Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Лікарі ендокрінологи в Вінниці

Послуга Ціна
Консультація ендокринолога в кліниці «Салютем» 160
Консультація ендокринолога в кліниці «МЦ Статус» 150
Консультація ендокринолога в кліниці «МЦ Мое здоровье» 160
Консультація ендокринолога в кліниці «Радамед» 150
Бесіда-консультація дитячого ендокринолога в кліниці «Медичний центр Альтамедика Плюс» 100
Ендокринолог
11 років досвіду
9,10
Лікар другої категорії Павлишина Лариса Сергіївна спеціалізується в області ендокринології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу хворим на цукровий діабет, з гіпоталамо-гіпофізарними захворюваннями, на дисфункцію щитоподібної залози, патологію надниркових залоз. Лікар займається проведенням денситометрії, аналізів на визначення цукрового діабету, рівня катехоламінів в крові. Спеціалізується на діагностиці та лікуванні адреногенітального синдрому.
Юля
13 червеня '16р.
10
Лариса Сергіївна дійсно лікар по ,,призванию,, грамотна, чуйна, привітна. Дякую Вам.
Записатися на прийомОстанній запис був 2017-04-27
Консультація 200 грн.
Вінниця вул. Литвиненко, 40
Ендокринолог
16 років досвіду
8,15
Лікар Псюк Наталія Анатоліївна, ендокринолог вищої категорії. Надає консультаційні послуги з питань діагностики, лікування та профілактики захворювань ендокринної системи. Займається лікуванням порушень щитоподібної залози. Визначає рівень цукру та катехоламінів у крові та сечі.
Марина
16 липня '16р.
10
Рекомендую доктора, лечила у нее диабет.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Консультація 150 грн.
Вінниця Хмельницьке шосе, 96а
Гінеколог-ендокринолог, Мамолог
26 років досвіду
8,10
Лікар другої категоріїСаган Вікторія Ярославівна акушер-гінеколог другої кваліфікаційної категорії, гінеколог-ендокринолог, мамолог. Закінчила Вінницький національний медичний університет ім. М.І. Пирогова. Надає консультаційні послуги, займається веденням вагітних. Виконує відеокольпоскопію. Проводить діагностику та терапію вірусних та інфекційних захворювань сечостатевої системи, лактостазу, маститу тощо.
Елизавета
28 вересня '16р.
10
От общения с Викторией остались крайне позитивные впечатления. Внимательна во всем – от осмотра пациента и до назначения ему лечения. Очень знающий и компетентный доктор, мне она внушает доверие.
Записатися на прийомОстанній запис був 2017-04-27
Консультація 180 грн.
Вінниця пров. Карла Маркса, 29
Ендокринолог
7,85
Доктор медичних наук Вернигородський Віктор Сергійович, ендокринолог вищої категорії. Проводить консультації з питань підбору оптимальних методів діагностики, профілактики та лікування щитовидної залози, а також діагностики різних форм ендокринних патологій. Надає послуги з визначення антитіл до тиреоглобуліну, катехоламінів в крові та сечі. Виконує процедуру виявлення маркера формування кісткового матриксу.
Вікторія
01 листопада '16р.
9
Дуже вдячна Віктору Сергійовичу за доброзичливість і професіоналізм. За вміння доступно пояснити пацієнту ситуацію, за ефективне лікування. Після спілкування з цим доктором залишилися тільки найпозитивніші враження.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.5
Консультація 150 грн.
Вінниця Хмельницьке шосе, 96а
Ендокринолог
7 років досвіду
6,85
Лікар другої категорії Іванчук Олександр Володимирович спеціалізується в галузі ендокринології. Надає консультаційні послуги з питань необхідності консервативного та оперативного лікування різноманітних патологій ендокринної системи. Проводить діагностику та терапію збоїв гормонального фону, рівню цукру в крові, захворювань щитовидної залози тощо.
Марина Андріївна
06 вересня '16р.
8
Була приємно здивована ефективним лікуванням у Іванчука. Надалі збираюся спостерігатися у цього досить таки молодого, компетентного, доктора. Величезне йому спасибі!
Записатися на прийом
Консультація 120 грн.
Вінниця пров. Карла Маркса, 29