Лікарі ендокринологи в Вінниці

Бесіда-консультація дитячого ендокринолога в кліниці «Альтамедика Плюс» 110
Консультація ендокринолога в кліниці «Берегиня» 200
Консультація ендокринолога в кліниці «Центр-В» 200
Консультація ендокринолога в кліниці «Омеда» 225
Бесіда-консультація дитячого ендокринолога в кліниці «Медичний центр Альтамедика Плюс на Скалецького» 110
Гінеколог-ендокринолог, Мамолог
9 років досвіду
Саган Вікторія Ярославна акушер-гінеколог другої кваліфікаційної категорії. Проводить консультації як гінеколог-ендокринолог, мамолог, виконує фотокольпоскопія. Проводить діагностику і терапію вірусних та інфекційних захворювань сечостатевої системи, лактостазу, маститу та інших гінекологічних захворювань.
Елизавета
28 вересня '16р.
От общения с Викторией остались крайне позитивные впечатления. Внимательна во всем – от осмотра пациента и до назначения ему лечения. Очень знающий и компетентный доктор, мне она внушает доверие.
Записатися на прийомОстанній запис був 2018-05-20
Консультація 225 грн.
Вінниця вул. Олега Антонова, 29
Ендокринолог
7 років досвіду
Проводить прийом пацієнтів із захворюваннями ендокринної системи. Займається лікуванням цукрового діабету, захворюваннями щитовидної залози (післяопераційними станами), метаболічним синдром, ожиріння і т.д.
Ніна Серафимівна
20 лютого '18р.
Велике спасибі Олександру Володимировичу за професійний підхід, відданість своїй справі та високу якість роботи! Насправді чудовий спеціаліст . Буду і надалі спостерігатися у лікаря . Раджу усім. З повагою,
Записатися на прийом15 онлайн записів
Консультація 225 грн.
Вінниця вул. Олега Антонова, 29
Вінниця Хмельницьке шосе, 96г
Ендокринолог
Катерина Василівна спеціалізується на діагностиці, лікуванні та профілактиці захворювань ендокринної системи. Лікар лікує цукровій та нецукровий діабет, ожиріння різної етіології, захворювання щитовидної залози. Проводить корекцію доз препаратів вазопресину, цукрознижуючої терапії.
Записатися на прийом13 онлайн записів
Консультація 200 грн.