Лікарі отоларингологи в Вінниці

Послуга Ціна
Консультація дитячого отоларинголога в кліниці «Центр-В» 140
Консультація отоларинголога в кліниці «МЦ Статус» 150
Бесіда-консультація лікаря-оталаринголога в кліниці «Салютем» 70
Бесіда-консультація отоларинголога в кліниці «Медичний центр Альтамедика Плюс» 100
16 років досвіду
Дитячий лікар
Лікар Федишина Тетяна Анатоліївна спеціалізується в області педіатрії. Проводить повну консультацію з приводу дитячих захворювань. Спеціалізується на лікуванні гострих респіраторних вірусних інфекцій та запальних захворювань. Лікує ревматичні та ендокринні хвороби, хвороби органів травлення, дихання, імунодефіцити. Проводить різні види планової вакцинації дітей, попередньо надав всю необхідну консультацію. Володіє процедурою аудіометрії дитині, надає всі необхідні довідки для подальшого лікування чи відновлення стану здоров’я малюка.
Любов
02 вересня '16р.
Тетяна Анатоліївна педіатр з великої літери! Потрапили на консультацію до Федишиної за рекомендацією моєї подруги, залишилися дуже задоволені. Вивчила медкартку дитини, не мучила нас аналізами. Призначене їй лікування вже приносить перші плоди - синові помітно краще.
Записатися на прийомОстанній запис був 2017-05-28
20 років досвіду
Лікар-отоларинголог вищої категорії, спеціалізується на лікуванні хронічних та гострих захворювань органів слуху, нюху та запальних процесів у горлі. Проводить діагностичні огляди, надає направлення на лабораторні аналізи, призначає лікування медикаментозними та фізіотерапевтичними методами. Виконує процедури з видалення сірчаної пробки та чужорідних предметів.
Иван
28 вересня '16р.
Щур хороший ЛОР-врач! Очень внимательный, тактичный и интеллигентный доктор, оказывающий медицинскую помощь в том числе основываясь на передовые методы лечения и эффективные лекарства.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
36 років досвіду
Лікар вищої категорії Чистякова Ванда Анатоліївна спеціалізується в області отоларингології. Проводить повну консультацію стосовно стану та можливих відхилень в органах вухо-горло-ніс. Має значний досвід в процедурах видалення сторонніх тіл та предметів з вуха та носа. Займається дослідженнями гостроти слуху у пацієнтів з різними слуховими вадами, при цьому використовую спеціальний пристрій - камертон. Окрім того, практикує продування вуха та промивання носа у разі виникнення інфекційних хвороб. Надає консультацію після проведеного лікування з можливістю проходження профілактичних заходів.
17 лютого '17р.
В мене великі сумніви, що хтось в нашому місці краще розуміється в ЛОР-спеціалізації ніж Ванда Анатоліївна. Крім великого досвіду та глибокого розуміння справи, Чистякова дуже поважно ставиться до кожного пацієнта. Молодим лікарям треба в неї багато чому повчитись!
20 років досвіду
Дитячий лікар
Лікар Царенко Андрій Анатолійович, спеціаліст першої кваліфікаційної категорії. Проводить консультації пацієнтам із захворюваннями профільних органів. Діагностує та лікує дітей з хворобами вуха, горла та носа. Проводить видалення чужорідного, стороннього тіла з вуха та носа, виконує продування вух. Лікує гайморит, фарингіт, ларингіт, тонзиліт та шум у вухах.
Ірина
05 січня '17р.
Не зважаючи на те, що син завжди добре вдягнений, він захворів на запалення вуха. Андрій Анатолійович поставив діагноз «гострий середній отит». Царенко призначив препарати. Через кілька днів неприємні симптоми зникли. Зараз мій син здоровий.
Записатися на прийом
Консультація 220 грн.
Вінниця вул. Пирогова, 45
22 роки досвіду
Доктор вищої категорії Цебрик Валентина Миколаївна спеціалізується на лікуванні хвороб отоларингологічного профілю, має вищу кваліфікаційну категорію. Володіє методами електропунктурної діагностики та інформотерапії, використовує біорезонансну терапію. Займається лікування ларингітів, тонзилітів, фарингітів, отитів, ринітів та інших інфекційних та запальних хвороб вуха, горла та носа. Головний лікар Центр-В.
Анжелика
10 серпня '16р.
Сейчас лечу гайморит. Уже чувствую облегчение!
16 років досвіду
Дитячий лікар
Лікар першої категорії Наліжітая Тетяна Сергіївна спеціалізується в області педіатрії. Надає повну консультацію з виявлення, запобігання та лікування дитячих захворювань. Лікує діатез, алергічні стани, дефіцитні захворювання, хвороби органів дихання та травлення у дітей. Консультує стостовно можливих серцевих вад та серцево-судинних захворювань. Займається дитячими ревматичними хворобами, хворобами нирок та крові. Спеціалізується на плановій на позаплановій вакцинації дитини, проводить аудіометрію. Лікує гострі форми респіраторних вірусних інфекцій. До компетенції лікаря входить ведення вагітності пацієнток, слідкування за їх станом під час виношування плода, пологів та періоду доглядання за немовля.
Юлія
01 серпня '16р.
Тетяна Сергіївна спостерігає нашу дитину з 5 років. Чудовий педіатр - добрий, чуйний, відповідальний. Побільше б таких лікарів і наші діти були би здорові. Дякуємо!
Дитячий лікар
Лікар Федорова Анна Геннадіївна, педіатр вищої кваліфікаційної категорії. Закінчила ВНМУ ім. М.І. Пирогова. Надає консультаційні послуги з питань профілактики та лікування захворювань різної етиології у дітей. Проводить профілактичні огляди, діагностику та терапію вірусних, інфекційних та інших захворювань.
Надія
01 лютого '17р.
Відчуваємо себе дуже впевнено під наглядом Федорової. Ніколи ніяких ускладнень не було у нас ні з вакцинацією дитини, та взагалі всі проблеми швидко вирішуються. Анна дуже гарний педіатр, та вихована людина.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Консультація 100 грн.
Вінниця пров. Карла Маркса, 29
Отоларинголог, Сурдолог
12 років досвіду
Дитячий лікар
Дитячий отоларинголог першої категорії, сурдолог, спеціалізується на терапії захворювань вуха, горла та носа, а також адаптації пацієнтів з проблемами слуху, має другу атестаційну категорію. Проводить профілактичні огляди, діагностику та лікування проблем зі слухом, гнійних процесів у носових пазухах, запальних хвороб горла. Є автором наукових публікацій та посібників для студентів.
Ірина
04 липня '16р.
Дуже вдячна Владиславу Васильовичу, позбавив мене гаймориту досить швидко. Уже кілька років, як я забула про це захворювання, звичайно я дотримуюся вказівки лікаря. Ще раз дякую!
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
9 років досвіду
Лікар Махначов Максим Владиславович спеціалізується на лікуванні хвороб вух, горла та носа. Займається лікуванням гайморитів,аденоїдитів, ларингітів, абсцесів з локалізацією у ЛОР-органах, тонзилітів. У своїй практиці використовує апарат «Тонзилор-ММ» та радіохвильову каутеризацію.
Василь
05 серпня '16р.
Три візиту протягом тижня і я вилікував хворобу, яка мучила мене майже місяць. Думаю це підтверджує високу кваліфікацію Махначова, для мене так точно. Відмінний ЛОР-лікар, знає свою роботу досконало.
7 років досвіду
Лікар Барциховська Євгенія Андріївна має спеціалізацію в оториноларингології. Займається лікуванням хронічних та гострих інфекційно-запальних процесів вух, носа та горла. Володіє методикою ендоскопічного обстеження ЛОР-органів.
Катя
15 лютого '17р.
Во время игры сын по неосторожности вставил в нос деталь от конструктора. Случилась беда и я моментально отвезла его к офтальмологу Барциховской Е.А. Об этом докторе много слышала хорошего. Евгения Андреевна отреагировала на ситуацию молниеносно, деталь быстро извлекла из носовой пазухи, обработала рану. Спасибо Вам доктор за спасение сына.
Записатися на прийом