. Все пройшло чудово. Було зовсім не страшно, лікувалась із знеболенням. Ціна послуг приємно порадувала. Дякую!
Рита
Хороший врач, теперь не боюсь стоматологов))
Тимур
, лікар Рябов Т.В.
Лечил у доктора флюс. Сейчас симптомов болезни нет. Спасибо.
Юля
, лікар Сацюк М.О.
Обращалась для профилактического осмотра. Зубки здоровые)))
Тетяна Кирілівна
Ланчава найкращий стоматолог! Хочу сказати їй величезне спасибі, як самому чуйному, найталановитішому лікарю-ендодонтисту! Дякую за Ваші руки, за розуміння і підтримку!
Андрій
, лікар Гулько О.А.
Ну що тут скажеш - Гулько стоматолог з великої літери. Врятувала мої майже безнадійні 2 зуба, витратила на мене купу часу. Здається,відмінними результатами залишився задоволений не тільки я, але і доктор переживала за якість своєї роботи.
Лиза
, лікар Торута О.А.
Долго мучилась от зубной боли. Наконец-то решилась на визит к стоматологу. Сейчас ничего не беспокоит.
Анастасия
На приемы была с ребенком. Врач определил тип нарушения прикуса малыша, сейчас находимся на лечении.
Тетяна
, лікар Сацюк М.О.
Досить давно мій синок лікував у цього лікаря зубки, ставили дві пломби. Сацюк дуже професійно і уважно працює, вміє знаходити спільну мову з дітьми.
Сергій
, лікар Мороз О.В.
Дякую за допомогу!
Стелла
, лікар Рябов Т.В.
Цілеспрямовано записалася на прийом до Рябова, бо чула про нього схвальні відгуки. Лікування у цього лікаря виправдало мої найкращі очікування. Уважний і відповідальний стоматолог!
Юра
Поставили диагноз пульпит. Уже после первого визита к врачу ощутил значительное улучшение.
Евгений
Каждые полгода прохожу профилактический осмотр. Обслуживанием доволен.
Аліна
Попадюк грамотний стоматолог з багаторічними професійними навичками! Легко поставила мені діагноз, і лікування провела блискуче, хоча у мене був запущений випадок. Браво!
Ирма
Три дня назад пломбировала зуб. Думала, что будет больно, но обошлось)))
Вадим
, лікар Мороз О.В.
Мороз чудовий лікар-стоматолог. Справжній професіонал своєї справи. Буду звертатися ще!
, лікар Торута О.А.
Чоловік дуже задоволений лікуванням у Торути. З огляду на те, що у нього проблемні зуби (років 3 не лікував), лікар виявляє велике терпіння і старанність. Сумлінний стоматолог!
Лідія
Я вже не перший раз звертаюся до Сукманської. Дуже задоволена, рука у неї легка та й лікар вона великий профі. Матеріали у неї якісні, все надійно робить. Дуже дякую!
Ангелина
, лікар Гулько О.А.
Спасибо за красивую улыбку)))
Мілана
Антонець наш сімейний зубний лікар можна сказати. Спочатку лікувалась сама, зараз і чоловік. Завжди вчасно прийом, лікування найнеобхідніше, без зайвих нав'язливих витрат. Подобається!
Всім батькам хотілося б порадити, щоб у них була можливість лікувати свою дитину у Рибакової. Дуже приємна жінка, прекрасно справляється з дітьми. Моя дочка у неї в кріслі забуває про біль, не боїться повторно приходити. 5 балів, однозначно!
Геннадий
, лікар Усатий В.Ю.
Необходима коррекция прикуса, обратился к врачу, сейчас прохожу обследование для определения тактики лечения. Всем доволен.
Михаил
, лікар Дідик А.В.
Понравилось обслуживание. Теперь зубы здоровые.
Дарья
, лікар Куцик А.В.
Заметила потемнение зубов от кофе. Обратилась для отбеливания, отличный результат.
Эдуард
11 травня '16р.
Обращался для отбеливания зубов. Хорошие результаты.
Станислав
10 травня '16р.
Не люблю стоматологов с детства, но терпеть боль больше не мог. Все прошло хорошо. Результатом доволен.
Таисия
09 травня '16р.
Консультировалась по поводу восстановления зуба после травматического повреждения. На днях решусь на процедуру.
Роман
04 травня '16р.
Когда опухла щека, пришлось идти к врачу. Все прошло очень хорошо. Спасибо!
Зверніть увагу на інші клініки:
Вінниця ш. Хмельницьке, 92 (пов. 2)
9,1
Багатопрофільний медичний центр “Моє здоров’я” займається діагностикою, лікуванням та профілактичними діями по 15 напрямкам дорослої та дитячої медицини.
Пн — Пт: 09:00-18:00
Вінниця м. Ладижин, Будівельників, 38а
Медична лабораторія «Нова діагностика» м. Ладижин відноситься до мережі загальноукраїнських діагностичних центрів, виконує повний спектр лабораторних досліджень. У медичному закладі працюють кваліфіковані фахівці, які пройшли навчання за кордоном.
Вінниця вул. Стрілецька, 1 (оф. 166)
8,9
Багатопрофільний медичний центр "Хелс клінік" на Стрілецькій спеціалізується на діагностиці та лікуванні за напрямками — терапія, гастроентерологія, дерматовенерологія, ендокринологія, кардіологія, ревматологія, пульмонологія, онкологія, неврологія та сімейна медицина. Серед лікарів центру кандидати та доктора медичних наук.
Пн — Пт: 08:30-18:00
Вінниця вул. Київська, 5
7,3
Лікувально-діагностичний "Центр-В" на вул. Київської пропонує пацієнтам кваліфіковану медичну допомогу за різними напрямками. Пацієнтів приймають отоларинголог, педіатр, терапевт, лікар сімейної медицини, алерголог, гастроентеролог, гінеколог, гомеопат, дерматолог, кардіолог, логопед, невролог, уролог, фізіотерапевт, ендокринолог.