Лікарі кардіологи в Вінниці

Консультація кардіолога та електрокардіограма в кліниці «Салютем» 220
Консультація кардіолога в кліниці «МЦ Статус» 160
Консультація кардіолога в кліниці «МЦ Мое здоровье» 190
Консультація кардіолога в кліниці «Хелс Клінік на Хмельницькому» 175
Консультація кардіолога (кандидат медичних наук) в кліниці «Хелс Клінік на Стрілецькій» 175
Консультація кардіолога в кліниці «Медичний центр Берегиня» 150
Консультація кардіолога в кліниці «Центр-В» 180
Кардіолог
14 років досвіду
Лікар першої категорії Багрій Дмитро Анатолійович спеціалізується в сфері кардіології. Надає повну консультацію відносно стану пацієнта та можливих порушень в роботі серцево-судинної системи. Займається діагностикою та подальшим лікуванням тахікардії, вегетосудинної дистонії, ішемічної хвороби серця, міокардита, перикардита, аритмії, набутих і природжених вад серця, інфаркту міокарда та різноманітних патологічних змін, що виникли у пацієнта як самостійне захворювання чи то ускладнення після інфекційних хвороб. Лікар самостійно проводить електрокардіографію та сцинтиграфію міокарда.
Віктор
08 вересня '16р.
Багрій справив на нас приємне перше враження. Оглянув мою дружину поговорив з нею, переглянув всі її попередні висновки і дослідження, зробив нову ЕКГ, дав нам рекомендації і прописав ліки. Дружина почувається добре.
Записатися на прийомОстанній запис був 2017-10-24
Консультація 180 грн.
Вінниця вул. Келецька, 99б
Вінниця вул. Академіка Ющенко, 8
15 років досвіду
Хірург першої категорії, кандидат медичних наук і член Європейської асоціації судинних хірургів. Спеціалізується на лікуванні судинних патологій, зокрема, на хірургічному та лазерному лікуванні варикозного розширення вен з використанням інноваційних методик. Лікар проводить флебектомію, мікрофлебектомію, тромбектомію, лазерне видалення судинних зірочок та інші операції на судинах.
Вікторія
17 липня '16р.
Юрец уважний, відповідальний лікар, справжній фанат своєї справи. У нього індивідуальний підхід до кожного пацієнта, готовий все роз'яснити, підтримати. Рада, що потрапила в його надійні руки, операція завершилася вдало!
Записатися на прийом17 онлайн записів
19 років досвіду
Лікар першої категорії Цигалко Денис Валерійович спеціалізується в області хірургії. Надає повну консультацію стосовно стану судин та м’яких тканин. Проводить діагностику. Визначає можливі травми та ушкодження органів та їх систем. Спеціалізується на лікування вегето-судинної дистонії, флебітів, тромбофлебітів. Довгий час практикує лазерну флебектомію, що дозволяє швидко та безболісно видалити варикозно змінені вени. Проводить також мікрофлебектомію, за допомогою якої усуває навіть найменьші варикозно розширені судини. Окрім того, зусереджує свою увагу на лазерному видаленні судинних зірочок. Проводить операції на судинах різної складності.
Катя
08 лютого '17р.
После рождения второго ребенка на ногах появились сосудистые звездочки. С этой проблемой обратилась к Денису Валерьевичу. Для лечения он использовал лазер. Все прошло хорошо. Мои ножки снова в полном порядке благодаря такому специалисту, как Цигалко Денис Валерьевич.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
28 років досвіду
Лікар вищої категорії Леванчук Сергій Михайлович спеціалізується в області хірургії. Надає повну хірургічну консультацію з приводу травм та запальних процесів м’яких тканин і внутрішніх органів. Проводить діагностику та лікування захворювань внутрішніх органів та їх систем хірургічним шляхом. Провідними методами лікування є лазерна флебектомія, флебектомія та мікрофлебектомія, що стосується лікування судинних захворювань. Широко практикує лазерне видалення судинних зірочок. Окрім того, надає допомогу у вирішенні інших проблем з внутрішніми органами, судинами та м’якими тканинами.
Наталия
13 грудня '16р.
Дуже дякую Сергію Михайловичу за вирішення проблеми варикозу у мами. Рекомендую його як дуже хорошого спеціаліста.
Записатися на прийом28 онлайн записів
Судинний хірург
28 років досвіду
Лікар вищої категорії Мельник Володимир Борисович спеціалізується в області судинної хірургії. Надає консультацію, як на початковому етапі захворювання пацієнта, так і в більш запущених випадках хвороби. Завдяки володінню сучасним обладнанням, проводить якісну діагностику судинних захворювань, серед яких вегето-судинна дистонія, різноманітні ушкодження судин, флебіт і атеросклероз. Лікує шляхом флебектомії, мікрофлебектомії, лазерної флебектомії. Окремим видом діяльності є проведення операцій на судинах. Також спеціалізується на видаленні судинних зірочок , застосовуючи лазер.
Ірина
20 вересня '17р.
Дякую! За врятоване життя моєї дитини та мого!
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.5
Терапевт, Пульмонолог
Лікар Сідоров Андрій Анатолійович, терапевт, пульмонолог. Спеціалізується в галузі діагностування та лікування атопічної бронхіальної астми, вегето-судинної дистонії та вродженого пороку серця. Проводить сегментектомію легенів.
Сергей
11 лютого '17р.
Наша семья очень благодарна Андрею Анатольевичу. Мало того, что он нас принял в выходной день (т.к мы иногородние). Внимательно изучил наши мед. документы с большой историей. Очень понятно, грамотно, доступно рассказал и показал нам нашу проблему, назначил хорошее лечение.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Вінниця вул. Тімірязєва, 34
8 років досвіду
Лікар Шапрінскій Василь Володимирович спеціалізується в області хірургії. Надає всю необхідну консультацію з приводу стану здоров’я судин різних видів. Проводить якісне лікування вегето-судинної дистонії, флебітів, тромбофлебітів, варикозного розширення вен, травм судин та атеросклерозу. Практикує багато різновидів судинного лікування, серед яких флебектомія, лазерна флебектомія, мікрофлебектомія. Спеціалізується на усуненні судинних вад шляхом лазерного хірургічного втручання. Лазерне видалення судинних зірочок є іще одним видом процедури, що входить до компетенції лікаря. Проводить інші види хірургічного втручання на судинах різної складності.
Володимир
08 вересня '16р.
Шапрінскій тещі робив операцію. Залишилася задоволена результатами, ставленням, швидко виписали її, ніяких ускладнень.
Пульмонолог, Кардіолог
Лікар Якименко Ганна В’ячеславівна, спеціалізується в галузі пульмонології та кардіології. Займається діагностикою та лікуванням захворювань дихальної та серцево-судинної системи. Здійсню лікування хропіння та атопічної бронхіальної астми. Проводить пункційну біопсію легенів та інгаляційну терапію.
Максим
06 липня '16р.
Не дарма до Якименко багато направляють в складних випадках. Вона досвідчений лікар, наймудріша жінка. Мені здорово допомогла, вилікувала без ускладнень.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Вінниця вул. Тімірязєва, 34
Кардіолог
Лікар Обертинська Оксана Григорівна, кандидат медичних наук. Надає пацієнтам послуги лікаря-кардіолога. Проводить консультативний прийом пацієнтів з патологіями серця та судин. Проводить лікування серцевої недостатності і міокардиту, також стенокардії, гіпертонії та аритмії. Займається лікуванням вроджених та набутих вад серця.
Консультація 175 грн.
Вінниця вул. Стрілецька, 1 (офіс 166)
Кардіолог, УЗД-спеціаліст
24 роки досвіду
Сергій Едуардович спеціалізуеться на діагностиці та лікуванні серцево-судинних захворювань. Лікар проводить функціональну та ультразвукову діагностику серця. Лікує стенокардію, аритмію, гіпертонічну хворобу, тахікардію.
Консультація 180 грн.
Вінниця вул. Соборна, 46а