Андрологи в Вінниці

Консультація уролога- андролога в клініці «Радамед» 480
Олексій
Доктор Костюченко досвідчений і мудрий андролог. Стільки разів мене виручав, а ще лікування у нього завжди строго конфіденційне – для мене особисто це важливо.
07 серпня '16 г.
Олександр
Якщо вже Сергій Андрійович не допоможе, то інші лікарі тим більше будуть безсилі. Хоча я такого собі не уявляю, Костюченко обов’язково грамотне лікування призначить, все буде добре. Перевірив на собі!
21 жовтня '16 г.
Уролог
Лікар здійснює прийом пацієнтів з урологічними захворюваннями. Проводить операції при варикоцеле. Виконує масаж передміхурової залози та інстиляцію сечового міхура. Успішно лікує простатит, аденому простати, чоловіче безпліддя, цистит, хламідіоз та нейрогенний сечовий міхур.
Записатися на прийом2 онлайн записи
Вінниця ш. Хмельницьке, 92 (пов. 2)
Вінниця проспект Юності 16 Б
Уролог, Андролог
Лікар вищої категорії Костюченко Сергій Андрійович спеціалізується в області урології та андрології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з захворюваннями сечовидільної та чоловічої статевої системи. Лікар займається лікуванням чоловічого безпліддя, аденоми простати, простатиту та циститу. Спеціалізується на проведенні лапароскопічного видалення простати, лазерного та ультразвукового видалення каменів різного діаметру з нирок.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-03-19
Вінниця вул. Литвиненко, 40