Пріор, стоматологія

Вінниця, (Ленінський район), вул. 600-річчя, 60
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Стоматологічна клініка "Пріор” заснована у 2004 році, надає медичну допомогу в лікуванні зубів, основний напрямок - хірургія та імплантологія. Лікарі медичного центру мають спеціальну освіту та багаторічний досвід в галузі, беруть участь у профільних семінарах та наукових дослідженнях.

Послуги, які надає клініка:

• консультація фахівця;
  • хірургічне видалення зуба та інші втручання;
  • виправлення прикусу;
  • протезування знімними та незнімними протезами;
  • вирівнювання зубного ряда сучасними методами;
  • пломбування;
  • ендодонтія;
  • пародонтологія;
  • вживляння імплантатів;
  • лікування молочних зубів у дітей;
  • фізіотерапія;
  • відбілювання;
  • інвізилайн;
  • седація.

Переваги приватної клініки - індивідуальний комплексний підхід, кваліфікований персонал, комфортна атмосфера, високотехнологічні матеріали та технології.

• Ціни на послуги

• Відновлення зубної емалі
  • Відновлення коронкової частини зуба
  • Лікування зубів під наркозом
  • Лікування молочних зубів
  • Чищення зубів від зубного каменю
  • Чищення зубів

Відмітка "10" – найвища оцінка
Любов
Супер!
19 квітня '19р.
Лікар від Бога . Дякую Вам!
Наталя
Олександр Сергійович врач від Бога!!!
Ірина
Якісне та кваліфіковане обслуговування, привітний персонал та приємна атмосфера.
11 травня '18р.
Всією сім'єю лікуємось в Михайла Борисовича, дуже уважний лікар, професіонал своєї справи!!!!!
Первый раз обратились в клинику, когда искали хирурга. Все сделал отлично. Удаление было на высшем уровне. Решили лечится в Приоре всей семьей. Некоторые процедуры прошли без осложнений. В некоторых случаях были свои особенности и недовольства. Но последний случай просто выбил из колеи. С сентября месяца лечили зубы ребенку. Пломбы выпадали не доходив до конца гарантии. Меняли. В очередной раз услышав от дочери жалобу на боль в том же самом зубе, просто не поверила. Через два дня поднялась температура. Оказать помощь по скорой в клинике отказали. На мою просьбу поменять врача, сказали это невозможно. Администратор была, абсолютно, не лояльна. Вариантов решения сложившейся ситуации не предложила. Я забрала снимки и выписку и обратилась к другому врачу. Итог: у ребенка флюс, гнойный абсцесс и инфекция, температура 38.3. Вот такой вот "очень профессиональный" подход!!!
Каріна
Супер клініка я дуже в захваті дякую
Юлія
Чудовий лікар. Хто знає де зараз працює Анна Олександрівна, чи може в когось є її контакти? Буду дуже вдячна.
Тамила
Наталья Николаевна профессионал! Лечила и протезировала зубы в октябре, очень внимательное отношение к пациентам, особенно когда жутко боишься зубных врачей. Всегда позаботиться о своём пациенте, расскажет и объяснит курс лечения! Дальнейшее лечение только у вас.
Назар Васильевич
Ирина Павловна — настоящий хирург профессионал! К каждому пациенту относится очень внимательно и с искренним участием. Быстро, безболезненно и без осложнений удалила две восьмерки, за которые никто больше не хотел браться! Спасибо большое)
Наталя
Тягар - улюблений стоматолог моєї доньки. Дуже милий лікар, вміє спілкуватись з дітьми, а роботу свою виконує на 5 с плюсом. Тому ми вже не перший раз і думаю не останній завітали вчора до Ганни на прийом. Як завжди, залишились задоволені!
Богдан
Були на прийомі з двома дітьми - 2-х річним сином та 5-ти річною дочкою, обом пломбували зуби, діти були просто в захваті від Наталії Юріївни, наскільки вона зуміла знайти спільну мову з ними та професійно виконати свою роботу.
Андрій
У Наталі Олександрівни я отримую стоматологічні послуги найвищого рівня. Це стосується якості всіх робіт, відношення до пацієнта. Для мене Деркач найкращий стоматолог, буду наполягати, щоб моя жінка також до неї перейшла лікуватись. Тут я знаю, що гроші будуть витрачені не даремно – 100%!
Фёдор
Сергей Петрович отличный рентгенолог, именно благодаря качеству им сделанного снимка, моему стоматологу-хирургу было легче вырвать зуб. Со снимка стало ясно, что корни у зуба сложные, потому к этой операции нужно было подойти со всей серьезностью. Спасибо за качество.
Тетяна
Потрапила до Дмитра абсолютно випадково, необхідно було терміново зробити відбілювання. Відмінна робота. Все зробив швидко, заодно і консультацію отримала. Буду звертатися в подальшому.
Артур
Пару раз звертався до Кобякова. Мені здається Олександр фанат своєї справи, так педантично і скрупульозно працює з кожним пацієнтом. Мені його робота дуже сподобалася.
Мирослава
Хочу висловити величезну подяку Наталії Олександрівні! Протягом місяця їздила до неї на прийом і вилікувала всі проблемні зуби. На завершення, відбілювання зробила. Дуже відповідально доктор ставиться до своєї роботи.
Юлія
Лікувати зуби для мене було страшною проблемою. Це залишилося в минулому, після того, як побувала на прийомі у Яцемирській. Залишилася дуже задоволена, Яна Ігорівна лікар чудовий, робить все швидко і безболісно.
Надія
Після лікування в нашій районній клініці зубний біль не припинився. Вирішила не ризикувати, записалась до Сподарук. Доктор встановила, що мені погано прочистили зуб. І довелося прибирати пломбу, чистити і пломбувати знову. Наталя зробила все швидко, зараз з зубом все в порядку.
Я не встречала настолько аккуратного стоматолога. Процедуры выполняет безболезненно.
Валерий
Наталья Николаевна лечила мне пульпит. Теперь боли нет))
Любов
Олександр Сергійович пролікував мені запущений каріозний зуб. Спасибі йому за терпіння, сумлінне ставлення до роботи. Дуже задоволена.
Инга
Процедура прошла на "ура", я доволен результатом.
Владлен
Авілов справжній професіонал, ідеально виконує свою роботу. Знає як і в який проекції робити знімок, щоб він вийшов максимально інформативним. Мені допоміг поставити точний діагноз.
Ганна
Ігор Янович відмінний стоматолог. Спасибі йому велике! Робить все дуже акуратно, якісно. У кількох лікарів до нього зуби лікувала, можу з упевненістю стверджувати, що він кращий.
Эдуард
Приходил с ребенком для профилактического осмотра. Зубки все целые))
Тамара
Тільки приємні враження і задоволення від результатів праці Галини Михайлівни. Вона дуже кваліфікований фахівець і приємна у спілкуванні людина. Наполегливо рекомендую!
Афанасий
Выполнила мне отбеливание зубов. Теперь улыбаюсь от души))
Михаил
Проходил профилактический осмотр, результаты удовлетворили!
Николай
Обращался для удаления зуба. Хорошо, что все хорошо прошло!
Михайло Борисович професіонал своєї справи. Якщо береться за пацієнта, то все буде зроблено якісно і надовго. У такого стоматолога завжди приємно лікуватися.
Никита
Неделю назад обращался для пломбирования зуба. Все прошло на высоком уровне.
Денис
Протезирование прошло на высоком уровне!
Юрий
Михаил Борисович помог устранить дефект зуба после травмы))))
Іван
Величезне спасибі Наталії Юріївні за увагу, терпіння і професіоналізм! Вона зуміла виявити у мене проблеми, які чомусь ігнорували інші лікарі. Провела грамотне лікування, у мене тепер все в порядку.
Лариса
Хочу подякувати Ірину Павлівну і відзначити її професіоналізм, обдарованість і уважність. Дуже акуратно і якісно виконує будь-які стоматологічні процедури.
Ганна Олександрівна одна з небагатьох стоматологів, кому я можу довірити свою дитину. Доброзичлива, мені подобається її ставлення і турбота про маленьких пацієнтах. Вони не бояться лікуватися у цього лікаря.
Николай
Придерживаюсь рекомендаций, проблем у зубами пока нет!
Роман
Болел зуб дня три, принимал обезболивающие средства. Наконец-то решился на визит к стоматологу, сейчас ничего не беспокоит.
Лариса
Мне нужна была консультация по поводу изменения прикуса. Теперь все решено, надеюсь на положительные результаты.
Сергій Борисович спасибі Вам величезне за Ваше терпіння, уважність, тактовність! Ви не тільки відмінний лікар, але і дуже хороша людина. Успіхів вам!
Георгий
Лучший стоматолог из всех, у которых я был на приеме.
Зверніть увагу на інші клініки:
Вінниця ш. Хмельницьке, 92 (пов. 2)
Багатопрофільний медичний центр “Моє здоров’я” займається діагностикою, лікуванням та профілактичними діями по 15 напрямкам дорослої та дитячої медицини.
Пн — Пт: 09:00-18:00
Вінниця м. Ладижин, Будівельників, 38а
8,2
Медична лабораторія «Нова діагностика» м. Ладижин відноситься до мережі загальноукраїнських діагностичних центрів, виконує повний спектр лабораторних досліджень. У медичному закладі працюють кваліфіковані фахівці, які пройшли навчання за кордоном.
Вінниця вул. Стрілецька, 1 (оф. 166)
8,8
Багатопрофільний медичний центр "Хелс клінік" на Стрілецькій спеціалізується на діагностиці та лікуванні за напрямками — терапія, гастроентерологія, дерматовенерологія, ендокринологія, кардіологія, ревматологія, пульмонологія, онкологія, неврологія та сімейна медицина. Серед лікарів центру кандидати та доктора медичних наук.
Пн — Пт: 08:30-18:00
Вінниця вул. Київська, 5
7,2
Лікувально-діагностичний "Центр-В" на вул. Київської пропонує пацієнтам кваліфіковану медичну допомогу за різними напрямками. Пацієнтів приймають отоларинголог, педіатр, терапевт, лікар сімейної медицини, алерголог, гастроентеролог, гінеколог, гомеопат, дерматолог, кардіолог, логопед, невролог, уролог, фізіотерапевт, ендокринолог.